Даю справку• 07 августа 2023

It освіта Польща чи КНУ ім.Шевченка

Син не може обрати ВНЗ, а часу вже зовсім не залишилося на вибір.
Комп´ютерні науки (інформатика):
бюджет на факультеті кібернетики в КНУ (4 роки) чи
платно/англомовна в державному університеті Польщі (не політехніка) бакалавріат 3 роки.
Переконаний, що у нас буде краща математична база, але чи буде вона кращою в умовах онлайн/зима (світло/інтернет).
Цікавить останній рік, в умовах війни, як навчаються Ваші студенти в КНУ можливо в кого діти навчаються саме на вказаному факультеті 122 спеціальність ? Чи задоволені організацією учбового процесу? Які недоліки ? Наскільки складно вчитися в умовах дистанційного навчання?

Можливо є мами дітей які навчаються або отримали аналогічну освіту в Польщі, які Ваші враження /поради, державні чи приватні заклади ?
Така бойова Я• 07 августа 2023
Скільки років сину?

автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Скільки років сину?
Весною буде 18-ть. Мій вибір очевидний але я не можу заставити, можу тільки аргументувати.
Вилосипедниця• 07 августа 2023
я такая мама
сын учился в КНУ теперь в Польше
КНУ лучше
если вы планируете оставаться в Украине
Така бойова Я• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Спеціальність,яку обрав - він розуміє ким буде і що буде вивчати?
Бо це просто інформатика. Так, багато хто і після такого навчання гарно влаштовується і заробляє. Але ж є багато але...
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
я такая мама
сын учился в КНУ теперь в Польше
КНУ лучше
если вы планируете оставаться в Украине
Дякую, цікаво від Вас почути які +/-. Мій впевнений, що за чотири роки війна закінчиться, у мене, нажаль, такого оптимізму немає.
Бринзолетта• 07 августа 2023
ой , да поляки наштамповали этих фуфло коледжей , типа Крок, рейтинг их низкий
Безлім на все• 07 августа 2023
Мой муж получил тут бакалавра, а магистратуру в Польше можно так сделать
Триндю-бриндю• 07 августа 2023
Донька навчалася,але вже забрала документи.Взимку,коли не було світла та інтернету,лекцій майже не було.Але коли прийшов час сесії,викладачам було начхати,як діти її можуть сдати.Нікому ніяких поблажок не було.
Щодо математичної бази ваш син має раціюв КНУ вона набагато сильніша,ніж в будь якому вузі Польщі,але ж вчити він все буде сам
П.С.Як би я була мамою сина,то в Україні б його точно не залишила і ніяка математика мені б не була потрібна!
Дідова баба• 07 августа 2023
Как свежая выпускница КНУ - не рекомендую тут технические специальности, к тому же администрация универа ещё с ковида мечтает выйти на очное обучение. Если ребёнок способен к самообразованию и вы можете его поддерживать во время учёбы, то однозначно Польша.

автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Яку б серед 12-х не обрав, самоосвіта буде потрібна кругом і постійно, у нас в Україні мабуть тільки один ВНЗ дає ті знання, які одразу можна застосовувати на практиці, всі інші дають ’основу’, а далі вже потрібно зрозуміти в якому напрямку рухатися і куди заглиблюватися. Більшість дітей в 17-ть ще не розуміє куди ’рухатися’. Для цього і існують навчальні заклади.
Вилосипедниця• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
в КНУ очень сильная система обучения, и там преподаватели действительно учат

в Польше система очень подвопросная, толковых англоязычных преподавателей очень мало как вы понимаете, хотя попадаются очень интересные личности, а в КНУ плеяда лучших преподавателей по всем предметам

в Польше ни учебников, ни программ, муть на лекциях, странные вопросы на экзаменах, на лекциях одно, на экзаменах другое

