Бутерброд и я• 08 августа 2023

Є знайома волонтерка, чоловік її служить в ЗСУ

Постійно викладає пости на збори грошей прям в маніпулятивній формі, відправляє посилки на фронт, і тут вона викладає покупку досить дорогого авто, типу привітайте її... Ваша реакція на таке?
Filomena• 08 августа 2023
Ответ дляГригорий Иванович
Вброс якийсь. ’Війна Тойот’ - здебільшого, з нашого боку була. Хоча поодінокі випадки, можливо, мають місце.
Суть не в машині, а у вартості зброї та боєприпасів.
Нам же не все дають безкоштовно.

Нісенітниця• 08 августа 2023
Ответ дляЯриночка2
У вас точные сведения? У меня друг волонтерит в благотворительном фонде. Зарплату ему и другим не платят за волонтерство, только раз в месяц могут выдать набор продуктов. Или все фонды разные?
Как думаете, тут платят ЗП?
OlgaK.• 08 августа 2023
А яким чином відносяться збори на ЗСУ до особистих заробітків людини?
Anna-Elina• 08 августа 2023
Ответ дляЕленнн
ага. і маючи дебільного сусіда- шукати мир в очах вбивці..
поправочка, не шукати, а БАЧИТИ, ще й про це заявляти) А ’мудрий нарід’ радісно цьому аплодує
OlgaK.• 08 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Доброволець - це добровільно виконує обов´язки.
Є хлопці на війні добровольці, а є мобілізовані. Вони виконують одні й ті ж функції - мотиви різні.
Доброволець це добровільно призваний.
OlgaK.• 08 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
з вікіпедії. Та суть не в тому. І проблема для мене не стільки в тому чи беруть відсоток волонтери, а де держава. Чого взагалі цю роботу виконують волонтери.
Благодійні фонди мають право брати відсоток… вікіпедія
Григорий Иванович• 08 августа 2023
Ответ дляFilomena
Нам же не все дають безкоштовно.
Та там и обычный патрон 5,45х39, когда последний раз интересовался, стоил от 30 до 50 центов.
Яриночка2• 08 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Как думаете, тут платят ЗП?
По вашему скрину, получается что платят. Действительно все фонды разные, одни на зарплате, а другие бесплатно, на энтузиазме
Anna-Elina• 08 августа 2023
Ответ дляГл@ша
А у нас усе по кругу.
та яке по кругу? Коли тепер вже кажуть ’а що він може, він один, не може все проконтролювати...’ дивина

Filomena• 08 августа 2023
Ответ длякоролевна
Ну значит пусть списывают как полагаются. А то какому-то командиру не хочется возиться с бумагами, тогда пусть люди собирают как в прорву? Где нет учета, там есть воровство!
Ви коли небудь займалися списаннями?
Знаєте процедуру списання ос, мц чи розхідників?
Втрачена в бою каска вильється купою бюрократії.
І я не виправдовую. Я просто розумію чому так відбувається.
І тих, хто краде потрібно ловити за руку, а не голослівно щось розповсюджувати.
Бо взагалі без волонтерів залишимося, а фронт без допомоги.
lolalala• 08 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
та ще й кого не почитаєш - завжди винна влада та Зеленський, звісно він не ідеальна людина, але як він може усюди все контролювати? в нього теж 24 години, як у інших, коли він спить взагалі не уявляю, бо навіть подивитися на його діяльність ту, що медіа висвітлюють, то вже напряжно, а ще багато чого робиться у тиші, точніше найбільше роботи робиться у тиші
ok1904• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
А Притула со Стерненко по вашему на какие деньги живут?
то нічого, що Притула був не бідним ще до війни.
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляok1904
Нічого. Це добре. А тепер ще краще🔥🔥🔥
Leshkatr• 08 августа 2023
Цікаво))) а де ж автор? Ні одної відповіді)))) створила провокативну тему і зникла 😵‍💫
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляНісенітниця
Притула все-таки шоумен с большим стажем работы и имел возможность скопить капитал для пассивного дохода
А вот Стерненко мне совсем не понятен, не доверяю
Сомневаюсь. Но не буду эту тему заново развивать, о Притуле тут уже была тема. У многих открылись глаза.
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляГл@ша
Слухайте ну от трішки думайте, вони живуть завдяки своїй праці! У Стерненка переглядів бачили скільки? За це йому платить ютуб кошти.
Конечно нет! Я его обхожу стороной еще с тех времен, когда он военного убил.
meatlug• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
Наемного убийцу, вы хотели сказать.
L-i-s-a-92af• 08 августа 2023
Ответ дляМенее Более
А во всех других странах на войну донаты собирают?

