Оце так цабе• Изменено 08 августа 2023

Спілкування з колишнім чоловіком стосовно дитини

Підкажіть, як втовкмачити в голову колишньому чоловіку, що за дитиною (коли вона у нього) він повинен дивитись краще і піклуватись і передбачати наслідки?
Як ви це робите? Чи маніпулюєте, що не дасте наступного разу на зустріч? Чи як?
Була донька у чоловіка вчора. І замість того, щоб мені зателефонувати чи дитину відправити за трохи теплішим одягом, то він в тих легких шортах, що я її відправила і катав її вчора цілий день. Доньці в деякі моменти було холодно в ноги. Можна було і її саму додому відправити по більш тепліший одяг (зайняло б це 20-30 хвилин на все). Але ж ні. А я не очікувала похолодання і одягнула її як для погоди, що була в суботу чи неділю. Тепер соплі і простуда. А в неї починаються тренування і в нас поїздка ще на вихідні, ще і підготовка до школи , бо іде в нову з іншою програмою, то потрібно деякі нюанси зараз пройти по програмі. Мені тепер швидко виводити її в нормальний стан.
І такого плану зриви через його експерименти і поїздки не раз були. Це одна з причин чому ми розійшлись.
Підкажіть, як ви адекватне відношення до дитини привили колишньому чоловікові?
Жена миллионера• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Вчу, але ж питання в іншому. Ви тему уважно читали?
Ви розлучилися, а затії перевиховати чоловіка полишаєте. Ніяк його не вже перевиховаєте. І вам треба не звинувачувати когось пізніше, а самій зателефонувати і сказати по тепліший одяг
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Т.е. вы просто сидите и сочиняет то что вам кажется и видится? Обоснованная правда. Не злость
Что я сочиняю? Что за родителя ответственны оба ребенка? Вот это я сказочница
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Судя по тому , как описывает автор, есть в вопросы к ее человеческим качествам. Главной линией повествования - ее требование к общественному порицанию бывшего. Вы представляете ситуацию ,когда один из супругов выходит в общественное место с месседжем ’люди ,посмотрите какой он гад’ ?
Посему именно в этом случае для объективности нужно слушать другую сторону. Потому ,что этой стороной руководят низменные эмоции. Желание очернить , унизить, высмеять. Принародно. Чему раньше было хорошее определение ’с особым цинизмом’. Это не есть хорошо.
Для меня ее поведение абсолютно понятно. Так себя ведут обиженные женщины. Может ее в реальной жизни поддержать некому абсолютно. А тут все стаей накинулись и грызут.
Да, провтыкала с погодой. Но папаша на кой тогда? Если уж и засирать, то обоих.
Жена миллионера• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Звісно не спеціально. Але максимально і я все передбачити не можу. Були такі моменти, що хотілось прибити його за таку поведінку з дитиною. Але зтоимувалась і намагалась спокійно пояснити.
Мені набридає, що я повинна все передбачувати або розгрібати за ним і виправляти його ляпи...
Ви ніяк не заспокоєтеся. Не треба думати, як за нього щось виправляти. Ви вже розлучені і його у вашому житті немає Ви самі повинні за все дуимати
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
И при всем при этом ты еще и плохая, потому что гиперопекаешь 🤣
Я сильно сомневаюсь, что у комментаторш мужья знают как выглядит детский сироп от температуры или сколько раз солнцезащиту наносить ребенку, но крику))) под анонимом же можно)
Мой на рыбалку ночную брал нашу пятилетку.
Спала в палатке в полотенцах (хотя я дала постель) и комары её покусали.
Но укусы прошли, а впечатления от рыбалки до сих пор помнит, 3 года прошло.
Все спрашивает, когда еще)
AmazingLady• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Сочиняет сказочница что я всех ненавижу по вашему. Только и всего. Манипуляторы они такие
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
За 11 років, якщо ти зустрічаєшся з чоловіком у якого є дитина, то про бутерброд здогадатися можна, якщо ти не зовсім тупа.
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Слушайте, если бы у меня дома выясняли каждый раз , кто виноват в том, что у ребенка сопли, то мы развелись бы уже на первом году жизни дочери)
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Все спрашивает, когда еще)
У нас сын ходил с папой ’в поход’ куда то на природу, жгли костер и на грязных палках жарили сосиски. Тоже спрашивает, когда еще, хотя после этого сутки сидел на унитазе.
