Столічна штучка• 08 августа 2023
В яку ціну мед соняшниковий оптом?
Всім привіт))
Шановні пасічники в яку ціну мед соняшниковий оптом?
В нашому маленькому місті ціна 45-47 грн/кг, сьогодні дізнались що ціна може впасти до 43 грн....
Кошти даються важким трудом, не хочеться втрачати їх.
Можливо хтось щось знає чи чув на рахунок ціни?
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Дві гривні на кг)
Ви перекуп чи той мед центнерами їсте?
Я десь писала що їм його центнерами чи перекуп?
Я маю пасіку!і тому хочу дізнатись ціну щоб здати декілька тон.
Диверсификация• 08 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Дві гривні на кг)
Ви перекуп чи той мед центнерами їсте?
Это на сдачу цена, перекупы как раз вам по 200грн будут потом продавать
миссДавеча• 08 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Пробачте мені
Анонимба• 08 августа 2023
Така сама ціна,45-48, Миколаївська область.Злили в бочки, взимку здамо, в лютому десь ціна завжди максимальна, один рік лише було навпаки.Цю зиму здали по 65 а ціна минулого літа починалася з 47 здається
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ дляАнонимба
От і я чоловіку кажу щоб зачекати...
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Пробачте мені
Все добре....
Займатися пасікою це тяжкий труд, а його геть знецінюють...
Анонимба• 08 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
От і я чоловіку кажу щоб зачекати...
Тут ще чи є за рахунок чого триматися, бо до лютого довго, знаю людей що тримали типу а восени довелося здати бо коштів не вистачало.
Ще є ось тема про ціну, форум український, але і там за кілька років, що читаю, ніхто толком не знає як буде з ціною
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Дякую!
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ дляБорода
Полтавська область, теж по 45 грн.
в тому році хоч якась ціна була... Здавали по 65 грн, а в цьому .... прям слів не має.
Подруга була в Австрії, баночка 250 мл меду / 11 євро.
Непереможна• 08 августа 2023
Продавайте сами. Я покупала по 220 литр у знакомьіх, мед хороший, все довольньі
Столічна штучка
• 08 августа 2023
Ответ дляНепереможна
По можливості продаю))), але коли стоїть не одна тона то продавати доведеться дуже довго.
Летчица• 08 августа 2023
Запоріжжя 47 грн.
Ми будемо чекати, вони ще не почали контракти укладати с замовниками.
Але в нашій країні може бути все що завгодно і ціна може впасти.
Летчица• 08 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Все добре....
Ой,це точно. Вже не знають як пасічників ’облопошити’
Летчица• 08 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Якщо у нас об´єм,то в роздріб стільки не продати))) Але було б непогано,якщо б люди їли мед,а не цукор та цукерки.
Нажаль наш мед цінять закордоном,але ціну недають
Чудо в декрете• 08 августа 2023
Ответ дляЛетчица
повністю згідна з вами. У мене батько пасічник, та я той мед дуже рідко їм. А закордоном такого як наш мед і немає. Тай коштуе дуже дорого