Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
Ответ дляillaria-k
пророк Илья убил 750 жрецов согласно закону.
И тем не менее был взят живым на небо.
Это длинный богословский разговор.
И о нем ного есть в интернете.
Посмотрите.
Тут надо понимать ваши взгляды.
Если Вы протестантка, то там и мужчины освобождаются от воинской слуюбы.
И что бы я не говорила - это бесполезно.
Но православные христиане не освобождаются от воинской слуюбы.
Князь Владимир святой, ион водил людей в походы.
Т.е. в душе не должно быть злобы, но исполнять закон и защищаться можно.
И тем не менее был взят живым на небо.
Это длинный богословский разговор.
И о нем ного есть в интернете.
Посмотрите.
Тут надо понимать ваши взгляды.
Пророк Ілля - не був християнином. Він жив по іншим духовним законам.
Ми не знаємо, як оціним Бог діяльність Володимира - в ад він пішов, чи в рай. Бо ще не було ні першого воскресіння, ні суда Божого.
Я не обговорюю питання можна захищатись чи ні. Тут кожен визначає для себе сам.
Питання лиш в тому, де береться твердження, що воїни потрапляють обов´язково в рай? На чому воно базується?
Ответ дляSvitlo_
Де тут про вбивство інших людей ради улюблених?
Де тут про потрапляння в рай?
Христос не вбив жодної людини, хоч прекрасно знав якою смертю загинуть його учні.
Де тут про потрапляння в рай?
В смысле и сути.
Если человек отдает свою жизнь за други сво, то поступает по образу и подобию Христа.
Я не обещала, что будет написано прямо и просто ты поступил так - в рай.
Но люди, которые действуют, как написала выше ведут себя по христиански , заслуживают награды на небесах. По смыслу.
В смысле и сути.
Ответ дляillaria-k
В смысле и сути.
Є різниця - коли беруть людину, катують і кажуть - скажи де заховались молоді дівчата, ми хочемо їх згвалтувати - людина мовчить і її вбивають?
і коли людина бере автомат, іде на війну - вбиває інших.
Але навіть в першому варіанті - людина що поклала свою душу за інших може бути розпусником, ідолопоклонником, злодієм, користолюбивим, злоріка і т.д. Він може Царство Боже наслідувати?
Ответ дляillaria-k
В смысле и сути.
А якщо ви читали, що так написано, що зразу в рай, тоді для чого пишете ’Те, кто отдал жизнь за други своя, за людей, без злобы, а по необходимости сразу в рай. Т.е. сражался за людей.’
Ответ дляSvitlo_
вы говорите про Библию, а не про Евангелие, поэтому упоминание пророка Ильи уместно.
вы отвергаете наличие святых, как это признает праославная церковь?
По вашему комму можно понять, что все воины попадают в рай. я такого не писала.
Я описывала ряд условий, при которых они попадают в рай.
Ответ дляSvitlo_
Сложный вопрос почему кому то Бог дает покаяние, как разбойнику на кресте, а кому то не дает.
Он был разбойник, помните, убивал, воровал и насиловал,но ’ныне же будешь со мной в раю’.
Почему? Бог даровал покаяние.
И есть история почему так случиось. Но это из церковных преданий. В Библии не написано.)
Злодей не положит душу свою за другого.
Человек, который защищает ценой своей жизни, без злобы, имеет определенное духовное развитие и любовь к людям, определенное моральное развитие.
Не каждый может любить другого больше чем себя.
В отрывке, который приводила написано, что эта любовь к людям сродни любви к людям у Господа. Поэтому и наследуют царство Божее.
Я так думаю.
Почему? Бог даровал покаяние.
Злодей не положит душу свою за другого.
Я так думаю.