Хочу на Балі• 04 августа 2023
Рвота у дитини. Ми закордоном
Третій день як приїхали на море і вчора у дитини 4 роки почалася рвота. Діареї нема. Відпоюємо ( бетаргін, вода) . Не активний, в‘ялий, інколи йому краще, то бігає, хоче гуляти. Скільки часу має бути такий стан? Коли має настати покращення? І куди звертатися в разі погіршення? Дитина друзів, перший раз таке трапилося на відпочинку
Кавуся• 04 августа 2023
Не понятно страна какая какая страховка..какая температура у ребенка? Какая на улице?
Невловимий Джо• 04 августа 2023
Обращаться в вашу страховую ( если вы туристы) и вам скажут где ближайшая больница,которая вас примет.
Если вы официальные переселенцы, то сразу обращаться в больницу
ЕлькиПальки• 04 августа 2023
Тест смужок на ацетон немає?
Якщо піднявся ацетон, то моїм добре покращували стан солодкі соки.
Двічі хворіли на ротавіруси на морі...
Файно Замало• 04 августа 2023
Якщо страховки нема, то зробіть. Знайомі турагенти чи приват той же раніше робив. Може по-різному проходити хвороба.
Тарабарщина• 04 августа 2023
Йдіть до лікаря. Звіки ми знаємо куди звертатись, якщо навіть не знаємо в якій ви країні
Рекламама• 04 августа 2023
Возможно ацетонемический синдром. Повышен ацетон. Если есть возможность , купите тест полоски на ацетон в аптеке. Нужна глюкоза. Давайте сладкие соки, колу.
Кукусики• 04 августа 2023
3-4 дня ,и будет легче, если это ротавирус. Но у нас был с температурой и поносом на 2й день. Может у вас солнечный удар?
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ дляРекламама
Их фиг купишь за границей. Нам сказали, что рецепт нужен, я была в бешнстве.
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляКавуся
Температури немає
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Наша турагент каже, що вони нам нічим не допоможуть. Дадуть антибіотик і таблетки і все. Тут лікують не так як у нас.
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляКукусики
Я не знаю що це. Сонячний удар за пів дня може бути?
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Не переселенці. Приїхали відпочивати на Кіпр. Дитина перший раз взагалі виїхали за межі області. Можливо зміна клімату чи що. На рецепшині сказали , почекайте і понаблюдайте ще ніч, якщо щось то будемо дзвонити лікарю
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
За полчаса может быть. Он в кепке был? Сильно жарко? Как е еще симптомы?
УраганнаЯ• 04 августа 2023
Та це вірус.
Сама тиждень тому пережила рвота і сильна тошнота, без діареї, потім трохи температура піднялась 38.4 і трусило. Неймовірна слабкість. На наст день нежить, потім кашель. Слабкість тиждень зберігалась.
Зараз вам треба зупинити рвоту. Добре якби з собою було в уколі юнорм чи церукал, я вожу скрізь. Або хоча б таблетки домрид.
Після рвоти 30 хв не давайте пити, щоб нового позиву не було. А потім маленькими ковтками.
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляКукусики
Симптомів ніяких. Його знудило раптово. Тобто він весь час був такий як завжди і раптово його почало нудити. Це десь 12 година була. Трохи в панамці, трохи ні
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Та це вірус.
Купила тут якусь суспензію типу домрида. Тут в аптеці нічого нема толком. Думала осетрон куплю і вколю, але тут такого не продають.
Хочу на Балі
• 04 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Та це вірус.
Скільки часу він може так блювати?
УраганнаЯ• 04 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Скільки часу він може так блювати?
Я блювали 3 рази, але, вибачте, так, що і впісялась. Не встигала повітря ковтнути.
Домрид мені дуже поміг.
Головне не давайте поки пити багато, бо це затягнеться надовго.
Бідна дитина.
Не тягайте по вулиці, на пляж. Хай відлежиться в прохолодному номері
Домрид мені дуже поміг.
Бідна дитина.