Щебетушка• 04 августа 2023
Есть такие, кто не пьют, или крайне редко?
Вы уже сравнивали себя с одногодками, которые периодически злоупотребляют ? Результат ’налицо’?
Особисто я періодично можу випити півка або вина. Не розумію ,як це вплине на зовнішність. Це потрібно кожен день бухати,щоб мати вигляд не дуже .
Жодного разу не виправдовую вживання ,а тим паче зловживання , алкоголем
Княгиня пітьми• 04 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
Зараз відпочиваю на морі
І прям зараз пʼю
Виглядаю чудово, бо відпочиваю
І прям зараз пʼю
Виглядаю чудово, бо відпочиваю
Кстати да. Я на море выгляжу прекрасно вне зависимости от количества выпитого.
Попельшка• 04 августа 2023
1-2 разв в год пью,выгляжу как мне кажется на свой возраст,но окружающие дают меньше
Сизоока бестія• 04 августа 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Коли жила в Італії, там всі пʼють вино кожен день, в обід - жарко ( жила на півдні )
Потім лягають спати
В 16 трохи працюють
Потім знову пʼють, часто у закладах
Виглядають чудово
Не втомленими і не опухлими як алкоголіки
Вина пʼють багато
Потім лягають спати
В 16 трохи працюють
Потім знову пʼють, часто у закладах
Виглядають чудово
Вина пʼють багато
Сижу_и_плачу• 04 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Але знаю людей,які кожен день ’по пивку’ і це видно прям заздалегідь ..
Я така, от зараз розовий джин пью ))
Залежна однозначно. Но мені пофіг
Вот Она Я• 04 августа 2023
Воно зрозуміло у віці 55+, що людина підбухує. А якщо алконавт кончених то і раніш
Вот Она Я• 04 августа 2023
Ответ дляПопельшка
Так і має бути
LoveYouOrNot• 04 августа 2023
Не п´ю зовсім 5 років, до того на свята вино, на вихідних бувало пиво.
Дуже покращилась шкіра лиця, немає висипань майже ніколи. До того - завжди щось та й було.
Часто чую, що виглядаю гарно, молодше, але я не буду доказувати фотографією (раптом брешуть).
Ластоноша• 04 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Вино и водку, почти каждый день, дозы были очень большие
Как бросили? Я-алкоголичка
МатьЧасть• 04 августа 2023
П´ю келих якісного вина, переважно червоне сухе, іспанське, за вечерею кожен день. Але, на свята обмежуюся тим самим келихом, напиватися це для мене щось нереальне.
Виглядаю молодо для свого віку. Багато однолітків, що увесь тиждень не вживають, а по п´ятницях дають собі волю, виглядають значно гірше. Не дивно, адже отримують раз на тиждень алкогольне отруєння, тоді як при помірному, хоч і щоденному споживанні, організм розщєплює маленькі дози без проблем та наслідків.
Гадаю тут справа не стільки в самому алкоголі, як у способі життя в цілому. Любителі оцих п´ятничних загулів в принципі не надто здоровий спосіб життя ведуть, найчастіше
Мию чакри щоденно• 04 августа 2023
Не пью, не курю, если бы ещё необжираться.. вообще мне бы цены не было. А так, лишний вес + возраста прибавляет считаю
Мамина корзиночка• 04 августа 2023
Мне 50. В моем возрасте уже точно можно провести связь внешнего вида и определить, кто бухал или выпивал или не пил совсем.
Мать драконов• 04 августа 2023
Я взагалі не п´ю, але себе не зрівнювала з іншими, думаю тут і генетика важлива і спосіб життя і ще багато факторів.
Але на роботі були співробітниці які добряче так випивали, на шкірі та навіть на фігурі це відбивалось точно
Пампусик Ирусик• 04 августа 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ия много лет пила,уже лет 10,как ни грамма
Дама_с_караваем• 04 августа 2023
Ответ дляПампусик Ирусик
А говорят женский алкоголизм не излечим. Я тоже не пью и не хочется
Пампусик Ирусик• 04 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
У вас тоже своего рода алкоголизм и не ищите бревно в чужом глазу