Метелик• 03 августа 2023

Муж обвинил,что я плохая мать

Руки опускаются,нет уже сил и слёз… уехали в марте в Польшу,двое детей школьники, я работаю по 12 часов 2/2,когда я на работе дети сами ходят в школу и возвращаются. Всё лучшее им,одежда,еда,екскурсии. Сегодня произошла очень неприятная ситуация,дочь с подругой украли еду в магазине,я была в шоке…разговаривала с ней,объясняла,позвонила мужу,попросила поговорить тоже. На что он мне сказал,что я плохая мать,не занимаюсь детьми и нечего сидеть там,дома они будут под присмотром. Вот такие дела…муж в Украине,Кривой
Очередной плевок,как же плохо на душе…
Джулияробертс• 03 августа 2023
А ви створили тему, щоб вас пожаліли чи насварили? Мабуть донька таким вчинком хоче привернути до себе увагу...Та ще й підліток мабуть...А чоловік так сказав, бо погано йому самому, думаю, не зі зла, не вважає він вас поганою мамою. Я так розумію, в Україні в більш безпечний чоловік не захотів їхати?

Лиса Патрикевна• 03 августа 2023
Ответ дляTammy21
Ви помилилися по всіх пунктах.
Я знаю, що глибокі переконання не змінюються від коменту, але все ж сподіваюся, що ця помилка хоч інколи буде заставляти вас зупинятися та думати, що ви можете помилятися у своїх прогнозах.
😅😅😅😅😅😉😉

Це дуже суттєво вплине на моє життя))) Навіть не знаю як це примінити)))
Вы ж захотіли залізти в мою голову, я дала вам змогу)))
Новорічна пальма• 03 августа 2023
Не накручуйте себе, просто такий у дітей період. Скоріше всього вкрали б і коли ви дома сиділи. Я така була, нічого переросла, виросла.
Tammy21• 03 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
😅😅😅😅😅😉😉

Вміння визнавати помилки -- гарна навичка. Ії можна напрацювати.
ПС. Ви знову помилилися у трактуванні.
Tammy21• 03 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Зачем вы обманываете?) Ваш оппонент не ошибся по первым двум пунктам, только возраст ваш указала неправильно, но это и понятно)
Ні. Моя співрозмовниця помилилася по усіх пунктах.
Звідки у вас ілюзія інформованості?
Коханозадовільна• 03 августа 2023
Ответ дляTammy21
Звідки у вас ілюзія інформованості?
Серьезно?) Ваша тема про выезд это иллюзия моя😂
Едимнаморе• 03 августа 2023
Я дома сиджу і теж дитина вирішила спробувати такий промисел. Це мабуть такий вік. Треба розмовляти.

Кто крайний?• 03 августа 2023
Нормальна ви мати. Ідеальні підлітки чудять буває. А муж козел, не підтримав.
Tammy21• 03 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Серйозно. Я навіть перечитувати не буду, бо я себе все ж таки краще знаю) Просто ще раз напишу -- та жінка помилилася тричі, ви теж робити висновки не зрозуміло з чого.
Коханозадовільна• 03 августа 2023
Ответ дляTammy21
Не понимаю зачем вы обманываете, но спорить не буду)))
Tammy21• 03 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Не розумію, навіщо ви газлайтите мене, але підтримую ваше бажання зупинитися.
Виктория 2013• 03 августа 2023
Автор если все так плохо едьте в Украину.
Можно жить всем вместе, если дома опасно переведите в другой город.
Пусть муж воспитывает как надо если у него претензии к вам