Чи відчували на собі негатив зі сторони тіток, які старше вас? Чи було так що вас толкали, чи кричали щось? Що робили в такій ситуації ? Чи не було бійок? Про себе: виглядаю гарно, молода. Одна тітка в магазині дуже фиркала, шипіла і з якоюсь ненавистю дивилась, якби не її повна корзина - точно кинулась би .
Ответ дляTvin
Їм не подобається українська мова. І чомусь не подобається саме тіткам які старше мене
Судячи зі всього їм не подобається не мова, а саме ви, бо я ніколи не стикалася ні з чим подібним як і мої знайомі. Всі адекватні люди в адекватних стосунках з оточуючим світом.
Ответ дляAnitia
ото вже ви лукавите, аби показатись хорошою, відчувається що у вас це з дитинства
ТашаНаташа• 04 августа 2023
Ответ дляTvin
У них основная проблема - это нельзя делать аборты, отсюда они несчастные ( очень много инвалидов, людей с синдромом дауна)а ещё ленивых много - я раньше думала что за кассой в Польше сидят только наши, у них такие возможности уехать в любую страну..но теперь в этом виноваты украинцы)
Та ну, причем здесь аборты и синдром дауна?) Бред какой-то
Ответ дляTvin
Якось дивно називати когось «тітками», пліткувати, а потім ще намагатися «псевдопсихологію» включати. Вибачте, аналізувати у вас не виходить і ваші припущення хибні. Хоча, якщо почитати написане вами вище, то це і не дивно. На все добре.
Ответ дляAnitia
я з тобою і не віталась)