Додекаэдр• 02 августа 2023

Сериалы на Netflix. Что нравится? Советую "13 причин почему" мамам подростков

также "Эмили в Париже" отвлечься
Спіймати Кайдаша, І будуть люди- дивитися всім обов´язково,можна багаторазово.
Малинка• 02 августа 2023
Вчора подивилася The 7 Lives Of Lea, нічогенький. А так дуже багато усього подобається, я в принципі серіаломан.
П.С.: а от ’13 причин чому’ не сподобався. Ідеалізація самогубства, при чому з абсолютно безглуздих причин. Дуже сподіваюся, що моя підліток до цього серіалу ніяк не добереться.
Тётя Хрюша• 02 августа 2023
Glamorous
Это гей версия Эмили в Париже мне понравился очень
Но если вы фу бе геюги, то у вас пройдёт кровь из глаз
Маю сечі• 02 августа 2023
Зараз дивлюсь Good girls, затягнув добряче
Тётя Хрюша• 02 августа 2023
На нетфликсе есть пара культов сериалов
Во все тяжкие
Конь боджек и тд
Проня_Прокоповна• 02 августа 2023
Мені сподобався серіал «Ти» нещодавно дивилась . Шось типу декстера але цікаво зроблений.
Лялькодзьоб• 02 августа 2023
я смотрю DARK. атомная электростанция , черная дыра, переходы в прошлое и будущее. Ведьмака нового посмотрела.
Тётя Хрюша• 02 августа 2023
А еще культовый «оранжевый хит сезона»
Проня_Прокоповна• 02 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Glamorous
Мені доречі в цілому він також сподобався, але прям щиро вже перетинають палку с пропагандою гей культури в цьому серіалі навіть я відчула якесь навʼязування хоча доволі толерантно ставлюсь до цього....
Тень льва• 02 августа 2023
13 причин мне не понравилось, сильно растянуто, нудно, как выше уже написали, идеализировано.
GaleTTa• 02 августа 2023
Смотрю Линкольн для адвоката, легкий интересный детективный сериал
Шукаю стакан• 02 августа 2023
Ответ дляМалинка
Де ви там ідеалізацію самогубства побачили?
Якраз там дуже чіткий посил, що непорозуміння, надумані дрібниці та відсутність уваги нарівні з серйозними бідами (як то згвалтування головної героїні серіалу) можуть навернути людину до думок про непоправне.
Дивились цей серіал разом з 14-літньою донькою, обговорювали, і я робила акцент саме на тому, що не завжди те, що тобі здається, є правильним, і що люди часто інтерпретують чужі слова та вчинки невірно.
Дуже рекомендую ’13 причин чому’ до перегляду з підлітками і для обговорення. Якщо, звичайно, є довірливі відносини з дитиною і нормально сприймуться відверті сцени, бо є сцена, хоч і дуже цензурована, згвалтування.
Говорилка• 02 августа 2023
’Черное зеркало’ еще можно глянуть )
Асталависта бэйби• 02 августа 2023
Чорне дзеркало - улюблений.
Море Щастя• 02 августа 2023
Озарк, бумажный дом - топ
Трактор Віка• 03 августа 2023
Ответ дляМаю сечі
О, той Ріо.)
Маю сечі• 03 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
О, той Ріо.)
Ага)
Лялькодзьоб• 03 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Чорне дзеркало - улюблений.
про що?
Асталависта бэйби• 03 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
про що?
Антиутопія, про сучасний світ і технології.
Атятя_тётя• 03 августа 2023
Реально Эмили в Париже? вам норм, что там унизили всех украинок, выставив нас воровками в карикатурной одежде?
Директор Пляжу• 04 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
только первый сезон хороший(
Директор Пляжу• 04 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Чорне дзеркало - улюблений.
че-то не поняла его, после второй серии оставила....
Проня_Прокоповна• 06 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
только первый сезон хороший(
А мені всі три гарно зайшли , у другого кінцівка цікава, в третьому інші моменти цікаві.. але перший дійсно найкращий. Іще сподобалось що всі три сезони вкінці повʼязані і глибше цей звʼязок розкрито.
Проня_Прокоповна• 06 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Особливо серія про вовкулака ))
В принципі дивитись можна, але є набагато кращі серіали..