Цідило правди• 04 августа 2023

как похудеть в 45 лет, с чего начать? понимаю, что сама не смогу

куда обращаться?
как -то так получилось незаметно, что за последних 2 года набрала 10 кг.
у кого такое было, с чего начинали? сейчас 70 кг, вещу, нужно 60 хотя бы.
168 рост.
есть гипотиреоз и аит.
спорт интенсивный раньше был, сейчас не смогу, сначала нужно спину подлечить и многое другое.
МОжет, вам помогло диетолог, или какой -то марафон или еще что-то?
Понимаю, что сама вряд ли смогу во всем разобраться, в питании и .д.
Сейчас планирую к эндокринологу сначала. По проблемам щитовидки, но и вес обсужу.
Рассскажите ,свои истории, как у вас получилось похудеть, с чего начали и тд.
Великий сатирик• 04 августа 2023
Як у всіх інших випадках, витрачати більше калорій, чим витрачаєте
Рахуйте тиждень все, потім мінус 20% від отриманої цифри
Секрету нема

Великий сатирик• 04 августа 2023
Нема спорту, прибирайте кожен день і 10000 кроків щодня
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Секрету нема
а в якій програмі рахувати? тобто тиждень рахувати що їла та порахувати на скільки калорій жеру? а потім якось меню писати на менше калорій?
VitalinkaGL• 04 августа 2023
а чего сами не сможете?
мне 41
подружка в 43 скинула отлично,сейчас как девочка на 16/8
тю,все в наших руках
Великий сатирик• 04 августа 2023
По щитоподібній залозі, якщо ви приймаєте ліки, то вона у вас функціонує як у здорової людини, цей факт можете опустити і не заертати на нього увагу
Великий сатирик• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Так записуйте все і робіть потім дефіци
Фатсікрет
VitalinkaGL• 04 августа 2023
у меня тоже 168
ну и весы остались в Украине,в Англии не покупаю🤣🤣🤣тоже 70 есть
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
10 000 кроків не можу, плоскостопість сильна, стопи стали боліти дуже. На наступному тижні буду ортопединчі устілки замовляти, сподіваюсь стопам краще стане. весь день за компом
VitalinkaGL• 04 августа 2023
начала с белковой ,Магги диеты,всегда меня выручала.
+хожу пару миль стабильно+велик кручу
30 мин до обеда-30 после.
насчет ног,у меня тоже плоскостопие+повреждены оба мениска.
удобная обувь+плавание и велик(тренажер)наше все)
мне надо скинуть 10 кг до приезда мужа)поэтому 🤣🤣🤣все будет
к 1 сентября покажу 59 кг

автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
а чего сами не сможете?
мне 41
тю,все в наших руках
бо не можу на спорт піти, як калорії рахувати не розумію, голодувати не можу, бо тиск одразу знижується. сподіваюся що проблеми зіздоров1ям трохи виріщу та зможу піти хочаб на лфк в центр спини
Великий сатирик• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Не смішіть і не нийте, ну ви серйозно, це 5 км
Гладиолус• 04 августа 2023
Я не думаю що в 45 вам потрібно бути 60 з них ростом 168.
Я б порадила вам збалансоване харчування.
Мені тренер в спортзалі ставила харчування.
На калорії не дивимось.
Дивимось на якість продуктів
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
у мене аутоімунний тіреоідит
So_so• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Что там понимать? Установили фет сикрет, купили весы для продуктов, взвешиваете и вносите в программу.
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
ну вот так, да. 3 000 кроків в магазин та туди сюди і біль сильний дуже.
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляГладиолус
На калорії не дивимось.
Дивимось на якість продуктів
а скільки треба? 168 - 110 . 58 маюважити. і така вага і була багато років.
Великий сатирик• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
От я відразу бачу що діла не буде
Mrs.Sexuality• 04 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
+хожу пару миль стабильно+велик кручу
30 мин до обеда-30 после.
к 1 сентября покажу 59 кг
Шось сильно быстро
Как бы не обвисло все..

Бачу что 41
Не спешите худеть, не надо. Лучше 5 кг скиньте за месяц
Кондуктор автобуса• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
у мене аутоімунний тіреоідит
И что? У моего мужа тоже. Похудел с 86 до 71 в 43 года.
Считал калории, бассейн и тренажерка (но у него и спина больная и колени) , и ходим каждый день 10-15 тыс шагов.

автор Цідило правди • 04 августа 2023
а никто какой-то марафон не покупал или что-то подобное?
Опля Картопля• 04 августа 2023
Ну якщо нічого не робити, то нічого і не змінится.
Мені 44, вага була 73 кг, зріст 170. За 4 місяці скинула до 66. Зал 3 рази на тиждень. Якщо б прибрала хліб і печіво, то вже була б 60 кг. Теж маю гіпотеріоз, АІТ, протрузії. Але почуваюся після початку занять супер.
В зал можна ходити лише на кардіо. Стали на доріжку, вибрали швидкість для інтенсивної ходьби і 30 хв. швидко ходите.
Великий сатирик• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Рука ліцо, вибачте
Гладиолус• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Розкажу про своє харчування.
Цукор, білий хліб, ковбаси, мука швидкі вуглеводи ні.
Зелені овочі та фрукти скільки хочеш.
Інші фрукти овочі більш обмежено.
Нежирне м´ясо скільки хочеш.
Риба не жирна скільки хочеш.
Вуглеводи складні перша половина дня
1 день 1 порція їжі що тобі хочеться
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
вроде сложнее с ау тоиммунным, обмен веществ замедляется. Муж молодец
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляОпля Картопля
так я ж і питаю, що робити з чого почати. розумію що нічого не зміиться якшо не буду робити щось
Кондуктор автобуса• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Да. Сложнее. Но не невозможно или очень трудно.

Нет волшебного ’марафона’ . Все зависит только от вас.
Гладиолус• 04 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Та я ж вас не бачу.
Може тіло пропорціональне
А може ніжки ниточки і пузце висить
А може груди 4 розміру і пишні стегна
Джавеліна• 04 августа 2023
Автор, є єдиний дієвий спосіб схуднути - це менше їсти. Все.
Мені 45 і все свідоме життя я борюся із зайвою вагою. Яких я собі тільки причин не вигадувала - гормони, не можна спорт, пп якесь впроваджувала, але жерла то пп ведрами…
Поки я не почала їсти реально мало, я не схудла. І без спорту і з сидячою роботою.
Звикнути важко, але можливо. Маю мінус 35 кг за 9 місяців. Вважаю гарним результатом.
Опля Картопля• 04 августа 2023
Те не можна, це не можна, то не вмію, це не хочу. Поки у Вас не буде мотивації, толку не буде. Велік є?
автор Цідило правди • 04 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Рука ліцо, вибачте
чого? ну щоб якосьь початок покласти, зрозуміти як харчуватися