Стрекозей• Изменено 06 августа 2023

Дівчатка, хто робив лазерне підняття стінок, дійсно неефективне?

Лазерне підняття стінок влагалища і матки. Я зробила одну процедуру, ще треба 4. Ціни не низькі.. а деякі кажуть, що взагалі немає результату. Хто робив поділіться відгуками, чи варто продовжувати? Після першої процедури наче трошки краще стало.. але не кардинально.
Зрадорозганячка• 06 августа 2023
ээээ... лазер вообще-то жжет, не знаю что он там может поднять
Не прохожу мимо• 06 августа 2023
как говорил мой гинеколог - это развод частных клиник
по эффективности - при 1-2 стадии на пол года по моему
при 3-4 - вообще ничего не дает
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
при 3-4 - вообще ничего не дает
Виходить все ж діє? Не зовсім безнадійний спосіб?
Не прохожу мимо• 06 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
на пол года - потом все...
по мне так это пшик... а вы смотрите
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
на пол года - потом все...
по мне так это пшик... а вы смотрите
Якщо буде шанс пожити як нормальна людина хоч пів року… для мене це щось🥺 а варіантів більше нема( головне, щоб результат був.. операцію якщо хочу народжувати не можна( а як тоді жити
Не прохожу мимо• 06 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
какая у вас степень?
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
какая у вас степень?
2 ще шийка не виглядає, але до лазера я її постійно відчувала. Схрещували ноги бо відчуття було, що вона вислизує з піхви… зараз не відчуваю її зовсім.
Не прохожу мимо• 06 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Какая цена процедуры?
СкрипяСердцем• 06 августа 2023
Я робила смас, той що ультразвуком робится, він не травматичний, робила 2 процедури, мені допомогло. В мене після пологів опущенння залньої стінки 1го ступіню. Відчуваю значне покращення. Але лікар сказала, что то не назавжди, через рік півтора треба буде повторювати
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А де робили?
Не пириживай• 06 августа 2023
А какая цена? Мне тоже нужно, никак не доберусь к этому вопросу
ПампушОК• 06 августа 2023
Дівчата, ви це фізично відчуваєте чи таке лікар бачить на огляді?
Може і в мене таке
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Какая цена процедуры?
5200 за одну процедуру, але цю клініку радили
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Може і в мене таке
Фізично відчуваю, 2 стадія. Коли перша, то жалоб майже немп
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
А яка у вас стадія?
Не прохожу мимо• 06 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Спасибо. Цена нормальная. Можно пробовать.
автор Стрекозей • 06 августа 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так деякі пишуть, що лазер неефективний
Явне вагаюся чи далі треба продовжувати
Не пириживай• 06 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
А яка у вас стадія?
Я не знаю по стадиям, врач не говорила, сказала что только очень близко к выходу на пол фаланги пальца, но лично я никак не ощущаю, только вот в сексе уже нет той чувствительности и иногда бывает недержание при чхании