глазурька1• 05 августа 2023

Кримський міст всьо?

Невже справді розбомблять? У всіх новинах пишуть що летить на нього з усіх сторін і він палає, евакуація...
Thatsme• 05 августа 2023
Ответ дляnutty
Пояснили вам? Бо я теж не в темі...
А про ’бавовну’ ви ж розумієте? То проведіть паралель

nutty• 05 августа 2023
Ответ дляThatsme
’Бавовну’ я ще застала. А от в кінці минулого березня вже поїхала. Це русофашисти з гуглперекладачем ?
Yuliya-af7f• 05 августа 2023
Ответ дляtotana
Налетели на девушку, а она не из россии явно. Хотя я думала, что все украинцы этот прикол поняли.
Это, так сказать, трудности гугл переводчика. Когда косящие под украинцев им пользовались, чтобы ипсошничать. Вот вместо ’нет мОчи’ им переводило ’нема сечi’, вместо ’адская мУка’ - ’пекельне борошно’, как если бы это были словосочетания ’нет мочИ’, ’адская мукА’.
Ясно. Хоч хтось нормально відповів а не підняв на сміх. Дякую.
Українці може й розуміють всі цей прикол, але ж є й меншини. Вони можуть розуміти мову, володіти нею, але не розуміти деяких тонкощів, доступних носію мови. Це нормально.
Я думаю, що й так досить добре володію мовою, як для неукраїнки.
nutty• 05 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Не зважайте. З мене тут також сміялись, шо я з Київа поїхала. Типу дуже захищене місто. Так, зараз захищено. Але в наш будинок вхерячилася ракета ще 25 лютого минулого року. І поїхала я через місяц життя без вікон, газу, води і.т.д. Тут просто всі дуже люблять смяітися без сенсу.
Yuliya-af7f• 05 августа 2023
Ответ дляnutty
Співчуваю, це жахливо втратити рідний дім. Слава Богу, що самі живі.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Перепрошую, трохи не по темі. Володію угорською, українською та російською. Що значать вирази ’нема сечі’ та ’пекельні борошна’? Це якийсь сленг тут? Бо досить часто зустрічаю, і не розумію, що то значить.
Чому борошно пекельне та при чому тут сеча?
Нема сечі - не впісявся
Пекельні борошна - паляниця
kanni• 05 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Нема сечі - типа перевод «нет мОчи»
Пекельні борошна - адские муки
Vot• 05 августа 2023
Ответ дляВалентина Як
Удалено администрацией...
Смісл? Я поясню. Мало того, що воєнний обʼєкт, бо це основна магістраль для постачання зброї, військової техніки та особистого складу оркостану, так це ще нелегітимний обʼєкт, якого існувати не повинно в принципі!
А стосовно отвєткі, люба, пробачте, що ми ще не бачили? Ядєрки? То хай спробують! Нам, українцям, краще жахливий кінець, ніж жах без кінця! Набоялися вже!
Vot• 05 августа 2023
Ответ дляВалентина Як
Даже неловко спросить , что такое « Ат веточка» и кому ее передать.
Передайте вашім, що їм в Україні п@зда, рано чи пізно.

Takamaka• 05 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Не зважайте. Люди подумали, певне, що ви українка, чудово, до речі, володієте українською.
FluffuRana• 05 августа 2023
Ответ дляAlya91
Можете в Гугле перевести
Та Гугл нормально перекладає ) то, мабуть, яндекс такий недолугий))
МамаБест• 05 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
А я не вижу этой новости нигде блииин
Де ви то читаєте? І у Ванька тихо...
olgabaluta• 05 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
А я не вижу этой новости нигде блииин
Вы видите ее только на Советчице! 😃
kopi• 05 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Та це ради приколу ми й самі придумали, в них інші ляпи з перекладачем були
Helenny• 05 августа 2023
А пам’ятаєте, нещодавно була тема, що щось трапиться 5 серпня?
Радісна новина з перших хвилин цього дня♥️
Helenny• 05 августа 2023
Ответ дляВалентина Як
Удалено администрацией...
Зрадобаба зайшла в тему🤣
А раніше вони просто так ракети на нас кидали? То скласти лапки і чекати?
Треба бомбити рашку всім, чим дотягнемося!
Jane75632• 05 августа 2023
Ответ дляOchen_lubov
А что будет потом, когда взорвут? Нас что ждёт?
Вас ждет евакуация лодкой на родину
Байрактарочка• 05 августа 2023
Блін, все проспала.
Це вже гойда?)
А про атвєтку тут вже писали? Бо я тільки на другій сторінці
Модница 80х• 05 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
Блін, все проспала.
Це вже гойда?)
Нічого не сталось, атаку кацапи відпили. Уже пішли машини та потяги в обі сторони.

Атланта• 05 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Вы еще гражданство не получили, а уже «не украинка»? 🤪 И что это за имя у вас такое, Юлия? Это венгерское, да?

Вы не обижайтесь, но вопросики к вам🤔
VAKULKA• 05 августа 2023
Ответ дляHelenny
Це мені подарунок на др
ammakat• 05 августа 2023
Ну что, нормально все с мостом. Движение восстановлено. По итогу повредили танкер Sig. Экипаж не пострадал.
ali_kat• 05 августа 2023
Ну не знаю... Я читаю їхній чат про міст. Їздять вони. От прямо зараз. Вночі були затримки і пробки. Не надовго. Але зараз все норм - вони їздять. Навіщо нам брешуть про ’перемогу’ над мостом? Як же набридла ця постійна брехня на фоні того, що хвалитись (щодо кримського мосту), як що казати відверто, нічим!
Модница 80х• 05 августа 2023
Ответ дляali_kat
Я відписалась від тих каналів що зараз брехали що мост розвалився.
Юлия 0811• 05 августа 2023
То й....ли? Чи ні? Півночі не спала, чекала
ammakat• 05 августа 2023
Ответ дляЮлия 0811
Пытались, но не смогли. Повредили пустой танкер
JulliK_• 05 августа 2023
Где почитать о причине тревоги? Все молчат. Доброе...утро!
Юлия 0811• 05 августа 2023
Ответ дляammakat
Зможуть, і кремль зможуть. О, матрьохи не сплять, 10 секунд коментарю і вже голову товчуть. Свіжа зміна?
Манула• 05 августа 2023
Ответ дляJulliK_
Рух Ту-22м3 з ае ’Моздок’, Північна Осетія, рф.
https://t.me/war_monitor/9312
Tatyana_1975• 05 августа 2023
Ответ дляnutty
З КиЄва. Соррі, ну дуже вже ріже око