и это в престижном специализированном частном вузе

в общем небо и земля по уровню, не сравнимо конечно
Триндю-бриндю• 07 августа 2023
Ответ дляДідова баба
Ви на якому факультеті навчалися ?
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
Саме так і планували до війни, що бакалавріат в України а потім рухатися десь далі, та війна вносить свої корективи.
Така бойова Я• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Ви щось так налаштовані агресивно. Нічого проти вашого сина не маю.
Я зовсім про інше. Ким він буде після закінчення? Це елементарне запитання,яке стоїть перед кожним абітурієнтом коли він подає документи.
Не потрібно бути 50- ти річним мужиком.
Так от, ким він буде? Ким і де зможе працювати? Вчителем чи викладачем інформатики?
От про що я. А ви накинулися ...
Вилосипедниця• 07 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Ви на якому факультеті навчалися ?
...
Кукусикиииииии• 07 августа 2023
Если знает польский, можно бесплатно в Польше с польским языком обучения, нужно будет ещё пройти собеседование и мотивационное письмо
МаксХмара• 07 августа 2023
Я окончила универ в Польше - Познаньскую политехнику. На работу по профессии не устроилась. Потом в нашем КПИ окончила программную инженерию и ещё во время учебы после стажировки устроилась работать в одну из топовым it-компаний в Украине. Учиться было одинаково тяжело в обеих вузах, нигде ничего не платила.
ПампушОК• 07 августа 2023
Вивозьте і не думайте
Наш ринок праці просів і просяде ще більше
Тут реально не за математику треба думати, а глобальніше…
Теж довелося приймати таке рішення минулого року…
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Не потрібно бути 50- ти річним мужиком.
От про що я. А ви накинулися ...
Вибачте, вам таки здалося, я просто стомилася від мук вибору мабуть чи не більше ніж він. На зараз налаштований на програмування, потроху сам вчиться і щось пробує за курсами на Prometheus, біль-менш для себе визначив, що цікавить.

Вилосипедниця• 07 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
Не потрібно бути 50- ти річним мужиком.
От про що я. А ви накинулися ...
зачем вы это пишите? ваши мысли вообще к теме не имеют отношения если вы не связаны с этой сферой
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Англійську здавав і проходив співбесіди на англомовне навчання, польську не знає поки зовсім.
Вилосипедниця• 07 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Вивозьте і не думайте
согласна с вашим мнением
ПампушОК• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Дочка в ІТ з третього курсу
Закінчила магістратуру цього року
Набагато складніше з проектами в усьому світі, а в Україні особливо, бо війна
Ваш син оптиміст, але реалії в Україні мене дуже напрягають…
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Вивозьте і не думайте
Це саме той аргумент, який йому наводжу, освіту можна отримати , а чи буде де її реалізувати через чотири роки. За рік навчання, не шкодуєте за прийнятим рішенням ? Дитина задоволена ?
Така бойова Я• 07 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Що навіщо?
Запитання ким буде? То щось дивне?
Можливо з цієї точки зору і є аргумент їхати до Польщі
Идеальная оптимистка• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Ви готові платити 5 тис євро на рік?
Вилосипедниця• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
ребенок какую школу окончил? специализированную математическую или без углубления в математику?

если обычную едьте в Польшу и не морочьте себе голову, в КНУ ему будет сложно до такой степени, что перестанет быть интересным, а время пропустите
автор Даю справку • 07 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви готові платити 5 тис євро на рік?
Ну в Польщі не тільки Варшавська політехніка і Японсько-польска академія, здивую Вас але є навчання по 2400 євро/рік (Краківський економічний), Вроцлавська політехніка - 3000 євро, державні вузи роблять знижку українцям, нам перший семестр буде коштувати 750 євро в державному університеті.
ПампушОК• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Йому 16 було на момент закінчення школи
Мали рік запасу, щоб готуватися до вступу за кордон, якби не пройшов минулого року

Зараз 17, успішно закінчив 1 курс
Довелося змінити плани щодо спеціальності, але йому цікаво
До країни звик, комфортно
За домом скучає
Я теж скучаю, бо лишився великий будинок порожнім…
Але треба включати голову і розрахунок, а не емоції
Янгол в камуфляжі• 07 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Странный он у вас, ничего не закончится, а с укр дипломом в европе нечего делать, заново учиться только