Я молчу, ибо мужской мир бессмысленный и беспощадный🤣 но если приводит мне сгоревшего ребенка - выноса мозга не избежать, сын плохо переносит перегрев и всякие проблемы с кожей
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
А человек, который два дня подряд в темах людей называет дурами и дибилками, он это от большой любви делает? Ну тогда да, ошиблась в распознавании эмоций 🤣
AmazingLady• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Да вы что, человек зеркали таких же людей, написала одна дебил, я о тетила тем же. Что не так то, родная?ошиблись и не раз , дальше что
7_кг_рыбы• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
И мне тоже понятно ее поведение. Она к седьмой странице не сказала ’спасибо за мнения...я выслушала обе стороны и готова разделить ту часть ответственности,которую в начале темы хотела повесить на отца ребенка’.
Нет. Она упорно отметает и игнорирует все аргументы против ее позиции. Если у вас в комментарии появилось ’возможно её грызут’ , то возможно автор преднамеренно придавал своим постам такую интонацию, которая способна манипулятивно открыть возможности для использования т.н. ’женской солидарности’. Почему вы считаете, что манипулятивные приемы должны как то укреплять позицию автора в глазах окружающих?
Та легко!• 08 августа 2023
Чета так и не поняла, сколько ребенку лет и можно ли до нее донести, что ответственность за ее здоровье на ней, потому что папа не обладает телекинезом или хотя бы родительским чутьем и не догадывается, что ей холодно?
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Можно не фамильярничать, спасибо)
С вами все понятно, вы же и сейчас себя ведете идентично, и пытаетесь манипуляциями все перевернуть с ног на голову 😏
7_кг_рыбы• 08 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Тут много вопросов)) Сколько лет... Где у нас вчера было + 15...как автор отличил ОРЗ от аллергии на амброзию?))
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 августа 2023
автор, в ситуации, описанной в стартпосте, вообще не вижу вины вашего мужа. Ему, наверное, было не холодно, дочка даже не заикнулась, что ей холодно - не все ж телепаты
А вот с велосипедом - да. Я бы категорически не отпускала их на велопрогулки без шлема. В вашем случае все-таки нужно не до мужа доносить информацию, а до дочки
comeonbabyloosecontrol• 08 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Не все умеют признавать свои ошибки и корректно подавать информацию, вероятно, автор как раз из таких. Да и сложно не обороняться, когда на тебя нападают.
Не считаю, что манипуляции должны ей помочь, а вот то, что тут большинство понимает, откуда ноги растут и могло бы не пытаться самоутвердиться за счет мамы с проблемами - это да.
Гл. Амурная• 08 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
За дитиною Ви повинні дивитися краще і відправляючи її до чоловіка дивитися прогноз погоди.
Така ж ситуація, як з дитячим садочком хтось в кофті на флвсі, а хтось в футболці, бо в чому з дому відправили в тому дитина і ходить
От саме ’повинні’ - то ні. Повинні обидва з батьків думати і піклуватися про дитину. Але якщо батько не в змозі, то, аби дитина не потерпала, варто тоді думати матері.
Покорительная• 08 августа 2023
Ви ображені на чоловіка не за цю ситуацію, і шукаєте приводу йому подзвонити виказати своє фе.
Ви самі мали подумати, що холодно. Мій чоловік не здатен на таке я навіть стоячи на кордоні вчора дзвонила йому, щоб вдягнув джинси і курточку малому в садок і постійно контролюю, чи не забув пшикнути спрей з яким дитина живе щодня 2 роки.
Дана ситуація Ваш косяк... + Ви кажете інше харчування треба буде дитині, а Ви типу її не годуєте добре коли вона здорова?
Та легко!• 08 августа 2023
Я думаю, в целом вот в чем дело.
Автор упорно продолжает есть кактус в надежде, что он сейчас превратится в банан.
Надеется, что бывший вдруг станет кем-то лучше и осознанней, все поймет и будет заботливым папочкой, который триста раз спросит, не замёрзла ли, удобно ли, хочет ли есть и так далее.
А он все не становится, и опять злость и разочарование.
Гораздо эффективнее принять тот факт, что вот он такой, какой есть, и действовать сообразно этому.
Вы же не будете брать горячую кастрюлю голыми руками, потому что она уже должна была остыть? Нет, вы возьмёте прихватку.

