Цікавий писочок• 02 августа 2023

допоможіть порадою, як піти з роботи, ситуація

перше напишу що працюємо з колегою з 24.02. тиждень через тиждень (крім вихідних) і скорочені години, хоча по договору маємо кожного дня працювати і більше годин, дізналася що фірму закривають через місяць і запитала коли нам вишлють повідомлення про скорочення, керівник здивувася і каже будем писати заяви за згодою сторін
я відповідно у відчаї і шоці почала просити щоб за скороченням ( отримаю більше коштів при розрахунку і додаткову зп, ну і так має бути по правильному) що ніяких заяв писати не буду
керівник почав захищати головного директора що який він молодець і так нас раніше не закрив і що премію аж 1000 дав ( зп у нас 12 тис.)
але плтім сказав добре але тепер ти працюєш кожного дня і повні години, а колега ні
і вересень теж будеш ходити на роботу кожного дня ( хоча нас закоивають 31 серпня)
мені стало так образливо ніби я вимагаю чогось нереального і що маю ще велике дякую сказати що працювала на них
і за однакову зп я маю ходити 23 робочих дні а колега 10
чоловік каже пиши заяву вже і завтра не виходь або бери лікарняний
а я хочу допрацювати принципово бо і гроші зараз дуже потрібні
як би вчинили б чи пішли гордо чи принципово?
чи піти за системою і написати за згодою сторін
Дівка в намисті• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
так повністю офіційна зп
Якщо фірма закривається - вони не можуть просто так Вас звільнити, тому й роблять Вам умови, аби Ви згодились на їхню пропозицію.

автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Закриття фірми і скорочення штату - це зовсім інше.
закоивають філію в одному місті відплвідно скорочують працівників
аде сама фігма розширяється в іншому місті і вкладає туди кошти
булоТАЙминуло• 02 августа 2023
Автор, Вы с 24.02 работали по 2 недели и получали зп как за месяц.....а еще 2 зп хотите - это наглость
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
так , тільки цю зп не підгімали 4 роки
булоТАЙминуло• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
так , тільки цю зп не підгімали 4 роки
и что? почему не ушли?
ЯНаПэПэ• 02 августа 2023
Ответ дляАдминко
Согласились бы на увольнение по соглашению сторон?
Мене за згодою сторін звільняли, теж було скорочення.
І це було набагато вигідніше.
Ми домовилися про дату, не треба було відробляти, а зарплату за два місяці мені виплатили.
А так я би ті два місяці за ті самі гроші ще й мусила б працювати.
Показушница• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Ну так фирму хотят закроют хотят откроют, с чего вы взяли что они по скороченню вас будут увольнять..
А с чего вы взяли, что по соглашению сторон можно уволить без согласия одной стороны?

автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
І це було набагато вигідніше.
мені виплатять тільки за серпень
Анти-анонім• 02 августа 2023
Я в свое время пошла на принцип, у меня забрали всю работу, но ходить надо было, в итоге ковид и все отменилось.
Кидаю курити• 02 августа 2023
Автор серпень пропрацює повен день,промурижиться весь вересень,замість того,щоб вдома з родиною побути,чи шукати нову роботу. А потім в жовтні бігатиме вибиватиме зп. Купа часу і нервів піде в сраку.
Ноу коммент• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ви готові будете до переміщення? Сумніваюсь. По факту - фірму закривають.
Цветов Мне срочно• 02 августа 2023
У Вас повністю офіційна ЗП? Якщо ні, то це не має сенсу, дадуть Вам 2 офіційці ЗП за скорочення, буде то саме що і за згодою сторін
Незнакомлюся• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
так , тільки цю зп не підгімали 4 роки
И что? Прям на всех работах всем поднимают каждый день, а вас одну обидели.
Когда ваше безделье оплачивали - вас все устраивало. А тут заставляют поработать - так скандал до неба. Увольняйтесь и ищите работу на миллион денег, раз вы достойны большего.
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
и что? почему не ушли?
24.02 ця робота давала стабілтність хоч якусь і всі казали тимайся поки є робота
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
так повністю офіційно працюю без конвертів
Бритоножка• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ну так запретите им это ! А мы посмотрим , как у вас это получится .
Цветов Мне срочно• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ну, тоді це має сенс.
Кидаю курити• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
От в те місто Вас і пошлють вибивати свою вересневу зарплату. Слузайте чоловіка.
Показушница• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Более чем. Это частная лавочка
Частные лавочки тоже должны действовать на основании КЗоТ

автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
вас так заділо? чому стільки емоцій я просто запитала пораду як коаще зробити
таке відчуття що мені головбух відписує
ВундерКИНГ• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ви знайомі з Кодексом законів про працю? При закритті підприємства або філіії, або відділу за місяць надається повідомлення працівнику і він звільняється через скорочення/закриття підприємства. За згодою сторін - там менші виплати при звільненні та в соцзахисті.
А в чому проблема сказати, що піду за згодою сторін, тільки дайте ще одну ЗП, як при скороченні. Я так домовлялася колись і мені три ЗП виплатили, щоб тільки я пішла за згодою сторін.
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
головний офіс в місті де я працюю
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
мені написали в плвідомленні що вакансій вони запропонувати не можуть і що вони скорочують штат ц зв‘язку з закриттям
Ворожу на каві• 02 августа 2023
автор, ви працюєте повністю офійійно. Качайте свої права. В мене на минулій роботі теж намагалися працівників дурити де лише можна, але проти тих, хто починав себе відстоювати, не йшли, бо потім собі дорожче виходить. Ходіть весь серпень, якщо вас скорочують 31/08 то вересень можна не ходити, з вами повинні розрахуватися 31/08. Скажіть що зверенетеся до управління праці, до суду і т.д. По скороченню набагато вигідніше ставати на біржу праці, воно того варте.
ВундерКИНГ• 02 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
На біржу зараз ставати не вигідно ніяк, там платять 1 місяць, а потім пропонують будь яку роботу, 3 раза відмовляєтеся і знімають.
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
сказали що не виплатять бо офіційно це зробити неможливо типу
все приходить на карту
ВундерКИНГ• 02 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
все приходить на карту
Я працювала повністю офіціно, все можливо, то просто не хочуть.
Вбигудях• 02 августа 2023
Ви маєте право на звільнення по скороченню. Роботодавець має право сказати вам працювати 24 робочі дні, а не 10. Оберіть як вам краще і шукайте роботу
Ворожу на каві• 02 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Крім того, більшості безробітним строк надання допомоги визначатимуть залежно від страхового стажу:

до 3 років – 180 календарних днів;
від 3 до 6 років – 210 календарних днів;
від 6 до 12 років – 240 календарних днів;
від 12 до 18 років – 270 календарних днів;
від 18 до 24 років – 300 календарних днів;
від 24 до 30 років – 330 календарних днів;
понад 30 років – 360 календарних днів.

ну а те що пропонують - то за умовні 500 грн роботодавець дає відмову і це вже не ви відмовились
автор Цікавий писочок • 02 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
але в навітьв цьому випадку я отримую більше грошей в кінці ніж наришу заяву
зе ж відпускні які я 2 роки не брала