Оце так цабе• Изменено 08 августа 2023

Спілкування з колишнім чоловіком стосовно дитини

Підкажіть, як втовкмачити в голову колишньому чоловіку, що за дитиною (коли вона у нього) він повинен дивитись краще і піклуватись і передбачати наслідки?
Як ви це робите? Чи маніпулюєте, що не дасте наступного разу на зустріч? Чи як?
Була донька у чоловіка вчора. І замість того, щоб мені зателефонувати чи дитину відправити за трохи теплішим одягом, то він в тих легких шортах, що я її відправила і катав її вчора цілий день. Доньці в деякі моменти було холодно в ноги. Можна було і її саму додому відправити по більш тепліший одяг (зайняло б це 20-30 хвилин на все). Але ж ні. А я не очікувала похолодання і одягнула її як для погоди, що була в суботу чи неділю. Тепер соплі і простуда. А в неї починаються тренування і в нас поїздка ще на вихідні, ще і підготовка до школи , бо іде в нову з іншою програмою, то потрібно деякі нюанси зараз пройти по програмі. Мені тепер швидко виводити її в нормальний стан.
І такого плану зриви через його експерименти і поїздки не раз були. Це одна з причин чому ми розійшлись.
Підкажіть, як ви адекватне відношення до дитини привили колишньому чоловікові?
Salsa-24da• 08 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Може їй не було холодно
мама краще знає
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Ви не бачити перший пост? Питання там чітко написано?
Мені потрібно саме це!
Стосовно дитини і себе і наших ляпів, то я можу це виправити і буду робити. Тут знаю що і як. Хоч все не передбачиш.
А ось як колишньому все пояснити? Ви таке робили? Невже в голові нічого не має? Вони ще вчора в таку погоду і купались (що потім у вітер вона була з мокрою головою)...
І що? Так майже всі робили. Не треба просто кутати дітей, щоб потім через вітерця одразу хворіли
AmazingLady• 08 августа 2023
Можно не указывать мне что мне говорить, та что в блок меня кинула
И на будущее - свои болезненные фантазии оставляйте при себе

Что вам там кажется никому не интересно
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Что я сочиняю? Что за родителя ответственны оба ребенка? Вот это я сказочница
Якщо у вашої дитина нежить, то це через вашу безвідповідальну поведінку?
Гл@ша• 08 августа 2023
Автор, коли так то ви ж побачили що холодно й ви знаєте що дитина без теплого одягу чому при такому розкладі ви не зателефонували самі чоловікові й не сказали приїдь візьми теплий одяг.?
7_кг_рыбы• 08 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Не все умеют признавать свои ошибки и корректно подавать информацию, вероятно, автор как раз из таких. Да и сложно не обороняться, когда на тебя нападают.
Не считаю, что манипуляции должны ей помочь, а вот то, что тут большинство понимает, откуда ноги растут и могло бы не пытаться самоутвердиться за счет мамы с проблемами - это да.
Незнание законов не освобождает от ответственности. Даже если это негласные коммуникативные протоколы. Автор по своим недостаткам психики и получает результат.
Что касается этой темы, то 8 страниц на ровном месте это игра на противоречиях тех же самых правил социального общения. Система уравнений , где одна переменная ’лживость упертость склочность’ . Другая - ’бедная мама с ребенком, которую’грызут’’’. Ответ лежит где то в районе иррациональных чисел и очень плохо измеряется общепринятой шкалой с двумя делениями ’хороший-плохой’.
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
В кожної хвороби є причина......
Так треба лікувати, а не шукати причину
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
В кожної хвороби є причина......
Хворіє тільки коли чоловік бере?
Чи і з вами тиже буває хворіє?

В садок ходила?
Завжди недо...• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
В кожної хвороби є причина......
Автор, проблема в вашій сім´ї, яка вже розпалась - не соплі, не хвороби, не холод. Проблема не в тому, що ваша дочка їсть або не їсть, і скільки, і вчасно и не вчасно.
А сім´я ваша постраждала більше від гіперопіки і тикання мордою у встановлені вами правила.
БальзаковскийВозраст• 08 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
мама краще знає
Ахахаха
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
... котрі(правила) зачасту недоречні і нераціональні.

