Покорительная• 07 августа 2023

Декоративна штукатурка як в уході?

Дівчатка в кого декоративна штукатурка(збираємося робити самі з фінішної шпаклівки) як миється від плям?чі красили щоб гарно відмивалось?бо кажуть з водоемульсіонки не відмивається бруд
Козачка• 07 августа 2023
Не знаю. У меня две стены две разные деклративки.
Ни разу пока за год не мыли ничего

Бутерброд и я• 07 августа 2023
Щіткою мийте в разі чого з використанням засобу для миття посуду, фінішна шпаклівка правда буде трохи грубо і зернисто, але стійка до механічних пошкоджень. Ну і бажано матовим лаком покрити на фініші поверхню, чи глянцевим, хто як любить
Лиса Патрикевна• 07 августа 2023
Багато що залежить від фарби, ми брали шовковистий мат
автор Покорительная • 07 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
плями відмиваються?
Лиса Патрикевна• 07 августа 2023
Ответ дляПокорительная
плями відмиваються?
так