Как_б_не_так• Изменено 08 августа 2023

В 1 клас без щеплень, як плануєте йти?

Дитина майже не щеплена, після іншого щеплення була кровотеча і я більше нічого не робила ((. Довідку 086 (мед огляд) взяла ще в травні, а від 063 ще ні...)
Хотіла запитати мам зі схожими проблемами, як ви плануєте йти до школи, можливо є якісь форми довідок-відмов і т.п. Можливо з досвіду минулого року, чи пустити до школи без щеплення і що треба надати
На границе• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ми зараз знаходимось в Польщі і тут похєр на те, є в дитини вакцина, чи не має.
А у меня наоборот, у детей не было прививок, за 4 месяца им вкололи всё, что только можно было иначе только дома сидеть

Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
Це в Польщі?
Але чому?
Навіть самі поляки їх не завжди роблять
Просто звязда• 08 августа 2023
В школе никто не спрашивает о вакцинации ребенка.
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
І в садочок і школу не потрібні жодні справки від лікаря.
На границе• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це в Польщі?
Але чому?
Навіть самі поляки їх не завжди роблять
Нет, это др страна
Swetlana80• 08 августа 2023
В Чернігівській області вже навіть ось такі листи школам розсилають. Діти без КПК не будуть допущені до очного навчання. Вимагають довідку. Таке відчуття, що срок дії вакцини закінчується і потрібно терміново всіх провакцинувати. Цікаво, якщо дитина прийде без довідки, то її силою будуть виганяти з школи?
Лукава_Кiшка• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Сьогодні брала ці довідки, писала відмову. Мене школа мало хвилює, головне питання - робити чи ні. Саме зайшал розбиратися. В дитини немає осатнніх щеплень і педіатр каже, що якщо зараз не зробити, то всі попередні до фєні, треба заново.
Дівчата, я звичайно буду розбиратися, але хто категорично відмовився, як ви не труситиеся через дифтерію, правець і гепатит?
Спокойно, вакцинация не особо поможет в случае чего конкретному ребенку, это скорее для общества важно, а мне важен мой ребенок, потому не вакцинировала вообще, только бцж вкололи в роддоме, пока я в реанимации была и не могла проследить.

Оч@ров@Шк@• 08 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Пишете відмову кожні пів року у педиатра. Сину 12 років, щеплень немає
А если в колледж кто поступает и эта справка обязательна, как отказаться?
Ластовиння• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
Нет, это др страна
Та навіть в Німеччині тільки КПК необхідна і все, де вас так накололи?
Анютины ласки• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
ну я не трушусь, потому что это все можно вылечить просто лекарствами. А что касается столбняка, так просто нужно держать рану открытой , не делать парникового ефекта
Особисто знаю чоловіка,який помер через стовбняк( рана на нозі
аромат Жука• 08 августа 2023
Я з 3до 6 років робила медвідвід. Я теж після 2ї акдс перестала робити. Потім плюнула, була можливість і купила щаписи, яких не вистачало. Як вони за роки забембали з тими прививками.
МЕСТО_Встречи• 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А нам все лапшу на вуха, що в Європі всі щепляться в обов´язковому порядку.
Люблю кетчуп• 08 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
І без довідок щорічних
Ні в садок не приносила, ні в школу
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Чисто по закону можете вообще не нести. Это вообще-то мед.тайна и в школе информация о ваших прививках храниться не должна. А можете понести то, что есть. У моего сына только бцж. Покаместь мы онлайн, даже 086 не надо. Потом видно будет. Принесу им одну бцж.

Главное, что вас в школу уже зачислили
Не надавайте в школу інформацію про щеплення. Ви не повинні! Вони освітяни, а не лікарі.
Потім підступні педагоги будуть використовувати цю інформацію проти вас.
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Не ведіться на цю брехню, що треба заново. Є календар щеплень, читайте. Там нічого такого не написано. Наказ МОЗ № 595 від 16.09.2011:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#n24

А лікарі зовсім обнагліли в своїй брехні і нав´язуванні щеплень.
Весёлая морковка• 08 августа 2023
Дочке 13 лет,ни одной прививки,каждый год пишу отказы и всё
Снегопадка• 08 августа 2023
Автор, идите договариваться с директором, если вы не хотите делать прививки и у вас нет на руках обоснования ВКК. Если вас не допустят к занятиям, то согласно ст 15 Закона ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ вы можете жаловаться хоть в Небесную канцелярию, хоть весь фейсбук непоавомерными жалобами обкатать. Тут только договариваться, не вставайте в позу как выше советуют т.к. в данной ситуации правда и закон не на вашей стороне. Договаривайтесь мирно либо со школой, либо с врачем, чтоб вам ’записали’ прививки, ну вы поняли. Удачи
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Випадково педіатр проговорилась, що всі щеплення до фєні)))
Дифтерією і правцем хворіють щеплені! Помирають щеплені! Прочитайте книгу ’Безжальна імунізація’, розділи про правець і дифтерію: http://www.privivok.net.ua/bi-2

Ознайомтесь з статистикою МОЗ по правцю і по дифтерії.
Дифтерія, статистика за останні роки: https://bezdoz.info/2019/03/27/дифтерія-статистика...
Статистика по правцю від МОЗ України: https://bezdoz.info/2019/02/20/статистика-по-правц...