Біди без кофти в серпні ще ні з ким не трапилось в наших широтах
Дона Ко Ко• 08 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
А почему, человек который родил детей, не может об этих детях думать?
У некоторых мужчин отсутствует это свойство, этот тип мышления. Потому что это больше женщинам присуще. Это не значит, что эти мужчины не любят своих детей. Просто они не могут должным образом позаботиться о них в бытовом плане.
Дона Ко Ко• 08 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Это специально, проще делать так, чтоб больше не просили и не напрягали.
Ну не знаю, может кто и специально так делает, тогда это вообще дно. Но я знаю достаточно мужчин, у которых так с детьми не специально. Просто они такие. Не могут смотреть/видеть ситуацию глазами матери.
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2023
Ответ дляДона Ко Ко
У мене так кума міркує і довбеться сама з двома погодками.
Якщо чоловік візметься допомогти, то це страшенний винос мозку.

Йому краще уникати і невтручатися, бо чудово знає, що щоб він не зробив буде не так і не те: їжа дуже холодна/гаряча, вода мокра, вітер шквальний, сонце жарке, комарі кусючі, не дозволяй їй то, заоброни їй це- життя біль.

Зате мені жаліється як їй важко, і що чоловік на пушечний вистріл не підходить до власних дітей, це враховуючи, що вони в шлюбі і живуть всі разом.

Отакий контролючий характер у людини. КРок влів -вправо - все вже ти винуватий в тому, що навіть не сталося.
ЗновЗдоров• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Відчуває, що холодно. Але не говорить це оточуючим.
Нащо казати, якщо є мама яка перевдягне одразу.
БезникаяЯ• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Ні, не бачила прогноз погоди. Не дивлюсь його.
А надо. Не думать как манипулировать бм, а смотреть прогноз погоды, давать запасные вещи.
А вот если не одел ребёнка в эти запасные вещи - можно и втлумачити, що треба вдягати по погоді
ЗновЗдоров• 08 августа 2023
Скільки дитині? Бо моя з 7 сама собі речі складає, дивиться прогноз і планує одяг.
Спішу - перекидаюсь• 08 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Дитина школярка.
Це не малюк трирічний
OOH• 08 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Та ну! Мені потрібно щоб дитина була здорова!
Вы знатный манипулятор.
И вам сейчас советы не нужны.
Вы профи.
Задавили и мужа, и дочку.
пу_пугренчик• 08 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Я думаю, в целом вот в чем дело.
Автор упорно продолжает есть кактус в надежде, что он сейчас превратится в банан.
Надеется, что бывший вдруг станет кем-то лучше и осознанней, все поймет и будет заботливым папочкой, который триста раз спросит, не замёрзла ли, удобно ли, хочет ли есть и так далее.
А он все не становится, и опять злость и разочарование.
Гораздо эффективнее принять тот факт, что вот он такой, какой есть, и действовать сообразно этому.
Вы же не будете брать горячую кастрюлю голыми руками, потому что она уже должна была остыть? Нет, вы возьмёте прихватку.

