Жена сантехника• 02 августа 2023

Неправельный прикус у ребëнка, ищу ответ

Девочке 10 лет
Низ соприкасается с верхом, скорее будет перекрывать. Ортодонт предложил капу, с ней нельзя разговаривать!!! А носить 20 часов в сутки. Бред какой-то... Я носила пластинку в 86-87 годах.. Обычную, пластик к нëбу и посередине ключиком подкручивала. Сейчас есть такое? Аналог может.. Ищу Киев. А то понапридумывали заменители с такими недостатками..
Добра всем!• 02 августа 2023
10 лет поздновато для пластинки и капы. Консультируйтесь еще

ИзЮмрудная• 02 августа 2023
Є, звісно, пластинки. Сходіть ще до одного ортодонта
В гости звали?• 02 августа 2023
Йдіть до іншого
Ні за холодну воду• 02 августа 2023
Бред какой-то, 20 часов носить и не говорить. Сходите к другому врачу
Добра всем!• 02 августа 2023
И не совсем понятно какая именно проблема, что будет перекрывать
Телепузик• 02 августа 2023
У моей дочери было тоже самое. Носила пластину и ключиком крутили. И даже мой муж носил. Вам лучше найти другого врача.
ВільнаНазавжди• 02 августа 2023
Капу на ночь только ставят вроде. Пластинки или позже брекеты, ничего страшного. Но ортодонта меняйте.
Електрохарчування• 02 августа 2023
Є пластинки, є апарати (зʼємні і ні), є капи - вона нічна, як правило. Вдень звикають тільки. Але щоб носити 20 годин дитині капу - це знущання якесь. Сходіть до іншого лікаря.
Добра всем!• 02 августа 2023
Капу носят ночью и максимально днем, но не менее двух часов. Но опять же, моему ребёнку не помогла вообще, несколько лет с ней мучилась.

Добра всем!• 02 августа 2023
Если вам нужно расширить верх, то для этого есть специальный несъемный аппарат для верхней челюсти, носится от 6 мес до 1 года и никакаких пластинок не надо.
Смешнюча• 02 августа 2023
Конечно есть , мой сын носит
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Можете показать фото пожалуйста?
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Конечно есть , мой сын носит
Сколько сыну лет и где ставили?
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Це вже другий, перший ще гірше назначав(
Ось сюди звернулась, може ж порадять когось.
Король дивана• 02 августа 2023
Є пластини , є капи. До 12 років ж час , потім вже пізно. Шукайте нормального ортодонта.
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Де його шукать?
Всіх же не обійдеш.
Король дивана• 02 августа 2023
Ответ дляЖена сантехника
Де його шукать?
Всіх же не обійдеш.
Місто своє напишіть, вам порекомендують
Малинка• 02 августа 2023
Моїй буде 9 в жовтні, неправильний прикус,ортоноднт хоче ставити пластинку твін-бок
tereska• 02 августа 2023
До сраки ті пластини і капи, проходили - реально до сраки.
Чекаємо пів року і ставимо брекети сину на розворот 2-х кликів.
Радьтеся ще з декількома ортодонтами. Ще елайнери будуть піари - не ведіться, то та ж херня.

После 18• 02 августа 2023
Ответ дляЖена сантехника
Можете показать фото пожалуйста?
Апарат марко росса
Малинка• 02 августа 2023
Ответ дляtereska
Так у автора прикус неправильний,а не криві зуби
Veselka28• 02 августа 2023
Якщо в Києві-можу порадити ортодонта
tereska• 02 августа 2023
Ответ дляМалинка
Так а я про що, чи ви вважаєте що прикус можна капами змінити - наівні.
Ортодонти дивляться який прикус, то і радять.
Можна звичайно ж почати з капи і дуже-дуже надіятися що допоможе, а можна зразу радикально і так, щоб точно допомогло.
Автор, дивіться роботи ортодонтів, як змінювались зуби після втручання і лікування і обирайте.
Зубачистка• 02 августа 2023
Ответ дляtereska
Нічого не до сраки, якщо ї носити, а не робити вигляд, що носите
Донька носила дві пластини десь в сумі 6 років, зуби ідеально рівні зараз, їй 15
А брекети далеко не всі проблеми здатні вирішити, якщо щелепа вузька і зубам просто нікуди розширюватися, а ріст вже завершено
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Місто своє напишіть, вам порекомендують
В пості написано Київ
Король дивана• 02 августа 2023
Ответ дляЖена сантехника
В пості написано Київ
Не помітила. Зоологічна.
Я на лівому березі, в люмідент і мом´s зверталися.
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
Не помітила. Зоологічна.
Дякую
Малинка• 02 августа 2023
Ответ дляtereska
Я собі пластикою вирівнювала прикус,і було це в 90 х,брекети не носила,вистачило пластинки.
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляМалинка
Така ж сама сітуація була і в мене.
Скільки вам було років?
автор Жена сантехника • 02 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Якщо в Києві-можу порадити ортодонта
Порадьте будь ласка