Обнимашкина• 04 августа 2023
Підскажіть будь ласка, якщо в мене є дім та квартира які зруйновані через війну
Чи можу я претендувати на гроші для відновлення і на дім і на квартиру, чи тільки на на одне житло?
ПП-шница• 04 августа 2023
Цікаве питання. Подавайте на обидві.
Та ось в друзів теж дім побило в Київ обл, не те щоб зруйнувало, але подірявило уламками стіни, забор, дах, вилетіли вікна, відливи і тд.
Вони просили щоб хоч вікна компенсували, решту вони самі.
І їм відмовили повністю, бо сількська рада сказала, шо це не постійне їхнє місце проживання, а вони як дачу використовують. В місті є основне житло. Хоча вони проживають на тій дачі не менше 8 міс в році.
КондуктЕр тролейбуса• 04 августа 2023
Дай Бог чтоб людей не кинули в очередной раз и восстановили хоть ято то🙏но честно не верю
Бараболька• 04 августа 2023
А якщо люди з базмута маріуполя сел запорізькоі обл ?? Там взагплі від житла одна прописка залишилась. Що ім робити??
Обнимашкина
• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Цікаве питання. Подавайте на обидві.
В мене дім там проживала моя мати, а я з родиною жила у квартирі, дім повністю зруйнований, квартира на половину! Але війна не закінчилась, ми живемо у Донецькій обл, і ще невідомо шо буде далі з квартирою!
Обнимашкина
• 04 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ми із Донецької обл! Наше місто вже рік ввжаються нулевкою, там ідуть бойові дій, місто майже вщент розбито! Вже більше року не живемо, а виживаємо! Втратили все, житло бісзнес та інше!
МеняАЖтрусит• 04 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Цікаве питання. Подавайте на обидві.
недобрые люди в сельраде.
Гуру троллинга• 04 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
У нас в Запоріжжі просто відновлюють зруйновані квартири, не чула щоб щось компенсували