Как_б_не_так• Изменено 08 августа 2023
В 1 клас без щеплень, як плануєте йти?
Дитина майже не щеплена, після іншого щеплення була кровотеча і я більше нічого не робила ((. Довідку 086 (мед огляд) взяла ще в травні, а від 063 ще ні...)
Хотіла запитати мам зі схожими проблемами, як ви плануєте йти до школи, можливо є якісь форми довідок-відмов і т.п. Можливо з досвіду минулого року, чи пустити до школи без щеплення і що треба надати
Їжак в панчохах• 08 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мы будем онлайн, потому что прифронтовой город, поэтому пока тема неактуальна. А сестра дочку в Полтаве ведёт спокойно, в школе сказали - принесите форму с теми прививками, что есть. По закону кстати для школы нужна только справка 086. 063 отменили ещё в 2018 году
А нам в больнице отказывались выдавать 086 пока не будут сделаны все прививки
Пушап Мі мі• 08 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Сходите в частную. 1000 грн и ни каких проблем
Їжак в панчохах• 08 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Я так и сделала, и даже дешевле, чем 1000
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ длязабиякина
Ви трохи перебільшуєте. Діагноз ставлять сину офіційно поставили, і коклюш, і кір, і паротит.
Про пачки у Павлова, ну таке собі. для чого ви це робите?
Що саме роблю?
Що не має дітей з наслідками після вакцинації?
Їх тисячі!!!!
Так, це не через вакцину діти стають аутистами, сліпими, глухими і тд, а вакцинація провокує цю проблему і визнати ці наслідки не можливо.
Їх тисячі!!!!
Істеріомама• 08 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Вже ходили і закінчили благополучно. Яке діло школі до щеплень.
Тоже ходили в первый класс без прививок, все ок. Но я думаю скоро возьмутся опять за нас, поэтому докупила недостающие и закрыла вопрос.
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляСтетоскопуло
очень странно. в европе и сша с этим строго, может вы в каком то другом частном садике
Ні, в звичайному садочку і школі.
Ніде, крім лагера, не просили довідку про щеплення
Пушап Мі мі• 08 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Вот и отлично)
У нас в городе скорее всего тоже не дали бы, там руководство д...льное.
Сейчас мы в другом городе живём, нам без надобности сейчас, а сестра и справку спокойно взяла, и в школе проблем не было.
Как будто не одна страна
Агент Пинкертона• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви не знаєте що таке статистика захворюваності?
Ви знаєте, що лікарям заборонено вносити хвороби щеплених дітей?
От не щеплених вони в статистику вписують, щоб потім маніпулювати нею, а щеплених - ні.
І не в лікарі справа.
Підробити справки, чи продовжити декрет до 6 років це дуже легко зробити, в порівнянні з визнати побічну реакцію від щеплення
І не в лікарі справа.
у меня ребенок после акдс ножку волочил , так что никаких больше
Агент Пинкертона• 08 августа 2023
автор ..с 01.10 4142 вступает в действие...так что думайте хорошо, и варианты наперед тоже
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
ну то що, все одно прививки це ті ж яди
??
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Ответ дляІстеріомама
Ми 11 класів))
забиякина• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Що саме роблю?
Їх тисячі!!!!
Ви погано сприймаєте написанний текст, не розумієте зміст?
Мало окличних знаків поставили.
Совбез• 08 августа 2023
Ответ для-Ань-
Як і в Україні: якщо батьки знають свої права - то діти ходять в садочки і школи без щеплень. А не знають, то доводиться робити що скажуть сторонні особи...
Мені педіатр не підписує дітям ці довідки 086 в школу,сказала,що без щеплень ні і все (
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ длязабиякина
Мало окличних знаків поставили.
Якщо ви не зтикаличь з відкатати в розвитку дитини після вакцинації, ви мене не зрозумієте.
ША! я прийшла!• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Сьогодні брала ці довідки, писала відмову. Мене школа мало хвилює, головне питання - робити чи ні. Саме зайшал розбиратися. В дитини немає осатнніх щеплень і педіатр каже, що якщо зараз не зробити, то всі попередні до фєні, треба заново.
Дівчата, я звичайно буду розбиратися, але хто категорично відмовився, як ви не труситиеся через дифтерію, правець і гепатит?
Ви прочитайте про ці хвороби не пропаганду і залякування, а що пишуть лікарі, наприклад, інфекціоніст Дубровський, якого до війни були звільнили з лікарні, бо був проти бездумної примусової вакцинації від ковіду. Після отримання інформації з багатьох джерел перестанете боятися цих хвороб, особливо правця. Адже щоб мати шанс захворіти на правець потрібно, щоб це була глибока колота необроблена рана без доступу кисню. Бо правець це анаеробна інфекція, для її розвитку потрібна відсутність кисню. Тобто проколовши ногу цвяхом правець точно не заробиш. Гепатитом В теж потрібно постаратися, щоб заразитися в дитинстві, адже він передається через кров і статевим шляхом. Вакцина від гепатиту В якщо і дає імунітет, то максимум на 20-30років. Тому, коли людина починає активно жити статевим життям, робити пірсинг і т.д. вона вже не має імунітету.
