Примарочка• 07 августа 2023

Вчителі і їх примусові обовʼязки.

Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
У нас школа не забезпечує серветками - вологими і звичайними, антисептиками, питною водою ( завжди стоїть в класі). З класного фонду ми навіть піццу, соки купували на новий рік. Здавали по 200 грн на півроку вистачає на все. Дуже порядна мама голова род комітету. З тих грошей іноді закладался бронь на зошити чи книжки. З тих грошей і клас тематично прикрашають. Нічого зайвого не купували. На 1 вересня всім однакові повітряні кульки, медалі, вчителю 1 букет.
Я знаю, що в їх школі не має.
По суті і в нашій теж.
Тому що є батьки, які жаліються в районо, тому не має ні фондів класса, ни фондів школи.

автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
А почему одна. Сколько детей в школе?
Не знаю скільки дітей, не цікавилась. Одна, тому що я знаю її. І працює вона одна в школі
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Вона нікуди не піде, тому я хочу на це вплинути.
Не розумію звідки почати
С запроса в гороно. Письменно. Можете написать вопрос сколько тех работников в школе по бумагам. И уточните, чьи обязанности клумбы чистить и белить
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Эксплуатация детского труда. И поверьте из всей школы найдутся родители,которые будут на это жаловаться
Я б теж була проти. Я як згадаю ці відра і смердючі тряпки. Фу
Нічого корисного це не несе.
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Дякую.
Ввечері буду займатись пошуками контактів
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Угрозы постоянно, как будто мы рабы
Почему вы молчите все? Есть вышестоящая инстанция. Собирайтесь коллективом и начинайте себя защищать
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Які б вже давно посадили ті клумби без бурчання. Але шо ж це вчителька зі стажем буде брати тряпку в руки, не по масті фраєру)
Та щас. Прямо молодые тоже обязаны это делать. Есть по штату работники на это все. Вот директор пускай достает этот штат, а не деньги в карман себе складывает
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Это их рабочее место, они туда не в гости ходят, вот пусть и прибирают.
Клумба? Дерево? Что рабочее место? У учителя рабочее место стол и шкаф рядом. А обустраивают весь кабинет. Часто за родительские и свои
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Доречі так.
Кожні 3 місяці збирають на зсу.
Я мамі кажу.
Не здавай, ти ж не знаєш куди ідуть ці кошти! Останній раз вона і не здавала, то там вчителі хвости підняли, чому ж так і начебто їй все рівно на ЗСУ, а я знаю, що вона постійно пересилає шпиталь посилки з речами і їжею.
У нас так с 14 собирали всякое военным. Пока одна мамочка военная не подняла уже скандал. Высказала, что они обеспечены носками, мылом и тд. И задала четкий вопрос: какой части или частям эти сборы. Ответа за 4 года учебы моего тетерев там так и не получила. Потом мы собирали корм кошечкам и собачкам. Я отказалась нести, сказала, что отдам волонтеру, которую весь город знал. Верила в ее честность и верю до сих пор после всего сделанного нею сейчас. Что я тогда выслушала))) про бездумность свою

Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Автор, про роботу вчителів не в курсі, хоч і знаю, що в держ. установах багато робиться руками працівників. Мама в дитячій бібліотеці-медіатеці працює, то бібліотекарі багато заходів організовують, витрачають свій додатковий час і матеріальні ресурси (на всілякі канцелярські чи рукодільні дрібниці).
А от я працювала в міжнародній компанії, то задля тімбілдінгу ми багато заходів організовували - працівники разом з керівництвом організували толоку і прибирали в найближчому парку, збирали допомогу і відвідували собачий притулок, організовували заходи для дітнй співробітників. При цьому загалом це була нудна офісна робота і діяльність компанії жодним чином з такими заходами не була пов’язана.
Тому так не лише в школі буває.
Вы делали это в рабочее время? У вас был на это наверняка бюджет. Кстати, а где HR служба в международной компании? Спала? Ивент агентство нанять, не? Это не должны делать сотрудники рядовые. Для всего этого есть отдельные должности
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Так ото ж
Не шкода коштів, якщо це дійсно на зсу
Але гроші ідуть в невідомому напрямі і про долю тих зібраних грошей ніхто не знає!!!
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я не розумію, що в людини в голові, щоб ото таке писати!
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Воспитатели у нас в саду сами клумбы садят и ухаживают, а тут раз попросили из-за срочности, так уже в обморок падают, короны поснимайте.
Кто виноват вашим воспитателям? Заву пускай трусят, у нее на работника такого ставка в карманах зависла
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Бо вони заручники ситуацій. Та ще і мабудь завжди так було і вилізти з цього формату дуже складно.
Права людей просто нижче плінтуса.
КараПузовна• 07 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А вчителі хіба не працюють з 9 до 17? В школі перевіряти зошити нє?
У меня ещё была продленка, причём бесплатная, поэтому не. И уроки я готовила, старалась, и наглядность рисовала, к открытым урокам и праздникам готовилась, ночь захватывая, вот так вот)
Краля-Галя• 07 августа 2023
Ой, автор, меня после интернатуры жизнь занесла в поликлинику. И я знатно офигела, когда главврач однажды заявила, что в выходные все выходят и убирают палисадники )))) это в 21 веке на минуточку)))
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
😂😂😂😂
Так.,
Провчитися 7 років, щоб потім полісадніки прибирати
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так ото ж
Не шкода коштів, якщо це дійсно на зсу
Да!!! Но когда это мимо цели, то надо наказывать за такие «сборы»
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Так.
І це ж я розумію не в одній школі.
Це мільйони гривень…

