По предварительной информации работа Шторм Шедоу.Чонгар.
frumoasa17• 06 августа 2023
Ответ дляslpplp
Думаю, що причина у відсутності ракет, які б туди безперешкодно дісталися. А дронами … хіба їх має бути дуже багато, але це розкіш на сьогодні
Це ракетний удар британо-французькими Storm Shadow/Scalp-EG.
Взагалі важко зруйнувати ракетами, мости вкрай міцна споруда. Туди потрібно не одну авіабомби по 500-3000 кг.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляНиколь1986
Тот же вопрос. Они, если бьют, то бьют, а мы пукаем
Так ідіть пукніть сильніше.
Ответ дляO-livе
Нацисты... До сих пор не могу привыкнуть и спокойно реагировать. Как это можно настолько перекрутить ситуацию? Почему даже Гитлер не сумел, будучи нацистом, назвать нацистами противников.
Русня спокон віків така - брехлива і твердолоба. Загнаний в кут кацап несе таку чухню, що на жодну голову не налазить і суперечить логіці, але робить це з такою впевненістю, що аж дивує. А Гітлер не був росіянином, тому не вмів так брехати і викручуватись))