Ламборджини• 07 августа 2023
Чи може дитина на сімейній формі не здавати ЗНО?
Дякую за ваші відповіді
Живчик-счастливчик• 07 августа 2023
Може
Але у виш України не поступите
Твльки за кордон
Де наше зно не дивляться
Але у виш України не поступите
Твльки за кордон
Де наше зно не дивляться
МеняАЖтрусит• 07 августа 2023
Зараз не ЗНО, а НМТ. Може не здават, але в Україні вона нікуди не вступить. ДПА взагалі скасовано поки
Прибираю щодня• 07 августа 2023
если не планируете поступать в наши вузы - можно не сдавать, но дпа в 11 классе сдать придется
Телефон Рубика• 07 августа 2023
Може. А чому, побоюється не здати?
ДПА в 11 класі цього року не було, у внз за деякими спеціальностями - тільки мотиваційний лист
Лише екстерни і заочна форма ( у вечірніх школіх які) мають право написати ДПА не у формі ЗНО, а на базі школи (Положення про ДПА розділ 2 пункт 8).
Але - 2 роки ковіду і 2 роки вторгнення ДПА відміняли, ЗНО заміняли на НМТ. Що буде весною 2024 - дізнаємося у жовтні 2023.
Чехія і деякі вузи Польщі питають результати ЗНО, НМТ.
Інші можуть і не питати.