По предварительной информации работа Шторм Шедоу.Чонгар.
Нiна з Житомира просила передати пiсню Валeрi Залужному-Хто як не ти спалить мости, ну хто як не ти...?
olgabaluta• 06 августа 2023
Ответ дляslpplp
Це все прекрасно. Але в мене питання: чому після наших атак на мости такі незначні руйнування ? У нас немає що запускати ? Без тапок , будь ласка. Після їх обстрілів зносить по половині багатоповерхівок …хотілося б їм так шандарахнути , щоб боялися спати лягати
Удалено администрацией...
Николь1986• 06 августа 2023
Ответ дляslpplp
Тот же вопрос. Они, если бьют, то бьют, а мы пукаем
Ответ дляslpplp
Я так само думаю. Вони ж ті пошкодження відремонтують протягом доби. На совєтчиці ми ще будемо радіти через ті дірочки у мостах, а кацапи в той же час вже будуть їздити по відремонтованним мостам. Так завжди...
Ответ дляali_kat
Только хотела написать. Если это ´мосты смерти´, то у нас в стране тогда каждая вторая вторая улица смерти.
Wida Winter• 06 августа 2023
Ответ дляali_kat
Протягом Добы? А вы прямо блестящий инженер, да.
Ответ дляWida Winter
Я слідкую у їхніх двох чатах про керченський міст і Чонгар. І пишу те, що в них відбувається насправді. Вони дійсно дуже швидко ремонтують. Вже не раз так було, що в нас на советчиці створюють нову тему про черговий приліт у міст, а тим часом кацапи вже завершують ремонтні роботи
Wida Winter• 06 августа 2023
Ответ дляali_kat
Подивіться, як таке не то що за добу, а взагалі полагодити? Розуміючи, зо прилетить ще обов’язково, бо: на фото первый мост на Арабатку - он очень устал
ранее 31 июля они закрыли доступ к Арабатке гражданским и переместили туда очень много разного всякого
теперь это разное всякое имеет риски там остаться и ждать очередного прилёта от уничтоженных самолётов
такое бывает, когда много пи*дишь и думаешь что тебе за это ничего не будет
кстати, по какому-то стечению обстоятельств - КПП Чонгар закрыли
вот буквально минут 10 назад
В наших новинах цього не пишуть, так? В них є альтернативний шлях. Дивіться скрін. Наші лише написали про пару незначних пошкоджень, а всі радіють, наче кремль знесли. Так набридло це підгодовування незначними ударами і афішування цього, як чогось значного і, вирішального. А цих пристрілок по мостах було вже 100500 і що? Щось змінилось від цього? Ні... Можете кидати тапками, але я не відношусь до тих, хто здатен бескінечно оргазмувати від незначних ударів, розкрученних в новинах до рівня майже ядерних.
Ответ дляWida Winter
вот буквально минут 10 назад
Ну подивимось. Мені самій цікаво,як швидко вони зроблять. Але я песимістично налаштована(
Belosnezka1980• 06 августа 2023
Ответ дляWida Winter
вот буквально минут 10 назад
Ви це зараз кому хочете щось доказати? Балуті? Так у неї завжди все погано, або все дуже погано, і вообщє, у наших військових-золоті руки, з золотої жопи. А може перелякані Ніколь, якій в псих.лікарні прогули ставлять? На такі теми потрібно зразу жалоби відправляти.
Ответ дляO-livе
Нацисты... До сих пор не могу привыкнуть и спокойно реагировать. Как это можно настолько перекрутить ситуацию? Почему даже Гитлер не сумел, будучи нацистом, назвать нацистами противников.
Сама в шоке. Пришли на чужую землю убивать, уничтожать, а нацисты- это мы...
Belosnezka1980• 06 августа 2023
Ответ дляНиколь1986
Шановна, дякуючи таким пукам від наших ЗСУ, Ви ще живете у своїй квартирі.
VivaForever• 06 августа 2023
Ответ дляali_kat
мост может выдержать до 5-6 атак ракетами
VivaForever• 06 августа 2023
Ответ дляali_kat
ви відноситесь до тих хто не може стратегічно мислити. на Ванька хоча б підписані
’а теперь посчитайте сколько ракет вчера они потратили и чего добились (подсказка - обосрались)
и сколько ракет запустили мы (даже по их сообщениям) и какой результат
я к чему
были бы у нас средства по количеству как у них - пол ебаной их страны уже бы снесли это раз
два - эти пидоры если бы сюда сунулись, таких пиздов бы получили что о каких-либо войнах забыли бы на лет 60
вот такая вот история и правда жизни’
я к чему
вот такая вот история и правда жизни’
Ответ дляslpplp
Мост очень прочная конструкция, его тяжело разбомбить в хлам.
Это я как строитель пишу.
Ответ дляVivaForever
я к чему
вот такая вот история и правда жизни’
я к чему
вот такая вот история и правда жизни’
Та підписана на Ванька. Хочется, щоб наші вже роз´їбашили прям в гівно і керченський міст, і нову дорогу, яку вони називають ’сухопутний путь в Крим’
VivaForever• 06 августа 2023
Ответ дляali_kat
ключок заметили - были бы у нас средства по количеству как у них.....