Путающаяся• 04 августа 2023
Хоббі чоловіка
Чоловіку подобається виготовляти мебель , як ви вважаєте чи є майбутнє в нього в цій сфері?
Фото одного прикладу його робіт
Моя улюблена страшко• 04 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Понятно что это не обеденный вариант
На дачу )
Стол имеет место быть. Стул одоробло. Сори. Муж молодец тратит время, старается. Навыки есть.
Предложите ему заняться конструктором типа Вияр. Хотя бы с шкафов начать, ну кухни.
Бо с опытом зажрались с ценами
Путающаяся
• 04 августа 2023
Ответ дляЧудовий магазин
Ціна яка?)))
Він поки не продає , але мені особисто цікаво за скільки це можна продати )
Моя улюблена страшко• 04 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Стілець незграбний, не сподобався, а стіл класний. Молодець ваш чоловік, хай дивиться якісь каталоги, розвивається, свого клінта знайде.
Того же мнения. Помимо того что неактуально, некомпактно, этот стул замахаешься мыть после улицы. Стол понравился, современный
Моя улюблена страшко• 04 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
×2 цена материала.
буреЛОМКА• 04 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Вірю) йому цікаво думка інших
Чи актуально це взагалі
Гарно і актуально. У нас кум займається меблями як хобі (має основну роботу, не зв´язану з деревом). Але його вже заїздили друзі, друзі друзів, куми та родичі ’за могорич’. Тож хай ваш чоловік не робить такої помилки і якщо займається, то за достойні гроші
Сонячний зайчик• 04 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Людина завжди має бути грамотна, не лише 1 вересня.
Ваш коментар нагадав, як Кузякин вчила писати слово троЛЛь, а додуматися, що коментар написано українською не спромоглася))
Пошаманю• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы бы домой поставили тот стул себе?
в загородный дом или на дачу- с удовольствием !