’Згідно офіційних даних МОЗ, в Україні серед померлих від дифтерії в 1998 р. щеплені особи становили 80%.’
Анастасій Ігор Анатолійович. Перебіг дифтерії у щеплених: Дис… канд. мед. наук: 14.01.13 / Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. – К., 2002. – 121арк. – Бібліогр.: арк. 104-121.
Завантажити автореферат роботи можна тут:
https://revolution.allbest.ru/medicine/00400748_0....
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляSwetlana80
Все просто: в Україну завезли 300 000 доз вакцини КПК.

-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Навіть не кір-паротит-краснуха, а тільки кір.
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
Бідні діти Вам би пошукати місцеві форуми противників щеплень. В усіх країнах є можливість відмовитись від щеплень. І майже в усіх є можливість ходи в школу без щеплень.
Ищу-брожу• 08 августа 2023
Ответ дляНа границе
Нет, это др страна
США?
Святатабожа• 08 августа 2023
Ответ для-Ань-

Ні, вона скзала, що не ясно як імунітет сформуєтся, якщо не додержуватися запропонованих інтервалів. Це я так скоротила) Здаєтся, іх вже не так друкают, бо тиску якогос я не відчула, Київ. Але дякую за інофрмацію. Дуже боюся робити ці вакцини, але страшно і не робити. (клваіша мякого знака перестала прцювати, тому з помилками)
Ищу-брожу• 08 августа 2023
Ответ для-Ань-

Дякую, за останнім посиланням робота, яку я колись зустрічала, але загубила посилання.
Вимагаю спілкування• 08 августа 2023
Минулого року йшли в перший клас, є тільки два щеплення із роддому. По нашому місцю проживання були на вибір дві школи. Спочатку я пішла в ту, яка вважається кращою, там почали виносити мозок щепленнями і взагалі запропонували шукати іншу школу навіть без прив´язки до щеплень (не подумайте чогось, я дуже ввічлива і звичайного вигляду людина, потім сусіди сказали мені, що то вони щось іще від мене хотіли, а я не догадалася). Я знаю, що відмовити не мали права, але сперечатися не стала.
В іншій школі довідки про щеплення навіть не було в списку документів, ніхто про них не запитав жодного разу, нас прийняли без запитань. Школа виявилася чудова, я дуже рада, що в першій нам відмовили.
Люблю джаз• 08 августа 2023
10 лет писала отказы, и носила в сентябре в школу вместе с обычной справкой о медосмотре.Сейчас уже второй год, как не нужно оформлять отказ.И школа без всяких вопросов, ничего не требует.
Вакцинации нет вообще, ни одной вакцины. Львов.
Я шалунья• 08 августа 2023
Ответ для-Ань-
У подружки 3 школьников в Германии отучились прошлый учебный год без прививок.А нам пришлось делать корь,в школе принципиально сказали,что без кори не возьмём.А ей сказали,это ваше право делать или не делать прививки.
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
По-перше, в довідці для коледжу є графа, в яку вписується інформація про щеплення. Не наявність щеплень, а тільки інформація про щеплення. Щеплення відсутні - це теж інформація про щеплення.
По-друге, в довідці для коледжів і інститутів треба вимагати від лікаря, щоб вписав в цю графу, що ’’Дана інформація належить до конфіденційної і не підлягає розголошенню, а розголошення даної інформації тягне за собою кримінальну відповідальність’.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Якщо є страх, значить у вас мало інформації. Страх виникає там, де нема знань. Вам треба детельно розібратись по кожній хворобі, що це за хвороба, як передається, як діагностувати, методи лікування. Що щеплення неефективні. А у випадку з дифтерією щепленнями змазуються симптоми, а діагноз ’дифтерія’ ставиться по клінічним симптомам (лікар заглядає в рот і ставить діагноз). Чим раніше поставлять правильний діагноз і призначать правильне лікування, тим краще для захворівшого.

ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
-Ань-• 08 августа 2023
Ответ дляЯ шалунья
Як і в Україні: якщо батьки знають свої права - то діти ходять в садочки і школи без щеплень. А не знають, то доводиться робити що скажуть сторонні особи...