Семенівни сусідка• 03 августа 2023

Чи провалювали Ви співбесіду?

До цієї пори ніяк не можу прийти до тями, як можна було провалити співбесіду, щоб влаштуватися на роботу. А головне, що раділа, коли отримала повідомлення про те, що пройшла відбір по резюме, тому що мені потрібна була ця робота, однак в день співбесіди дуже перехвилювалася і все пішло шкереберть. Другої спроби не дають. Як то кажуть "у Вас не буде другого шансу справити перше враження". Чи була у Вас така ситуація?
В гости звали?• 03 августа 2023
В мене було. Жах))) як згадаю

Курочка-чубаточка• 03 августа 2023
І не одну. То й що?
Ходіть частіше, тренуйтесь))
Бюст Березуцкого• 03 августа 2023
Так, декілька разів. В мене тоді була чорна смуга
ВерСаСе• 03 августа 2023
Звичайно було. І не один раз.
Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Було, сприймаю як урок, тренування для майбутніх співбесід, зробити висновки, готуватися краще.
Нічого страшного не сталося.
anzzem07• 03 августа 2023
А яка сфера?
Natalyfoxyn• 03 августа 2023
И что? Это нормально, не знаю кто как, но многие не проходят собеседование по абсолютно разным причинам

Фрекен бок• 03 августа 2023
Треба було підготуватися, і походити на співбесіди в інші компанії.
Освічую темряву• 03 августа 2023
Було, зробила висновки й пішла собі далі.
автор Семенівни сусідка • 03 августа 2023
І смішно, і грішно, і висновки зроблено. От буває таке. Себе реально грезеш за це, тому що як працівник, то викладалася б на 100% і не пожалкували б, однак вони цього не знають і вже не дізнаються 😂
Кудряшка Сью• 03 августа 2023
Было как то. Но я бы не назвала это прям ’провалила’. Просто я видимо не подошла, а кто то другой лучше)
Королева ганделику• 03 августа 2023
да, и с тех пор я беру валокардин и все удачно
Леди_в_ночи• 03 августа 2023
А в чем причина, что спрашивали, можите поделиться? Мне ещё предстоит
Ответ дляКудряшка Сью
Мені сказали, що рішення приймуть протягом дня і більше ніхто не зателефонував, хоча могли б прямо в очі сказати, що нам не подобається те і те, щоб я хоча б знала над чим працювати. Звісно я знаю, і в першу чергу над тривожністю.
So_so• 03 августа 2023
Да. На вопрос между кем была англо-бурская война, ответила между англичанами и бурами. А на вопрос кто такие буры, ответила люди)).
Кудряшка Сью• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мне тогда очень коротко сообщили, что другой кандидат прошёл. Я не выспрашивала что именно даже
Ответ дляЛеди_в_ночи
Якщо Ви не нервуєте у відповідальні моменти, то я вірю, що все у Вас буде добре, недоречних чи страшних питань не буде.
Пік Антна• 03 августа 2023
Было такое. Пришла на собеседование на вакансию бухгалтер. Начали задавать вопросы такого плана: своя квартира или в аренде, кем работает муж, много ли родственников за границей, есть ли машина и какая и подобную муть.
Я удивилась количеству таких личных вопросов, которые в принципе к самой работе отношения не имеют. Мне сразу же сказали, что вы нам не подходите.
Меня не звали• 03 августа 2023
Конечно. И не раз 🤷🏻‍♀️

Кудряшка Сью• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
А куда это вы устраивались?
So_so• 03 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А куда это вы устраивались?
В ВР)
Кто крайний?• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
Это на какую должность?
Кудряшка Сью• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
В ВР)
Я так понимаю, взяли?
So_so• 03 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
Это на какую должность?
Клерком, не НД)
Попразендовна• 03 августа 2023
В смысле как можно было провалить? Вы чего-то не знали - это нормально. Я не работаю. Муж айти более 20 лет и он проваливает собеседования. Случается. Человек не может знать все.
Леди_в_ночи• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Наверное посчитали что у вас есть стремление к воровству, потому что у вас не всё что должно быть у бухгалтера. 2 машины, 3 квартиры и богатые родственники за границей)
Пік Антна• 03 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи

Скорей всего это работодатели из репертуара: у вас нет детей - пойдете в декрет, есть дети - будете на больничном или второго, третьего захотите, взрослые дети - вы уже старая))))
Тільки не про гроші• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
В ВР)
Щось мені здається, на це місце вже була людина і вас дуже не хотіла брати. Бо питання дивне.
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нічого страшного не сталося.
Я гарно підготувалася та результат виявився не той 😂😂😂 HR спеціаліст не розгледів в мені як то кажуть співробітника і ’тісто з якого можна щось ліпити’
Басноплетка• 03 августа 2023
Было. Я думаю, почти у всех была такая ситуация.