Семенівни сусідка• 03 августа 2023

Чи провалювали Ви співбесіду?

До цієї пори ніяк не можу прийти до тями, як можна було провалити співбесіду, щоб влаштуватися на роботу. А головне, що раділа, коли отримала повідомлення про те, що пройшла відбір по резюме, тому що мені потрібна була ця робота, однак в день співбесіди дуже перехвилювалася і все пішло шкереберть. Другої спроби не дають. Як то кажуть "у Вас не буде другого шансу справити перше враження". Чи була у Вас така ситуація?
Попразендовна• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Было такое. Пришла на собеседование на вакансию бухгалтер. Начали задавать вопросы такого плана: своя квартира или в аренде, кем работает муж, много ли родственников за границей, есть ли машина и какая и подобную муть.
Я удивилась количеству таких личных вопросов, которые в принципе к самой работе отношения не имеют. Мне сразу же сказали, что вы нам не подходите.
Это как я после декрета решила поработать. Я пришла, а мне присаживайтесь и бумагу суют. Заполните. А там и прописка, и данные родственников, и данные паспорта. Я аж разозлилась. Говорю, вы мне даже ничего не рассказали про вакансию. И тут началось. Болеем мы на работе, если коллега при смерти мы тащим его работу, болеющие дети нас не волнуют, короче и все это тогда за чуть больше 100 уе. Отказалась. Даже почти вежливо )))

So_so• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Я когда-то проходила собеседование и второй уровень был через службу безопасности. Его проводил такой матёрый дядька (генерал КГБ, как позже узнала).
И он меня спрашивал почему мама меня так поздно родила)
Потом увидел в резюме информацию о семинаре, при мне позвонил в место его проведения, уточнял действительно ли они проводили такой семинар.
И всё собеседование такого плана
автор Семенівни сусідка • 03 августа 2023
Ответ дляВ гости звали?
В мене було. Жах))) як згадаю
Так зачекайте, я ж хотіла вдруге до них попасти на співбесіду, відправила резюме . Вони 2 місяці не можуть знайти потрібну людину, так мені відповіли, що моє резюме на цей раз уже не підходить, є інші люди, які більше відповідають їх запиту.
Любовь Калистратовна• 03 августа 2023
Ответ дляПопразендовна
В смысле как можно было провалить? Вы чего-то не знали - это нормально. Я не работаю. Муж айти более 20 лет и он проваливает собеседования. Случается. Человек не может знать все.
Как можна проваліть - пише людина що не працює 😂
Пік Антна• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
И всё собеседование такого плана
я надеюсь вы бежали из этой организации и волосы назад?))))
So_so• 03 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Щось мені здається, на це місце вже була людина і вас дуже не хотіла брати. Бо питання дивне.
Наоборот. Они хотели понимать широту моего кругозора. Вопрос очень умный. Англичане вели захватническую колониальную войну за ресурсы, буры отстаивали своё.
So_so• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Наоборот. Проработала там 4 года.

Пік Антна• 03 августа 2023
Ответ дляПопразендовна
Я тоже с такими неадекватами сталкивалась. У них везде враги, в своем стане тоже ищем врагов.
Покращена• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Это в Ашане такое спрашивали. Точь в точь. Суть как я поняла, что если у меня квартира и муж на должности на которой во Франции обычно жены не нуждаются, то какая же у меня будет мотивация работать. Только они не учли что прописка у свекрови и муж врач это бедная семья де если столица.
Попразендовна• 03 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вы совсем не умеете читать со знаками препинания?
Там не написано:
В смысле, как можно было провалить?
Там написано:
В смысле как можно было провалить?
Сказка про казнить нельзя помиловать - для вас.
Тільки не про гроші• 03 августа 2023
Ответ дляSo_so
А, зрозуміло, то клерки мають бути розумніші за депутатів)
Леди_в_ночи• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна

