Мао_Мяо• 07 августа 2023

Чи я не права?

Чи розізлило б вас якщо о 2:30 людина прийшла в кімнату і почала за компʼютером
Працювати (надсилати важливий емейл)? Мишка від компʼютера клацає дуже сильно і кадівіаьура стара. І така акція неодноразова вже… відповідно я буджуся. Чи я придираюсь ?
Шкварочка• 07 августа 2023
Ні, це не нормально!

пані Солоха• 07 августа 2023
шо за людына? с улицы пришла?
Добрая свекровь• 07 августа 2023
Хай зі смартфону листа надсилає.
Санта Барбара• 07 августа 2023
Ну, в мене чоловік грає в комп´ютерні ігри і не працює ) то робочий мейл я би пробачила))
Вічний двигун• 07 августа 2023
Ні
Я б і не помітила
ГейСюда• 07 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Хай зі смартфону листа надсилає.
Ну, якщо там мишка стара і клацає та нема грошей на нову, то там, напевно, ще стара Нокія
ГейСюда• 07 августа 2023
Автор, а ’буджуся’ - це якийсь діалект?
Однозначно• 07 августа 2023
Если у этого человека работа на ин.компанию с разницей во времени, то вы не правы.
Капризуля• 07 августа 2023
У меня однушка.
Комп на кухне и спать не мешает.
Сделайте тоже рабочее место не в спальне.

Швидкоруч• 07 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, а ’буджуся’ - це якийсь діалект?
https://goroh.pp.ua/Тлумачення/буджуся
Я- буджуся
Ти-будишся
Вони -будяться
дожену і ощасливлю• 07 августа 2023
Если это работа, то нет не злилась бы. Если это постоянно, то подумайте куда можно перенести рабочее место.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 августа 2023
для мене це неповага до чужого сну
НаливайКа• 07 августа 2023
Я б б прибила. Коли я сплю, в кімнаті має бути тихо. Я теж не ’клацала’ за компом, коли чоловік по змінам працював і мав відпочивати вдень.
Якщо вже така гостра необхідність працювати коли іншому потрібно відпочивати - облаштувати робоче місце в іншій кімнаті або хоч на кухні. А мейли з телефона можна відправляти, то тихо.
язззззь!!!• 07 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, а ’буджуся’ - це якийсь діалект?
а ви як би сказали?
Отчебучкина• 07 августа 2023
Ответ дляОднозначно
Значит этот человек обустраивает рабочее место вдалеке от спального.
Автор права
Однозначно• 07 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Автор права
Где? В смарте например обустроить? В туалете денег зарабатывать, абы принцесса спала
Отчебучкина• 07 августа 2023
Его проблемы. Хоть в общем коридоре, раз изначально не сумел договориться. В 2.30 большинство людей спят, не только принцессы. И про смарт автор ничего не писала.