Так и тут - знаете, что папа безответственный, проговаривайте все с ребенком, контролируйте сама, берите ответственность на себя и не ждите, что кактус одумается и сбросит иголки
Проще выкинуть кактус.
А именно не давать папаше ребенка, причем там ребенок папе уже боится сказать, что замерзла.
Нет папы- нет лишних проблем.
Крем для арбуза• 08 августа 2023
Чоловіки часто про такі речі не здогадуються, тому краще нагадувати. Про свого тата я взагалі мовчу - коли мені було 2 роки, мама на якесь свято вирядила мене як ляльку і відправила гуляти з татом і його другом, ті два лосі примудрилися знайти в місті коров´яче ла*но і завести мене в нього, потім з реготом повернули мене заляпану по вуха мамі, у моїх 8 років, коли про мобільні ніхто не чув, ввечері зупинив на трасі машину і попросив чужих людей підвезти мене додому (наша машина тоді зламалася, чекав на евакуатор), у 10 відпускав саму в море скакати по хвилях і провтикав сонячний удар, в 13 під час рибалки доправив мене вплав на інший берег і там забув, коли стало темнішати, довелося перепливати гірську річку самій, бо моїх криків він не чув, так і навчилася триматися на воді, але думаю, що навіть мій дідусь, який був повною протилежністю тата, і з народження купав мене, прав пелюшки і натирав моркв´яно-яблучні пюрешки, міг би не звернути увагу на одяг, це була повністю парафія бабусі (так вийшло, що з ними я жила більше, ніж з батьками). :)
Сільський ансамбль• 08 августа 2023
Я віддала і забула, привіз, перепрала все, в двох словах розпитала, сину добре з ним- мені ще краще, я знаю, що він, як батько - відповідальний, але спілкуватись з ним стараюсь мінімально,
Ручки-Крючки• 08 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Может вы ребенка чересчур кутаете? Научите ее говорить,папа ,мне холодно.
Классика жанра баб на советчице
Виноват ребенок, виновата женщина, но никак не идиот мужик
пу_пугренчик• 08 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
В поход?!!
Какой ужас!
Нечего пацану там делать!
Полностью вас разделяю - от этих походов одни неприятности: то комары покусают, то муравьи напугают, то солнце напечет, а эти игры с разведением костра вообще за гранью понимания.
Пусть сидит рядом с мамкой(так безопаснее), шпилит в роблекс и будет великим програмистом через 20 лет .

На фото моя дочь и ее подружка, никто на унитазах не сидел
Можно ходить в поход с разумом, правда?
От солнца брать крем и панамку, сырую воду не пить, от комаров взять спрей, фрукты мыть...
Или поход это обязательно спать ноздрями в муравейник, пить из лужи и есть волчьи ягоды?
пу_пугренчик• 08 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Чоловіки - вони інші, ніж жінки. Вони ніколи так не думають. Не порівнюйте з собою.
І не знімайте з себе відповідальності за те, що в прогноз не дивитесь.
Або могла набрати телефоном і сама сказати ’зайдіть на 1 хвилину кофточку накиньте’.
Як можна чекати від інших людей того, що сама думаєш? Ви так з власною мамою ніколи не домовитесь, не те, що з чоловіками
Она на работе, решает рабочие задачи, кто б тут хоть раз посоветовал папе с работы оторваться от совещания и узнать погоду, а потом позвонить жене и сказать, что Света, не забудь Пете регланчик надеть....
Чавонадо• 08 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так треба лікувати, а не шукати причину
А что лечить, если не знать причину?
Дона Ко Ко• 08 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

У мого чоловіка це вже другий шлюб. І в першому з дитиною була така сама історія. Просто чоловік сам, як дитина, таке буває. Ще й неуважний, розсіяний дуже. За ним самим наглядати треба, куди вже йому довірити дитину.
Дона Ко Ко• 08 августа 2023
Ответ дляOOH
Вы знатный манипулятор.
И вам сейчас советы не нужны.
Вы профи.
Задавили и мужа, и дочку.
А для мене це теж глупство - коли дитина хворіє не через вірус (на що неможливо вплинути), а через неправильно підібраний одяг. Це якась дурня.
Ручки-Крючки• 08 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Вам нужен не объективный ответ по ситуации,а как сделать виновным одного и во всем ...
При разводе дочь так же гуляла с папой ( эти дни прогулок были праздником для них двоих)
Он не со зла сделал это ( мое мнение)
Нико и не говорит, что он сом зла. Он просто дурак пофигист. А страдает ребенок
Ручки-Крючки• 08 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
А? Б? Дитина німа? Достатньо було сказати
А папенька тупой? Не понимает, что в шортах холодно и спросить не мог?