Тумба-юмба• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Ну технічка є, одна.
Подивіться на сайті скільки в штаті персоналу
мадам Везувий• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Але чому?
Невже медсестри і лікарі вчилися стільки, щоб гребти сміття і білити там щось?
Коли я була медиком, то ми всі гребли подвір´я і фарбували дерева, бровки та вікна раз чи 2 на рік. Не всі звісно, але на одних санітарок все не скинеш. Зараз в комерційній- таке легке самі, складні ремонти- специ. Корона не падає
Завжди мало• 07 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А хто тоді причом?
той, на кого списані гроші з податків батьків. Там точно є і технічка не одн ау штаті і ще хтось. А може. навіть місцева влада закупила у піддрядника послуги з ремонту чи озеленення й навіть оплатила
Как нефиг делать• 07 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Щось робили в робочий час, щось у свій вільний час (робочий процес зупинити не могли). Частково виділявся б´юджет, але він був обмежений, тому його економили і багато що робили власними силами. HR служба була в головному офісі іншого міста, важко сказати чи вони були в курсі всіх деталей, чи просто вимагали звіт про проведені заходи.
Загалом це були гірші часи компанії в останні роки перед закриттям філії.
Удальонка• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Правильно, на пенсію вашій мамі не хочеться йти, а купа молодих випускників педагогічних ВУЗів не можуть працевлаштуватися.
Куди? У школу? Вакансій - хоч греблю гати. Донька родички після закінчення педінституту за спеціальністю ’Початкова освіта’ пішла в офіціантки.
sur_sur• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Я мешкаю в іншому місті, а мама моя нікуди не піде.
Я вже і казала їй іти на пенсію? Але ж ні, не хочеться їй.
Тоді совєтчіца вам допоможе)
Малинка• 07 августа 2023
Автор, я вас понимаю. У моей мамы так же в школе. Но она не ходит. Причем, многие учителя поступают так же. Так директор техничек припахала. Теперь они белят, гребут листья и цветы высаживают🤷🏻‍♀️ Ну и пару учителей, которые хотят подлизаться к директору ходят
А вообще, наверное ваша мама из сельской школы? У мамы подруга учитель в селе, так она и ремонты делает, и классы вымывает
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Хіба справа в короні?
Це ж не входить в ваші обовʼязки
Навіщо ви це робите?
Непонятно• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Тільки чомусь з мого випуску, наприклад, за освітою працюють лише двоє людей. І саме тому, що всюди у школах засіли ’заслужені педагоги’ за 60, які не знають, яким боком підійти до комп´ютера і востаннє їздили на курси підвищення кваліфікації років двадцять тому. І ми дивуємося, чому в нас досі такий рівень загальної середньої освіти...
Молоді не йдуть, бо зарплати дуже низькі, купа паперової роботи та неадекватних яжемам та яжетат, які вважать вчителів за рабів
12 галюцинаций• 07 августа 2023
На оккупированньіх территориях наибольшее количество коллаборантов именно среди педагогов. Шо скажут, то и сделают
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
На окупованих територіях вбивають людей, якщо вони не співпрацюють.
В мене в Макіївці вбили маму і доньку моєї однокласниці тільки за те, що вона дала не хотіла співпрацювати. Спочатку погрожували, потім викрали. Більше ніж півроку вона не знала де її мати і донька.