Тану на сонці• 08 августа 2023

Это нормально сделана ремонтная работа?

Мне кажется что куча Дыр в швах и стену вымазал. Я накручиваю или наехать на мастера !?
Заместитель Анонима• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез
проблеми індійців шерифа не цікавлять) після малярних робіт взагалі треш
Пока вы не заплатили - это их проблемы.
Мы ни за что не платили пока все не сделано было и не убрано.

Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Пока вы не заплатили - это их проблемы.
це не оговорювалось. про таке домовляються наперед. а взагалі-це проблема власників. не договорились з майством, мий сам(як я) або клінінг в поміч
__Оля__Я• 08 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Должен ли мастер за собой вычищать, вымывать ? Я ему говорю что это его работа, а он говорит вызывайте клининг.
Не повинен
Заместитель Анонима• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез
Значит оговаривается в процессе.
Не мастера диктуют условия, а вы.
Вы платите - вы музыку заказываете.

А мастера-свиньи и работу сделать не могут нормально
Заместитель Анонима• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез
Свою работу сделал - убери свое рабочее место.
То что ’мастер’ думает что может срать на работе - его личные проблемы.

Пару раз не заплатит заказчик - и будет убирать как нормальный человек
Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима

до мого чоловіка ніяких претензій за всі роки роботи не було. попідмітав, вологою тряпкою прибрав все лишнє і усе. і так всі його знайомі-маляри, електрики , сантехніки працюють. за додаткову плату наймав сам студентів і виносили мусор мішками, бо замовник-адвокат і не має часу. а так-все самі приюирають. і скрізь таке чула і бачила. стосовно не заплатити-один раз не заплатили але через то, що просто аферисти. більше такого не повторювалось
AmazingLady• 08 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Никакой, вам не должны мыть.
Не я тему создала так что не вам рассказывать что мне должны
Заместитель Анонима• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез
Ну так это и не нормально.
Люди привыкли что их считают лохами.

Но времена меняются. И заказчик не просит а заказывает.

И такие свиньи которые могут загадить чужую квартиру будут отсеиваться постепенно со временем.
Их просто перестанут приглашать.

Вы считаете что ваш муж прав и молодец что не убирает за собой, вот и вам так же сделали.

Я так не считаю и у меня такого нет и быть не могло.
Сладкий лимончик• 08 августа 2023
Буде ще покраска стін і встановлення плінтуса. Що ви в даний момент хочете від плиточника? Менше йому заплатити?

Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну так это и не нормально.
Люди привыкли что их считают лохами.

Их просто перестанут приглашать.

ви коли замовили меблі, вам їх принесли і зложили, ви їх заставляєте замітати за собою і мити підлогу? ремонтували там плитку-насмітили, я теж мала гроші не платити, поки не поприбирають? плиточник замів за собою, витер шви-розрахунок і в добрий путь!.у мого чоловіка проблем із замовленнями нема. черга і ’мають його на олівець’ на наступну квартиру
Lawyer123• 08 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Он сказал что это отдельная услуга…
В міру своїй нахабності майстри звісно можуть сказати , що вони не зобовʼязані вичищати. Мої вичищали, але неякісно(( більшість з них реально як свині працюють та нікуди не подінешся від цього(
Ласковая_львица• 08 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Правильно ли это , все так поступают ? Или меня обманывают
То вирахуйте клінінг з його оплати. І ніяких проблем.