Скорей всего это работодатели из репертуара: у вас нет детей - пойдете в декрет, есть дети - будете на больничном или второго, третьего захотите, взрослые дети - вы уже старая))))
И это не исключено)
Пік Антна• 03 августа 2023
Ответ дляПокращена
Не Ашан, а обычная рядовая организация с руководством, которое хочет все знать и только тогда может примет в ’свою семью’.
So_so• 03 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А кто Вы думаете там работает? Депутаты решают вопросы и голосуют.
Абсолютно всю работу делает аппарат.
НаливайКа• 03 августа 2023
У мене було, прийшла на співбесіду - все було добре, на всі питання відповіла, але сказали, що молода, тільки заміж вийшла, в декрет піду, а їм знову працівника шукати і не взяли на роботу(
Ответ дляНаливайКа
Інколи взагалі незрозуміло, кого вони шукають на роботу, і досвід потрібен і, щоб так кандидат років до 30
Покращена• 03 августа 2023
Я сдрейфила когда мне сказали расскажите как вы будете мотивировать работать простых деревенских женщин, которые говорят этого и того делать не буду. Уволить нельзя, нужно так себя поставить чтоб одного взгляда было достаточно чтоб встала и пошла выполнять. Я не нашла что ответить. В голове возмущение конечно... Ну если вы наняли психов с протестными симптомами то на уколы их что я могу сказать. И ещё спросили почему именно вас я должен нанять. Напротив меня сидел такой внешне некрасивый мужик...вот его наверное женщина спросила а что ты мне дашь, почему я тебя должна выбрать? Я наверное мужененавистницей бы стала если б там с ним поработала. Там манипуляции психикой. Выходил сидела его ждала по 15 минут в жаркой душной комнате.
Моя співбесіда проходила у вигляді зум конференції. Я не знаю, мені ці зуми приносять такий дискомфорт. Ну не можу я дивитися в монітор і розмовляти з ноутбуком.
Та ще й на попередньому місці роботи ці конференції робили майже не кожен день і тільки постійно керівництво ’не злим тихим словом’ усіх покривало.
Ответ дляПокращена
Мабуть, потрібно було не в голові обурення прокручувати 😅

Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Я гарно підготувалася та результат виявився не той 😂😂😂 HR спеціаліст не розгледів в мені як то кажуть співробітника і ’тісто з якого можна щось ліпити’
Ой не партеся. Так де ХР приймають то толку мало, корчать великих спеціалістів та істину останньої інстанції. А часто взагалі видимість роботи роблять.
Там де співбесіду проводять безпосередні начальники толку більше.
В чоловіка на роботі (ІТ закорд компанія) дівчина проходила стажування, її навчили, і мали б вже брати в штат, а ХР завернула-недостатньо вмотивована. Так технарі відбили її, дівчину, вона їм підходить.
Я не чарівниця вам• 03 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Вже з порога пішли наперекір, кому таке сподобатися, тре покладистих овечої
Теж бісить, яке ваша справа ким працює чоловік та скількикімнатна квартира
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Це Ваша перша робота, автор?
Якщо не сидіти 50 років на одному місці роботи, то таких провалених співбесід ще буде вагон з маленьким причіпом. Зробили собі висновки, виправили помилки, поїхали далі. Не варто зациклюватися на одній роботі і на одній співбесіді.
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
І смішно, і грішно, і висновки зроблено. От буває таке. Себе реально грезеш за це, тому що як працівник, то викладалася б на 100% і не пожалкували б, однак вони цього не знають і вже не дізнаються 😂
Часто буває навпаки - провалили співбесіду саме через ’перестаралася’.
Так що не накручуйте себе.
Отже, це не Ваша компанія і не Ваша робота. Будуть інші та ще кращі, повірте.
Личко Невеличке• 03 августа 2023
Дочка в одну компанию подавалась 4 раза. Уж очень ей хотелось. Прошла с 4 раза. Может взяли за настойчивость ХЗ, но ее мечта осуществилась )))
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мені сказали, що рішення приймуть протягом дня і більше ніхто не зателефонував, хоча могли б прямо в очі сказати, що нам не подобається те і те, щоб я хоча б знала над чим працювати. Звісно я знаю, і в першу чергу над тривожністю.
Не знаю, який у інших людей досвід, але мені ще жодного разу на чи після співбесіди не повідомили причини, чому саме я не підійшла. В найкращому випадку - формально-ввічливий лист про відмову. У більшості випадків - просто нічого, ні дзвінків, ні листів. Там, де підходила, - там завжди швидко потім зв´язуються.
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А, то Ви навіть не з потенційним керівником спілкувалися, а просто з HR?
Забудьте, це навіть не провалення співбесіди. Це на рівні ’резюме я прочитати лінуюсь, краще запитаю усно у кандидата’.
Ответ дляСладкий лимончик
Це Ваша перша робота, автор?
Це не перша робота, однак перша провалена співбесіда. Я не думала, що буду дуже нервувати у цей момент.
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Дивні люди - а з резюме вони про вік не могли дізнатися та не морочити Вам голову дарма?
Це я вже мовчу про дискримінацію за віком, але то вже інше питання.
Пік Антна• 03 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мотивировали, что если в аренде, то можете месторасположение сменить. Как потом на работу добирать? Но ведь это же уже мои проблемы.
Вообще очень странное местечко: вход только по карточкам, где отслеживают во сколько пришел/ушел, сколько раз покидал офис и куда и пр. Не люблю подобные ’тюрьмы’.
Сладкий лимончик• 03 августа 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
О, майже моя ситуація на попередній роботі. Там теж керівник відбивав у HR мене і ще одного хлопця. Відбив. )) Потім всі були задоволені нашою командою. ))