Припустимо, ввечері лягаєте , а просинається аж наступного вечора в 23:00?
FluffuRana• 06 августа 2023
Коли хворію сплю дуже багато, але не добу поспіль,, все одно кілька раз прокидаюся, а потім знову засинаю. Поспіль, мабуть, годин 16 максимум спала
Morskakapusta• 06 августа 2023
я как то раз уснула в субботу вечером и проснулась в понедельник утром. я тогда знатно удивилась
Ответ дляFluffuRana
Мама, любить так спати. Бо хтось сказав, що що буде жити щє довго, але недоумки не сказали, що це можливо тільки в холоді, і при охолодженні тіла до 30 градусів.
У нас в коледжі була дівчина, в неї їі нормальна температура була 28 градусів...
Не знаю, чи завжди. Я посміхаюсь - до рекорда треба 18 год.
Була програма, колись, (шоу) - хто довше проспить - мабуть, дехто в летаргію впадав...
Life is Beautiful• 07 августа 2023
Працюю добу через три, спати не можна на роботі. Потім добу сплю.