Фокус-Покус• 03 августа 2023
Як довго ви соромилися в ліжку ??
Коли в мене були перші стосунки з чоловіком і перший секс , я хоч і хотіла з ним цього , але все одно трохи соромилася.. Розговорилася з подругою , вона розповіла що з тодішнім своїм хлопцем (їм обом тоді було 17 років) під час першого зближення не могла довго зняти з себе нижню білизну їй було соромно тому що її так виховували з дитинства перший секс тільки після весілля .. ну в неї був секс до весілля , але соромно було до місяця їхніх стосунків потім звикла ... Якось так ..
КаРаКаТиЦа• 03 августа 2023
В мене секс з першим чоловіком був після весілля, але я зовсім не соромилася. Навпаки було цікаво спробувати все що можливо. І приємно. Нещодавно знайшла свої фото в стилі ню, які перший чоловік знімав, то я так рада була, приємно згадати, аж не віриться, що це я кілька десятиріч тому.
Кава з адреналіном• 03 августа 2023
Не соромилася.
Я не красуня, не модель, Але сорому не було. Було бажання.
Просто Ви погано збуджені.
Моя улюблена страшко• 03 августа 2023
Вообще не стеснялась. Но мне наверное в принципе не известно это чувство
Тут надолго• 03 августа 2023
Коли я після машини, стола, люстри, ванни та іншого попала в ліжко, то вже нічого не соромилась
Затишне кубло• 03 августа 2023
Чоловіка не соромлюсь, а вот роздягатись в переодягалці спортзалу чи у лікаря роздягатись дуже соромлюсь.
Показушница• 03 августа 2023
Аж через рік напевно, якось психологічно розслабилася, сама почала проявляти ініціативу та не крадькома дивитися на наш процес при світлі.
А я с Рио-де-Житомира!• 03 августа 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Шампанское помогает побороть стеснение)
Или ром)
Не, я начинаю краснеть, голова начинает болеть от алкоголя, и изжога бывает, сушит, привкус этот во рту, голова кружится, нельзя сфокусироваться на своих ощущениях. Лично мне алкоголь только мешает.
Сама купляю квіти• 03 августа 2023
🤔
Ахха не знаю даже, серьёзно
Как-то с детства была уверена и знала, что тело красивое, и я вся красивая
Честно - по сути так оно и есть, без лести
Не стеснялась вообще
Зачем, если кожа ровная, белая, выбрито, ноги длинные, жира нет
А реально надо было стесняться?
Мальчик правда был давно знакомый, старше на 3 года, относился как к королеве )
Я просто читаю ответы здесь и немного странно
Какие бывают установки у девочек...
Да даже если и жир есть, и ещё что-то - ну разве это так влияет на восприятие самой себя?
Не знаю даже
Ахха не знаю даже, серьёзно
Не стеснялась вообще
А реально надо было стесняться?
Какие бывают установки у девочек...
Не знаю даже
Сама купляю квіти• 03 августа 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Шампанское помогает побороть стеснение)
Или ром)
У меня от спиртного - вино, шампанское, ликёр - начинает тянуть внизу живота, как секс желание и в туалет хотеться
Чисто вот сразу
Как рычаг какой-то
Голова при этом ясная, чистая всегда
Так всегда было
Не знаю, норма или нет 😀
Чисто вот сразу
Как рычаг какой-то
Голова при этом ясная, чистая всегда
Так всегда было
Не знаю, норма или нет 😀