Аноним ФЕЯ• 05 августа 2023

Не розумію, чи я так поправилася за останній тиждень, чи це набряки

Скільки кг може добавлятися в спекотні дні?
Люблю Украину• 05 августа 2023
У каждого по-разному. Может это и не отеки.
Много углеводов возможно едите
Бабуся Бетман• 05 августа 2023
Перед кд могут быть отёки
Плекаю думи• 05 августа 2023
у меня +2 кг за неделю(( но питание очень ограниченное, так что я точно знаю, что не жир это
Голубая фишка• 05 августа 2023
Хз, але в мене якось було понад 1 кг за добу при вазі 50 кг. Зважування в той самий час доби без пересування ваг і тд
автор Аноним ФЕЯ • 05 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
От і у мене так(
автор Аноним ФЕЯ • 05 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Перед кд могут быть отёки
Зараз середина циклу
жінка незаміжня• 05 августа 2023
Калій в жару завжди приймаю, вже 4те літо без набряків. До цього навіть обручку влітку носити не могла.
Голубая фишка• 05 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
А коли це почалося у Вас? Просто набряків не було навіть у вагітність, а останні місяці припадали свого часу на спеку 39-40 градусів. Тому мені якось дивно.
жінка незаміжня• 05 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
Коли набряки почалися? Влітку завжди, мабуть з дитинства ще.
автор Аноним ФЕЯ • 05 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Який саме калій приймаєте? Вам лікар порадив?