Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
sommer2000• 06 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Де це ви прочитали?
Не заважайте людині, що не вивчала навіть арифметику, ганьбитися розмовами про те, що на її погляд алгебра - суцільна маячня.
Чуло дзвін та не знає де він.
Ответ дляMe-4acd
Ви плутаєте грішне з праведним.
Христос приніс себе у жертву бо він перша і єдина ідеальна людина (і Бог при цьому) тому він вчинив як і має бути. Якщо жертвувати то собою, а не іншими, тим більше безневинними.
До воскресіння Христова усі люди після?фізичної смерті вмирали назавжди бо були потворами, які робили багато поганого (у тому числі приносили в жертву тварин чи дітей заради свого майбутнього чи очищення)
Христос зустрічався з Моїсеєм та Ільєю на горі Фавор - значить вони не вмерли після фізичної смерті і ця зустріч доказ цього.
А Єнох і Ілля - навіть фізичної смерті не зазнали.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Веселый контингент конечно. Сатанистка автор, тролль Настя и живодерка психопатка (протестантка) Свитло цитирующая Библию.
І одна ви у ’білому пальто’.
Yuliya-af7f• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
За мене забули?
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Нет. Я очень самокритична и грешный обычный человек, как и все.
То чому себе не вказали у тому дописі?
sommer2000• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Но напомню еще раз. Все кто оправдывал жертвоприношения кровные или считает человека выше животного духовно, далеки от веры и от Бога, как Земля от Андромеды.
Від якого саме бога?
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Від якого Бога? Де це зазначено ?Давайте вже якісь посилання на свою писанину .
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Просто наблюдаю со стороны за теми кто здесь беснуется. Некоторые из которых с пеной у рта называют себя христианами.
Я ж кажу ’одна ви у білому пальто’.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Мне неинтересен спор с сектантами, сатанистами, психопатами или живодерами. Развлекайтесь с кем то другим.
Тоді для чого тут спілкуєтеся,? Так офіційне посилання буде?
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Класно ’злилися’
Ответ дляSvitlo_
Зазначені вами люди вбивали тварин, замучували їх заради очищення?
Чи може вони диктували іншим є з ними Бог чи ні?
Ответ дляMe-4acd
Так. Саме Моїсей сам навчив євреїв як приносити ці жертви. Це ж він і написав книгу Левіт. Ще й Моїсей віддавав накази закидувати людей камінням.
Семицветка• 06 августа 2023
Ответ дляMe-4acd
Прямо образец православной добродетели
sommer2000• 06 августа 2023
Ответ дляFilomena
А чому ви маєте вірити цьому? От питання.
Адже вона написана людьми. Просто людьми.
Які теж могли мати своє бачення подій як в цій темі.
Хто Вам таке сказав?
Ответ дляMe-4acd
Все набагато простіше. Відповідно до історії, іудаїзм має витоки в язичнестві.
Християнство пішло далі.
Так і відбувалася поступова трансформація вірувань.
Християнство пішло далі.
Snake_dreams• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Справа в тому, що віруюча людина не може рости без церкви.
Чому не може? Якщо людина, наприклад, з дитинства читає біблію та на основі Святого Писання відрізняє, де добре і де погано, молиться та старається чинити добро. Ісус, наскільки ми пам´ятаємо, виріс противником церкви та явно не проявляв покірності до фарисеїв, первосвящеників та тодішньої влади