Как_б_не_так• Изменено 08 августа 2023

В 1 клас без щеплень, як плануєте йти?

Дитина майже не щеплена, після іншого щеплення була кровотеча і я більше нічого не робила ((. Довідку 086 (мед огляд) взяла ще в травні, а від 063 ще ні...)
Хотіла запитати мам зі схожими проблемами, як ви плануєте йти до школи, можливо є якісь форми довідок-відмов і т.п. Можливо з досвіду минулого року, чи пустити до школи без щеплення і що треба надати
Сама купляю квіти• 08 августа 2023
Неужели еще где то требуют прививки а родители парятся над этим?

Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
я купила
потому что у меня столько нервов потрепали ,
вы не представляете
на нашей амбулатории я ОДНА !! написала отказ и его внесли в електроный журнал,
я думаю все покупают в тихую, раз никто не пишет отказы официально,
вы не представляете сколько мне пришлось вынести скандалов
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Вже ходили і закінчили благополучно. Яке діло школі до щеплень.
Инстагра_мерша• 08 августа 2023
Пишете відмову кожні пів року у педиатра. Сину 12 років, щеплень немає
Пушап Мі мі• 08 августа 2023
Мы будем онлайн, потому что прифронтовой город, поэтому пока тема неактуальна. А сестра дочку в Полтаве ведёт спокойно, в школе сказали - принесите форму с теми прививками, что есть. По закону кстати для школы нужна только справка 086. 063 отменили ещё в 2018 году
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
к примеру в нашей школе директриса школы у всех требует. Но все идет из районо
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
я купила
вы не представляете
Уявляю((, поки і не йду до педіатра, бо начнеться....я буду згадувати наші побочки, які вона нікуди не внесла, а вона мені своє...

Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
я купила
вы не представляете
Какая вас понимаю!
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Дякую
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
В мене дитина після кпк має відкат в розвитку, який ми вигрібаємо по сей день,
Про яку вакцинацію можембути мова, але ж те ж карточці нічого не має.
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Це виключно її проблеми.
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ми зараз знаходимось в Польщі і тут похєр на те, є в дитини вакцина, чи не має.
Сама купляю квіти• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Проблемы в школе идущие хоть из небесной канцелярии оч.просто самоустраняются если им дать огласку, хотя бы через ФБ. Проверено на личном опыте. И сразу ни замечаний от администрации, ни рекомендаций, ни ультиматумов. И по имени и отчеству вас запомнят до окончания школы))
alisarich• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Какое кому дело дело что требует какая-то директриса. В шоке от людей людей, законы учите и не давайте на себе ездить
Сама купляю квіти• 08 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Денежку ей положите, она получше вас побочки вспомнит и что нужно напишет.
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
Ответ дляalisarich
скажем так, я пыталась , но многие родители молчат. Поэтому я подумала нафиг мне надо
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Какая вас понимаю!
обнимаю вас
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
обнимаю вас
Навзаєм :₽
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую, нам спочатку теж при подачі документів сказали 086, а потім вже на зборах- принести 1 вересня 063, і я нервую)

Сама купляю квіти• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вот удивительно, почему у вас ничего нет, а тем мамам которым нужно продлить декрет, откосить от прививок, посадить ребенка на 1 парту, в карте все есть?
Кроме вас никто за вас не подумает и не позаботится, и о записях в карточке ребенка в т.ч.
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Дякую
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А ви спробуйте довести, що то через вакцинацію! В мене старша дитина хворіла на коклюш, не дивлячись на аналізи, офіційно діагнозу коклюш не має.
На рахунок відкату, Мені це підтвердив тільки психотерапевт, тому що в лікарні Павлова там цих дітей пачками щомісяця приходить
Пушап Мі мі• 08 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Чисто по закону можете вообще не нести. Это вообще-то мед.тайна и в школе информация о ваших прививках храниться не должна. А можете понести то, что есть. У моего сына только бцж. Покаместь мы онлайн, даже 086 не надо. Потом видно будет. Принесу им одну бцж.

Главное, что вас в школу уже зачислили
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
В мене і старша погано переносили вакцинації, але перші акдс і кпк зробили, хоча теж з страшною побочкою і в школу пішли без ревакцінації, але був такий час , що вакцин не було, і нас без проблем пропустили, а потім на відмова..... а тут на другій дитині- кровотеча, я вже не витримала експериментів(
Сама купляю квіти• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Речь не про откат и кпк конкретно, а о том что при правильном подходе врач напишет в карте все что вам нужно ( цели у всех разные)
Святатабожа• 08 августа 2023
Сьогодні брала ці довідки, писала відмову. Мене школа мало хвилює, головне питання - робити чи ні. Саме зайшал розбиратися. В дитини немає осатнніх щеплень і педіатр каже, що якщо зараз не зробити, то всі попередні до фєні, треба заново.
Дівчата, я звичайно буду розбиратися, але хто категорично відмовився, як ви не труситиеся через дифтерію, правець і гепатит?
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
вы не правы,
все эти справки - легкотня .
А вот побочки от прививок - это намного сложнее. Врачи не будут писать что это побочка, потому что у них приказ сверху не писать этого.
Не сравнивайте несравнимое
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ви не знаєте що таке статистика захворюваності?
Ви знаєте, що лікарям заборонено вносити хвороби щеплених дітей?
От не щеплених вони в статистику вписують, щоб потім маніпулювати нею, а щеплених - ні.
І не в лікарі справа.
Підробити справки, чи продовжити декрет до 6 років це дуже легко зробити, в порівнянні з визнати побічну реакцію від щеплення
автор Как_б_не_так • 08 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Повірте, я проробляю зараз всі варіанти)) , але не все виходити))
Одна_на_всей_планете• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
ну я не трушусь, потому что это все можно вылечить просто лекарствами. А что касается столбняка, так просто нужно держать рану открытой , не делать парникового ефекта