Хоть одну, кроме нашей, назовите, где собирают с простых людей донаты?
С вас насильно их собирают?
Не хотите-не жертвуйте
L-i-s-a-92af• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
Кого он убил? Гопника из Одесской обл.,нанятого партией регионов?

Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Гопников можно?
L-i-s-a-92af• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
Гопников можно?
Гопник мимо проходил или напал и пытался его убить?
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вообще-то «гопник» убегал, на сколько известно. Догоняли как раз его.
L-i-s-a-92af• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
А перед тем,как он стал убегать,он что сделал?
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Есть в материалах следствия. Я не следователь, если что.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 августа 2023
напишите на нее в прокуратуру)
L-i-s-a-92af• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
Можете в вікіпедії прочитати і не вдавати з себе дурочку,яка не розуміє де зараз такі мразоти,як цей Кузнєцов.Або у чорта,або воюють за рашу проти ЗСУ

Сергій Стерненко під час нападу на нього отримав ножове поранення руки (артериальна кровотеча лівої руки) й струс мозку. Стерненко перебував на амбулаторному лікуванні в Одеській лікарні № 1, куди він був шпиталізований після нападу на нього[49]. Проте зранку 26 травня, наступного дня після нападу, йому без попередження припинили надавати медичну допомогу, посилаючись на виписку з лікарні, яка була зроблена о 10:30 25 травня. Тобто виписали таємно, ще й заднім числом[50]. Замовників нападу на Стерненка не встановлено[51]. За версією самого Стерненка, замах на нього могли організувати Олександр Подобєдов («тітушковод» середньої ланки[52]) та Віталій Посувайло[53][54][55][56][57][58].

Згодом з´явився свідок у справі нападу на Сергія Стерненка, який розповів про замовника, мотиви нападників та ціну, яку пропонували заплатити виконавцеві замаху. 20 травня 2018 року Кузнєцов зустрівся зі свідком та розповів, що Подобєдов отримав від Труханова замовлення «поламати нациста Стерненка», який йому заважає. Кузнєцов шукав для цієї справи собі помічника та пропонував заплатити за це 1 000 доларів[59].

Журналісти «Слідства. Інфо» знайшли докази, мапу зі шляхами пересування нападників у вечір замаху, де в одному з документів вказано, що незадовго до нападу четверо осіб: нападники Ісайкул та Кузнєцов, а також інші дві особи: Подобєдов і Посувайло, зустрілися неподалік місця замаху, у парку обласної ради. Туди Кузнєцова привіз саме Подобєдов. Тобто слідство має інформацію про пересування цих чотирьох осіб у вечір нападу на Стерненка, проте жодному з них досі не оголосили про підозру, а Подобєдов з Посувайло не є навіть свідками у справі[60].

У жовтні 2019 року Генеральна Прокуратура України забрала справу Сергія Стерненка у поліції та передала її до Головного слідчого управління СБУ, у зв´язку з можливою причетністю одеських поліціянтів до організації нападу на активіста.

Третій напад на Стерненка набув найбільшого розголосу, зокрема, завдяки проросійським політикам та українофобам на кшталт Андрія Портнова, Вадима Рабиновича, Максима Бужанського[61], Олени Бондаренко, Анатолія Шарія, Олени Лукаш, Іллі Киви, Олександра Дубінського тощо[62]. Притягти Стерненка до кримінальної відповідальності, за статтею «умисне вбивство», постійно вимагають народні депутати від фракції ОПЗЖ.
Гл@ша• 08 августа 2023
Ответ дляАтланта
Страшно да???
Гл@ша• 08 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну що мов на допиті,пані не хоче відповідати на таке, пані не за цим сюди прийшла.
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Вот это всё время вас не было, потому что искали информацию по делу Стерненка? Я вам так скажу. Может тот Кузнецов случайно упал и несколько раз напоролся на нож, а может и заслужил, чтоб его догоняли и добивали. Но в контексте темы, выбирая кому донатить- мои деньги пойдут в помощь бригадам, адресно конкретным военным по запросу, волонтерам, которые отчитываются за каждую копейку. Но никак не фондам, которые не отчитываются куда пошли деньги и не личностям с сомнительной репутацией и неоднозначным прошлым.
Атланта• 08 августа 2023
Ответ дляГл@ша
Страшно да???
Зачем вы пишете глупость и сами себе лайк ставите?🤦🏽‍♀️