Бутерброд и я• 08 августа 2023
Є знайома волонтерка, чоловік її служить в ЗСУ
Постійно викладає пости на збори грошей прям в маніпулятивній формі, відправляє посилки на фронт, і тут вона викладає покупку досить дорогого авто, типу привітайте її... Ваша реакція на таке?
Ответ дляГригорий Иванович
Не, я видел машины из под Бахмута. Сохранившаяся часть подвески (машины шли в ремонт, после попадания на мины или посеченные осколками) была в очень плохом состоянии.
200-400 км марша подобными дорогами - и привет ремонт подвески. А может, и трансмиссии. И это вполне себе взрослые внедорожники были.
Я ж про то. В мене знайома двічі бусіком розвела медицину Сходом і машину на ремонт, а він дорогий. А тут про нові покупки авто, ага, ага.
Цікаво, чого авторка мовчить?
Шкиренко Юля• 08 августа 2023
Ответ дляГригорий Иванович
Не обобщайте пожалуйста. Речь идет об отдельных, недобросовестных случаях. И закрывать на них глаза так же вредно, как и не донатить вовсе.
Я ж написала, що люди є різні. Ясно, що є і шахраї. Але теми з підривом довіри до волонтерського руху тут частенько
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляok1904
Цікаво, чого авторка мовчить?
Не, ну если старое умерло - то почему бы и да. А вот ’более комфортную’ - такая себе мотивация. Впрочем, каждый выбирает по себе...
Нісенітниця• 08 августа 2023
Ответ дляШкиренко Юля
Знову полощуть волонтерів
От нейметься русні
Розумію, що люди є різні, але тема набуває обертів: всі шахраї, донатити не потрібно або трошки і окремій людині (що ясно дуже зменшує обсяг допомоги).
Донатила і буду донатити!!!! Щоб ту русню підняло і гепнуло!!! Не дочекаєтесь!
Фонди вирішують цікаві задачі з можливістю закупки гарним об’ємом. Адресна допомога - швидка в мобільна, часто життєво необхідна тут і зараз. Тому потрібно допомогати всім.
От нейметься русні
Тема о том, что донатить нужно с умом.
А также контролировать и задавать вопросы.
Иначе это быстро превращается в фарс и мошенничесвто.
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляШкиренко Юля
Скорее, тут стоит вопрос об здоровом критическом восприятии деятельности тех людей, которых не знаешь лично. Потому что с детства помню максиму ’Обмани ближнего своего, иначе дальний приблизиться, обманет тебя и возрадуется’)
Нісенітниця• 08 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ця тема теж фарс.
Нічого не знаю, але ляпну.
Дивно що скріни автор не притягла. А може їх і не має.
Нічого не знаю, але ляпну.
Я тоже знаю такие примеры, о которых пишет автор
Шкиренко Юля• 08 августа 2023
Ответ дляГригорий Иванович
Те що бачу зі своєю бульбашки, свої донатять своїм. Або ще друзі друзів. Так щоб геть незнайомій людині це більш поодинокі випадки🤷♀️ зараз бездумно ніхто гроші не відправляє. І від своїх запросів дуже багато. Ремонти авто, то взагалі прірва і зрозуміло чому. Але може це особисте сприйняття, що навколо раціональні і відповідальні люди
Ответ дляНісенітниця
І який приклад ви побачили?
Що родина має офіційний дохід і купила машину?
Це все, що можна винести з наданої інформації. Все інше лиш домисли, що кожен може нафантазувати.
Що впринципі не відміняє наявності нечесних волонтерів.
Нісенітниця• 08 августа 2023
Ответ дляFilomena
І який приклад ви побачили?
Значит нечестные волонтеры все-такие есть?
Об этом и тема
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляШкиренко Юля
Да, когда знакомый знакомого просит кинуть по чатам сбор на шлем и наушники для свежемобилизованного - классика ситуации. Но там суммы небольшие. 15-20к. Хотя, даже такие, в последнее время, закрываются очень плохо.
Шкиренко Юля• 08 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Тема о том, что донатить нужно с умом.
Ну я зчитала інше по тексту теми і першим коментарям. І що цікаво, після того як зняли анонімів, вектор коментарів змінився і автор зник
Нісенітниця• 08 августа 2023
Ответ дляFilomena
Тема про конкретну ситуацію.
Ви читали старпост?
Читала и ситуация не кажется мне придуманной
Шкиренко Юля• 08 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Ну автор не написала що це за авто) його міг купити чоловік і подарувати або й просто купили з його бойових, і мали на це повне право. Я чомусь впевнена, що так і було. А ще так, я рада за ту жінку. Авто їй не замінить чоловіка, а що буде завтра ніхто гарантувати не може
Mashulenka• 08 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
нормально відношусь. Нормальна практика 10-20% від залучених коштів лишати волонтеру. Плюс зарплата чоловіка. От вам і машина
Так это тогда не волонтер
Это просто нанятый человек, который выполняет работу.
Volontaire это переводится как доброволец, а не сотрудник
Это вообще не укладывается в моей голове, чем тогда они отличаются от меня которая просто в офис ходит работать?
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляГл@ша
Навіть коли вона купила авто за свої чесно зароблені кошти, будучи волонтером сказала б що неначасі купляти авто, бо люди не повірять що за свої, тим паче війна ну нащо зараз те нове авто?
Ну у меня знакомый волонтер тоже недавно купил авто другое. Классом выше, да. Но только потому, что на его ’родном’ таки наконец провернуло вкладыши коленвала. Всё, машина встала. А ездить надо. И то, сейчас ругается на более сложную начинку новой машины.
Ответ дляMashulenka
Так это тогда не волонтер
еще и как отличаются, вы налоги из зп платите, а там имеют право себе 10-20% оставить, вот только от куда такая информация ’имеют право себе оставить’..