40ка• 06 августа 2023

Реакція віруючих на війну

Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
Результат:
вже голосів: 446
199 (44.62%) Ні
160 (35.87%) Я не віруюча
54 (12.11%) Свій варіант
18 (4.04%) Іноді
15 (3.36%) Так
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Завтра ідіть проповідувати в м´ясний павільйон на ринку.
Удалено администрацией...
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Причому тут їжа?
Ви прикидуєтесь? Курей що ви їсте ви пожертвували щоб стати хорошою? Їх вбивали у муках заради того щоб вам жилося краще?
Заради мене точно ніхто нікого не вбивав. В мене немає предків іудеїв. Я думаю корові без різниці чи її вб´є іудей для жертвоприношення, чи українець, щоб з´їсти.
Апель-синка• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
В релігії - так. І коли в церкві стає більше релігії - така церква стає мертвою.
Як і людина в якій більше релігії чим віри - духовно мертва.
Вера вообще никак с церковью не связана. Бог не в церкви, он в душе и сердце, если уже рассуждать глобально. А церковь - это бизнес по выманиванию денег у людей ’на нужды самой же церкви’, в лице наглых священнослужителей. Да, истинно верующих среди них единицы.
Остальные наглые продажные морды.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Удалено администрацией...
В тварин немає духу Божого.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Вони це робили не з власного бажання, а з наказу Бога.
Не несите бред.
Даже в псалме Давида покаянном он говорит что Богу неугодны жертвы всесожжения. Но если бы Бог хотел, то он бы пожертвовал. Но Богу угодно смирение и безграничная вера.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляАпель-синка
Остальные наглые продажные морды.
Справа в тому, що віруюча людина не може рости без церкви.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Не несите бред.
Вони не вгодні, бо люди грішили без міри.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Тут справа не в тому, що грішник міг чи хотів. Бог заповів ці обряди через Мойсея як спосіб змогти прийти перед Його лице. Це, якщо хочете, інструкція по приходу до Бога в Старому Завіті. Ми не можемо писати самі інструкції. Лише Автор може це робити.
Не було такого. Не міг Бог, який є всемілостивий та люблячий, порадити вбивати.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Не несите бред.
Першу кров тварин на землі пролив саме Бог.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
В тварин немає духу Божого.
Тварини попадають в рай після смерті. А ви ні. Гріх гордині завжди з вами.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Так ви ж самі книгу Левіта тут приводили в приклад.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви любите усю свою провину звалювати на інших?
Yuliya-af7f• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Не буду дискутувати з Вами з цього приводу. Раджу уважно читати книгу Левіт, і Біблію загадом. Хай Бог благословить.
P.S. Добре, що зараз нема потреби в цих жертвоприношеннях, бо Христос приніс в жертву Себе за наші гріхи.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Де це ви прочитали?
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Книгу Левіта я не вважаю як таковою корисною чи потрібною віруючій людині.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Я лиш читаю Біблію. Там так написано, чому я маю не вірити цьому?
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Але вона не перестає від цього існувати.
sommer2000• 06 августа 2023
Ответ дляАпель-синка
Самая распространенная религия в Украине – православное христианство, его придерживаются почти 76% верующих. В этом собственно и вопрос.
а не в отдельных предпочтениях единичных людей.
Бог створив людство. Потім, виділив з поміж поган народ Божий. Потім, через Свого Сина виділив Свою Сім´ю - Церкву Христову.
Нагадайте, коли саме Бог відділив ’православних’, католиків, протестантів від Своєї Церкви.
Yuliya-af7f• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Перепрошую, а що тоді робити з цим текстом: ’Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності’ 2-е Тимофiю 3:16 Новий Завіт?
Апель-синка• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Почему это? Если свечки не купит и на храм не подаст, то значит не станет реально верующим? Это придумали те, кто хотят жить за счёт пожертвований прихожан?
И вся эта возня с Пашей Мэрседесом и вокруг Лавры - это ли не передел бабла церковного?
А, и еще. За границей не успели приехать прописаться - тут же присылают приглашения в церкви местные, хотят пожертвования чуть ли не с порога: пожертвуйте на то и на это. А то нам хочется кушать )))
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Ви плутаєте грішне з праведним.
Христос приніс себе у жертву бо він перша і єдина ідеальна людина (і Бог при цьому) тому він вчинив як і має бути. Якщо жертвувати то собою, а не іншими, тим більше безневинними.
До воскресіння Христова усі люди після?фізичної смерті вмирали назавжди бо були потворами, які робили багато поганого (у тому числі приносили в жертву тварин чи дітей заради свого майбутнього чи очищення)
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Де це ви прочитали?
Я це знаю.
Апель-синка• 06 августа 2023
Ответ дляsommer2000
Спросили у ’комсомолки-спортсменки’? )))
Понятия не имею.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Її написала людина. Мабуть така ж ’добра та віруюча’ як ви наприклад. Для якої вбити тварину це норм.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Я це знаю.
Це аргумент залізобетонний .А де це прочитати можна?
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Читайте краще Отче наш як першу молитву Христову. Ніж додумувати за творців Біблії свій сенс.
Svitlo_• 06 августа 2023
Ответ дляАпель-синка
Бо Бог так заповів. ’Не залишайте зібрань ваших’, заповіт про причастя, всі ви члени одного тіла і не можете існувати один без одного.
Me-4acd• 06 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Удалено администрацией...
Ооо як то гарно .А головне по- християнськи так .
Me-4acd• 06 августа 2023
Веселый контингент конечно. Сатанистка автор, тролль Настя и живодерка психопатка (протестантка) Свитло цитирующая Библию.