КучМала• 03 августа 2023

Крутий рецепт котлет з натертого курячого філе, швидко і дієтично

Заморожуєте філе, після цього натираєте його на крупній терці, додаєте натертий сир низької жирності, яйце, сіль, перець, формуєте котлети, викладаєте у форму , додаєте трішки водички і на 20-25 хвилин в духовку
Творог для розжига• 03 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А у кого нет, те возьмут себе на заметку рецепт
Ещё через дуршлаг можно продавить)))

Творог для розжига• 03 августа 2023
Ответ дляМиззери
Круто ! Спасибо от меня, очень актуально
Я би ще куркуми додала для кольору) або зелені прямо в фарш
Бегущаяпо• 04 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
А вы не моете посуду?
Ну если готовить пару котлет , то больше времени уйдёт на мытьё этой мясорубки.Потереть на тёрке одно куриное филе будет быстрее.
Латвийские_Номера• 04 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
Авторе, ваш рецепт має йти одночасно з порадою як не відморозити при цьому руки, або як лікувати обморожені руки.
Ну так, шерстяные перчатки , а сверху нитриловые. Но, действительно, интересная идея для тех, у кого нет мясорубки
Зяблик протестант• 04 августа 2023
Отличный антистресс, и покушот можно в итоге.
Невгамовна Бу• 04 августа 2023
Ото женсчины любят самоистязаться)
Воздух в банке• 04 августа 2023
навіщо стільки гемору? робите те саме на електричній м’ясорубці) вийде на смак таке ж
Запароленое одеяло• 04 августа 2023
Блендер сломается. Руки -нет. Но я все же режу кубиками.
...аяприкольная• 05 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ви дійсно не розумієте,що не у всіх є мʼясорубка ?