Ответ дляСовбез
Взяти довідку 086-1/о в приватній клініці або в інтернеті заказати - це найлегший вихід.
Але деякі батьки боряться з педіатрами-самодурами, вибивають довідку. Лікар повинен видавати довідки незалежно від наявності/відсутності щеплень.
Заява-вимога на головного лікаря пол-ки щодо видачі форми 086-1/о.
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви дуже мало знаєте про поліомієліт. Є різні форми, ви боїтесь найтяжчої.
Не лікується, як і всі ВІРУСНІ хвороби. Не вміють люди лікуватись від вірусів, вміють тільки полегшувати симптоми. І ждати, коли само пройде.
А так як в Україні вже багато десятиліть нема ’дикого’ поліомієліту, іноді реєструють випадки вакциноасоційованого поліомієліту, то найкращий спосіб захиститись від поліомієліту - проконтролювати щоб вам і дитині не зробили щеплення живою поліовакциною. Одне із ускладнень від вакцини ОПВ (оральна поліомієлітна вакцина) - вакциноасоційований паралітичний поліомієліт.
ША! я прийшла!• 08 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Йдіть до будь-якого педіатра і вам дадуть довідку. Для її отримання щеплення не потрібно і в ній ніде щеплення не згадується.
@angelika@• 08 августа 2023
Ми приносили в школу 063 пусту, в садочку дали. Це п’ять років тому. А потім кожен рік писала відмови. Просили хоч КПК зробити, але прийшов ковід, і вже стало неактуально. Зараз в школу тільки 086 вимагають, а там нічого про щеплення немає. В поліклініці написала відмову на рік майбутній. Не несіть поки 063, може й не знадобиться. Нам нашу довідку 063 віддали ще три роки тому, вона тепер повинна зберігатися в поліклініці. А вони можливо будуть передавати дані.
Бабка_в_кедах• 08 августа 2023
Пишете відмову, сама так робила, довідку + пусту карту щеплень в школу заносила.
Пишу вірші, дорого• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ми зараз знаходимось в Польщі і тут похєр на те, є в дитини вакцина, чи не має.
До речі, це рідкісне явище для Європи. Зазвичай, там дуже прискіпливо до цього ставляться.
Невловимий Джо• 08 августа 2023
Від школи залежить. Ми просто занесли відстрочку на 3 міс від педіатра і більше ніхто за пару років нічого не питав. Скажу більше, в Німеччині геть нічого не питали. Хоча тут від кору обовʼязково, решта за бажанням. Але в нас нічого взагалі не уточнювали.
Пишу вірші, дорого• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
А у меня наоборот, у детей не было прививок, за 4 месяца им вкололи всё, что только можно было иначе только дома сидеть
Кошмар. Такая встряска иммунной системы.....
Пишу вірші, дорого• 08 августа 2023
Ответ дляSwetlana80
В Чернігівській області вже навіть ось такі листи школам розсилають. Діти без КПК не будуть допущені до очного навчання. Вимагають довідку. Таке відчуття, що срок дії вакцини закінчується і потрібно терміново всіх провакцинувати. Цікаво, якщо дитина прийде без довідки, то її силою будуть виганяти з школи?
Так може і закінчується строк. Як це було декілька років тому з поліомієлітом. Повливали по декілька доз кому можна і неможна. А потім інфа спливла (навіть у ЗМІ), що строк вакцин підходив. Спалахи кору бувають з інтервалом в 3-4 роки, якщо не помиляюсь. От, якраз строк і підходить тих, що під минулий спалах завозили. І зберігали у вимкнених під час відключень світла холодильниках.
Пишу вірші, дорого• 08 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Особисто знаю чоловіка,який помер через стовбняк( рана на нозі
Дитяче щеплення його б все одно не врятувало. Від правця вакцинуватись потрібно кожні 10 років.
Пишу вірші, дорого• 08 августа 2023
Ответ для-Ань-
Якщо є страх, значить у вас мало інформації. Страх виникає там, де нема знань. Вам треба детельно розібратись по кожній хворобі, що це за хвороба, як передається, як діагностувати, методи лікування. Що щеплення неефективні. А у випадку з дифтерією щепленнями змазуються симптоми, а діагноз ’дифтерія’ ставиться по клінічним симптомам (лікар заглядає в рот і ставить діагноз). Чим раніше поставлять правильний діагноз і призначать правильне лікування, тим краще для захворівшого.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
А дифтерійний анатоксин в країні є?