Моя улюблена страшко• 04 августа 2023

Муж прописал в нашу квартиру кума. Я злюсь

Купили квартиру вместе с мужем, записали на его маму. Какого-то фига он прописал кума, ему письма начали приходить на наш адрес, поэтому я и узнала. Я разозлилась и на эмоциях начала задавать вопросы. Муж обиделся и сказал, что не будет разговаривать. Я в шоке. Как так, прописать кого-то и даже не сказать? Кум у нас в хороших отношениях, но общаемся редко. Злюсь нереально.
Как бы вы, тоже бы злились? Не могу понять я нагнетаю или это не нормально?
Результат:
вже голосів: 179
170 (94.97%) Не нормально
9 (5.03%) Нормально
Girly_girl• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Об этом нужно спросить. Разве нет?
Зависит от ваших взаимоотношений и от того, на чьи деньги куплена квартира

Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Значит ваши счётчики пропустили срок проверки либо вообще не были опломбированы.
Ні, це неможливо. У мене є акти звірки лічильників.
Бойова• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я розказую суто про свій досвід. Якщо в інших містах інакше, то це дуже добре.
Пояснюю: цей ’досвід’ - це чисто Ваш особистий досвід, а не ’в інших містах інакше’. Закон України ’ ’Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення’ регламентує нарахування тим споживачам, у кого нема приладів обліку, по нормах споживання на особу. Поставте собі квартирний лічильник - і будете платити по лічильнику.
Марічка• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Об этом нужно спросить. Разве нет?
Автор, давайте по честному.
Вы оформили на свекровь, потому что не хотели светиться с мужем с дорогой покупкой.
Вы свои деньги профукали, а могли просто свои деньги пока копить.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
В каком вы городе?
Квартира, про яку я писала, знаходиться у місті Дубно Рівненської області.
Карина75• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нет, деньги заработали вместе. Вопрос в прописке
Квартира свекрови. Какая разница кто прописан в этой квартире.
Удальонка• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Неправду він каже, впливає ще й як. Роздивіться уважно квитанції, там вказано, що нарахування (наприклад, за воду) відбуваються за кількістю прописаних осіб.
Счётчики уже все поставили.
Молчавочка• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вибачте, що піддаю сумніву ваше твердження, але так не усюди.
Правила нарахування однакові всюди. Те, що Ваш водоканал вирішив впровадити якісь власні правила, - це рівно до того моменту, поки всі з цим погоджуються. Як тільки знайдеться один принциповий і доведе діло до суду - аж бігом вони почнуть рахувати як треба.
Тумба-юмба• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Для чого ви здаєте лічильник на перевірку, якщо його показники не враховуються?

автор Моя улюблена страшко • 04 августа 2023
Ответ дляМарічка
Автор, давайте по честному.
В крайнем случае ну и хер с ней, на новую заработаю
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
Як довести це до суду, порадьте?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мене теж дивує це питання.
СИРЕЛИ• 04 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Может, Автор сирота?)
или тролль..
Молчавочка• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Як довести це до суду, порадьте?
Я не наймалася Вам проводити юридичну консультацію. Якщо не можете самі, знайдіть юриста.
Бойова• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У мене теж місто. Не зрозуміла вашого запитання.
До того, що таке нарахування стосується особисто Вас, оскільки у Вас нема приладів обліку, а не всього міста. Станом на сьогодні 80-90% споживачів в населених пунктах мають квартирні прилади обліку. Тому місто тут до Вашого особистого не має ніякого відношення.
Марічка• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Заработаете, вот только не сможете на себя оформить.
Поэтому и эта оформлена на свекровь.
Майданщица• 04 августа 2023
И что тут ужасного? За вывоз мусора 100 гривен доплачивать? Ну стрясите их с кума.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
Я вам ніби не хамила... Якось налаштувалася на конструктивнмй діалог, помилилася і розумію це. Гарного вечора і всього найкращого.
Бойова• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вони не враховують і не вносять до квитанції показники лічильника. Лише норми споживання.
А чого Ви не зареєструєтесь в особистому кабінеті і не вносите самі? там перерахунок йде автоматично

ЯсноВидящая• 04 августа 2023
Анекдот. Не нагнітайте
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляБойова
Прилади обліку у мене є на все -- електрика, газ, холодна вода.
Фрикаделька• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
На наши. Так было нужно
Очередная жена военкома?
Карина75• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Девочки, я знаю, что записать на маму мужа это шаткая схема. Но у меня есть доверенность на продажу этой квартиры. Я это написала для того, чтобы объяснить, что мое присутствие не нужно было для прописки. Вопрос только в прописке
Доверенность можно аннулировать.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляБойова
Вони не враховують цих показників, як ще пояснити, щоб було зрозуміло? Вони нараховують свої цифри -- по нормах споживання за кількістю прописаних.
Це стосується лише водоканалу, РЕС і газ працюють нормально.
Бойова• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У Вас є особистий кабінет на сайті водоканалу? у нас теж, якщо вчасно не внесу показники, нарахування йде по нормах. а потім коригується відповідно до показників лічильника
Удальонка• 04 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Об этом нужно спросить. Разве нет?
Ну вот смотрите уже тут звоночек, даже колокол, что вы в той квартире явно не хозяйка.
Мира всем• 04 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
Очередная жена военкома?
Или о бывшей жены и ребенка имущество скрывают.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляБойова
Так, звичайно.
Марічка• 04 августа 2023
Ответ дляМира всем
Не, не подходит.
Удальонка• 04 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Регулярно здаю лічильник на повірку, відповідно до термінів.
Для чего его проверяют, если не принимают показания?