Так и тут - знаете, что папа безответственный, проговаривайте все с ребенком, контролируйте сама, берите ответственность на себя и не ждите, что кактус одумается и сбросит иголки
Пишу_граммотно!• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Дитину вчу. Не говорить йому чомусь. Вона спортсменка. Можливо через це. Навчана терпіти.
Але в деяких моментах потрібно розуміти наслідки. Ось це вона ще не бачить!
Питання про чоловіка!? Як йому очі розкрити?!
Ніяк не донести.Це така людина.Просто давайте додатковий одяг у пакеті.
неДоЖиру• 08 августа 2023
Це просто нереально з тупого зробити розумного, я себе хотіла навчити не змогла, а іншу людину взагалі ніяк, мозок не можна замінити на новий, тому вам з дитиною потрібно передбачати всі моменти, в мене чоловік такий самий як у вас, через нього в дитини шрам на лобі, дитячі автокрісла він не визнає, це для дебілів, залишає його на азс у відкритій машині і купа всього, я змирилася, все марно
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
В поход?!!
Какой ужас!
Нечего пацану там делать!
Полностью вас разделяю - от этих походов одни неприятности: то комары покусают, то муравьи напугают, то солнце напечет, а эти игры с разведением костра вообще за гранью понимания.
Пусть сидит рядом с мамкой(так безопаснее), шпилит в роблекс и будет великим програмистом через 20 лет .

На фото моя дочь и ее подружка, никто на унитазах не сидел
Завжди недо...• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Ви не бачити перший пост? Питання там чітко написано?
Мені потрібно саме це!
Стосовно дитини і себе і наших ляпів, то я можу це виправити і буду робити. Тут знаю що і як. Хоч все не передбачиш.
А ось як колишньому все пояснити? Ви таке робили? Невже в голові нічого не має? Вони ще вчора в таку погоду і купались (що потім у вітер вона була з мокрою головою)...
Чоловіки - вони інші, ніж жінки. Вони ніколи так не думають. Не порівнюйте з собою.
І не знімайте з себе відповідальності за те, що в прогноз не дивитесь.
Або могла набрати телефоном і сама сказати ’зайдіть на 1 хвилину кофточку накиньте’.
Як можна чекати від інших людей того, що сама думаєш? Ви так з власною мамою ніколи не домовитесь, не те, що з чоловіками
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Мені навпаки з чоловіком домовитися простіше ніж з мамою.

Це від людини залежить більше
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Треба просто не кутати, зараз нормальна погода щоб в шортах бути
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Ви відправили дитину у шортах - а він винен) Подзвонили би і сказали: вдягни дитину.
Якщо знаєте, що ні він, ні вона цю проблему не вирішують самостійно)
+
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Наші будинки з чоловіком поруч. В дитини є ключі і можна було зайти і взяти потрібний одяг.
Може їй не було холодно
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Та взагалі ніхно не винен, проблему висмоктали з пальця.
Серпень місяць на дворі, в чому ходити? В кожусі?
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Не могла. Колишньому не можливо говорити щось, що не співпадає з його думкою. Йому слово ’змерзла’ сказане влітку - це серпом по яйцям, бо ж морозу влітку не має і тому потрібно говорити інше слово. Дитина реально не говорить йому багато чого.

А по вашому тобто винні всі інші крім колишнього! Щось ви чоловіків вигоджуєтеьсильно.
Ми говоримо тільки за дану ситуацію, що конкретно в цій ситуації чоловік не винен, до чого тут «вигородження»?