Сало не люблю• 02 августа 2023
Якою сковорідкою ви користуєтесь?
Купив собі нещодавно сковороду, з нержавійки. Спочатку було важко перейти з антипригарного на сталь, але згодом так звик до цього що вже і яєчня не пригорає поки смажу. Якими сковородами користуєтеся ви, та які мінуси ви помітили в них?
Ms. Доброта• 02 августа 2023
різними
для млинців, чавунна, гриль, звичайна з антипригарним покриттям
Сало не люблю
• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
різними
чавунна, гриль, антипригарна. Ви всіма користуєтесь? Просто коли в мене була чавунна сковорода, я більше ніякими не користувався, вона заміняла всі
Сало не люблю
• 02 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Частіше всього ось такою. Для мене вона ідеальна.
не довіряю тефалю
Ms. Доброта• 02 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
звичайно
для різних страв - різні пательні
Червона рута• 02 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
не довіряю тефалю
Зараз не можна нічому і нікому довіряти) Ви запитали,я відповіла)
Леди_в_ночи• 02 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Кому-то можно. Я, например, доверяю бренду Kunzhel. Правда, у нас сковороды других брендов
Лама_мама• 02 августа 2023
У меня ringel с шершавой поверхностью, не помню модель. Брала в начале 20 года, пока служит. До этого был чугун, я от него отказалась. Еще одну хочу купить керамику
звездочка3• 02 августа 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Набор тефаль со съемными ручками. Очень удобно.
Я тоже, но меня ручка бесит, она часто не отщелкивается.
Невгамовна шахиня• 02 августа 2023
Ответ длязвездочка3
Ну, она у меня в пользовании только год, 2 ручки, обе пока норм. А там видно будет. Но хранить и допекать в духовке очень удобно. + у меня,серия для индукции, работает намного лучше дешевых сковородок для инлукции и обычных тефалевских.
Сало не люблю
• 02 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
На форуме уже домохозяины появились?)
А в чому проблема?) Готувати має не тільки жінка, а й тим паче в мене її немає
Невгамовна шахиня• 02 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
На форуме уже домохозяины появились?)
Ну, у нас на форуме дискриминация только матрёшек, а домохяизы приветствуються)
Стетоскопуло• 02 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
На форуме уже домохозяины появились?)
А что плохого? Или лежащая на диване матня лучше?
Нічна ненажера• 02 августа 2023
Будете сміятися, в мене 4 радянські сковорідки, я тільки ними люблю користуватися. У всіх відкрутила ручки, тож можу в них і запікати в духовці. Є одна якась дорога, тефлонова наче, подарунок, дуже рідко нею користувалася, разів 10 за 3 роки.
Наверняка• 02 августа 2023
біол. класична модель.
для мене найкраща. купила рік тому поки ще був вибір.
Сало не люблю
• 02 августа 2023
Ответ дляБрюльтик
А яку ви собі купили, автор? Покажіть
Ось, вибачте що фото з сайту, поки не вдома не можу сфотографувати
Сало не люблю
• 02 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
То вже як звичка, я теж боявся переходити на щось нове. але обставини змусили за останній рік, не один раз змінити свої пріоритети
Крайня невістка• 02 августа 2023
Ось така, купувала весною в Епіцентрі, за 750 грн.акція була на неї, хороша дуже, я не дуже часто смажу, але сковорідка якісна.
Брюльтик• 02 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Як приготуєте там щось, відпишіться
Сковорода недешева на ринку ( а для своїх в магазинах недорога, що бентежить;) , але не зрозуміло як себе поведе
english book• 02 августа 2023
Найчастіше з чистої сталі,. Але на першому не нержавійка, а звичайна чорна сталь-товста/важка de Buer Mineral B.Схожа на старі радянські сковороди.
На другому нержавійка, профі серії Ozti, з товстим дном.
На третьому чавунна Lodge. Колись купувала наші з чавуну, але вони програють Lodge, в якої чавун дуже гладкий.
Вся в кредитах• 02 августа 2023
Разными. Вообще не заморачиваюсь. Примерно раз в год выкидываю какую то и покупаю новую