Семенівни сусідка• 03 августа 2023

Чи провалювали Ви співбесіду?

До цієї пори ніяк не можу прийти до тями, як можна було провалити співбесіду, щоб влаштуватися на роботу. А головне, що раділа, коли отримала повідомлення про те, що пройшла відбір по резюме, тому що мені потрібна була ця робота, однак в день співбесіди дуже перехвилювалася і все пішло шкереберть. Другої спроби не дають. Як то кажуть "у Вас не буде другого шансу справити перше враження". Чи була у Вас така ситуація?
автор Семенівни сусідка • 03 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Не знаю, який у інших людей досвід, але мені ще жодного разу на чи після співбесіди не повідомили причини, чому саме я не підійшла. В найкращому випадку - формально-ввічливий лист про відмову. У більшості випадків - просто нічого, ні дзвінків, ні листів. Там, де підходила, - там завжди швидко потім зв´язуються.
От реально, краще б озвучували своє бачення майбутнього фахівця в цій компанії. Можливо вони сказали б чим саме я їм не підійшла, я б вдосконалила свої вміння і пішла б до конкурентів 😂

Верочка 100%• 03 августа 2023
Автор, коли ми на фірму шукали співробітників, я зробила приблизно такі висновки - дуже велике значення має ситуація на ринку праці, в одному випадку був саме ріст економіки і нашу вакансію було дуже мало відгуків, взяли людей без досвіду, чисто інтуїтивно, і не прогадали прекрасні працівники були. В іншому випадку була саме криза - резюме безкінечна кількість, тут просто брали людей, які мали максимально близький досвід до нашої сфери. Оце все про мотивацію, стрес тести - мене, як роботодавця, не цікавило тоді взагалі.
Я думаю, тут не ви провалили, просто були люди з досвідом, який більше підходить на цю позицію
Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
А, то Ви навіть не з потенційним керівником спілкувалися, а просто з HR?
Забудьте, це навіть не провалення співбесіди. Це на рівні ’резюме я прочитати лінуюсь, краще запитаю усно у кандидата’.
Ой, в мене була така ситуація. Прийшли, сіли, почали читати моє резюме, перше питання і ви нам не подходите. Бля, а прочитати моє резюме раніше вы не змогли там чітко видно, що я того що вам треба не знаю.
Знову Я• 03 августа 2023
пф, конечно)
но обычно не на первом этапе, hr-ов я всегда прохожу с легкостью, были случаи, когда я отказывалась сама уже переходить на следующий этап после общения с hr и они писали и уговаривали.
зато завалить технический собес - не фиг делать. один раз я сморозила такую фигню, которую даже сама не заметила, мне показалось, что я норм рассказала, а муж мне потом сказал - почему на вопрос про релизы ты так тупо ответила?
поэтому - у всех бывает) мне кажется, что сильно расстраиваться не стоит.
Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну ніхто ж не зобов´язаний робити аналіз вас як спеціаліста.
Достатньо було б просто повідомлення про відмову.
Мэри Попкинс• 03 августа 2023
Було декілька років тому. Дуже крута компанія топова позиція, я легко пройшла 5 етапів, на 6 етап приїхав великий босс, все начебто було вже і так ясно, чисто галочку поставити. А вийшло все не так, мене як мішком по голові вдарили, таку чуш наговорила, руки тремтіли, в туалет бігала..
Ответ дляМэри Попкинс
Зла штука - хвилювання.
Але ж побачили, що людина все вміє та знає, прагне працювати, просто перехвилювалася.

Mede• 03 августа 2023
Ой, і у мене було:
1) Приходжу на співбесіду, а мені власниця підсовує папірець на якому написано зовсім інший графік роботи та розмір заробітної плати, ніж у оголошенні про вакансію. Я задала питання, мовляв, чому у вакансії вказана неправдива інформація на що отримала відповідь: ’Ви мені будете вказувати як правильно складати оголошення?’. Звісно, що я розвернулась та пішла звідти, побажавши гарного дня
2) Співбесіда он-лайн. Перше питання, яке задала рекрутерша: ’Розкажіть про себе’. Я сказала, що вся інформація про мене вказана в резюме і додати мені нічого на що отримала красномовну гримасу з закочуванням очей та відповідь, що я геть не готова до співбесіди
Ответ дляMede
Ой, і у мене було:
Молодець, гарно так, аж смачно все розклала по поличках.
А тепер приходить в голову така думка: рекрутери хочуть отримати працівника, який активно буде спілкуватися і виявляти певні потреби, працювати із запереченнями і т.д., вести якусь комунікацію і водночас це не повинно застосовуватися до самих рекрутерів, тому що вони ’знають’ що і як робити, їм вказівки не потрібні. Роби і мовчи.
Жена_КотораяСтена• 04 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
пф, конечно)
о, я теж скринінг-інтерв´ю проходжу на ура, а технічне сиджу як баран, якщо не питають конкретно - я тупо не розумію про що розповідати. Сьогодні було технічне, ’розкажіть про себе’ а я така ’у мене 4ро дітей’...це фіаско :)))))))
автор Семенівни сусідка • 04 августа 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
’у мене 4ро дітей’ і я можу успішно справлятися з багатозадачністю та вести комунікацію, а не фіаско відразу 😉🙃
Мабуть усі люблять фразу ’розкажіть про себе ’, ще сказали б, яку інформацію взагалі вони бажають почути.
Дуже прикро, що у деякі відповідальні моменти не знаходяться потрібні слова, щоб висловитись, а подекуди навіть елементарні запитання можуть завести в глухий кут.
Mede• 04 августа 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Питання ’розкажіть про себе’ свідчить тільки про профнепридатність рекрутера. Понабирають отаких рекрутерами по блату, а вони потім людей дурними запитаннями кошмарять.
В мене ще було таке: одна рекрутерша якось сказала, що пропрацювавши більше 10 років в одній компанії я не зможу добре працювати в іншій бо, мовляв, я вросла туди корінням
Ответ дляMede
Абсурд звісно.
І до того ж, якби Ви часто змінювали свій рід діяльності чи професію - їм також не сподобалося б, сказали б, що Ви самі не знаєте чого хочете, все щось шукаєте та прийдете до нас ненадовго, лише змарнуєте час.