Твоя подружайка• Изменено 08 августа 2023
Хто має платити за квитки?
Як вважаєте, якщо хлопець, з яким ви просто спілкуєтесь (не офіційні стосунки), запрошує вас до себе в місто, він має платити за квитки?
Гола з конопель• 08 августа 2023
Якщо ви погодились приїхати, він має спитати на коли вам брати квиток
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Я какать хотела ехать в кино по каким то городам непонятно к кому
Та ми бачилися, гуляли. Він приїжджав до мене в Київ, тепер кличе до себе
АБВГДэшница• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Коли він до вас в Київ приїздив, ви оплачували його квитки?
Примарочка• 08 августа 2023
У кожного по-різному. Заплатити самій за квиток в данному випадку немає нічого смертельного. Ви ж просто на етапі знайомства.
Не буде тут єдине правильної відповіді. Якщо б мужчина запропонував сам придбати квитки-добре. Якщо б не запропонував -теж нічого страшного.
Відповів всім• 08 августа 2023
Хлопець має збирати на майбутнє для своєї сім´ї, а не викидати на кожну неофіційну подругу з якою він спілкується онлайн.
Ванна Тазиковна• 08 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
яке кіно?
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Читайте вище) ми вже гуляли вживу
Відповів всім• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Читайте вище) ми вже гуляли вживу
Раз? І все? Чи все ж в основному онлайн?
Примарочка• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Читайте вище) ми вже гуляли вживу
Автор, Ви очікували,що після прогулянки з Вами він почне оплачувати все?
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Я нічого не очікую. У темі питання стоїть, а не претензія чи вимога.
Примарочка• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну якесь ж бачення ситуації у Вас є? Ви як хотіли б сама-щоб запропонував оплатити?
Твоя подружайка
• 08 августа 2023
Ответ дляПримарочка
А хто б не хотів?)
Пластилин_Колец• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Да он должен оплачивать билеты, раз зовёт вас в гости.
Доктор Варвар• 08 августа 2023
Да , мне платил ) но не должен чтоб прям «должен» всё по договоренности , он сразу предложил- я согласилась , парень из Кореи ехал в Киев ,я из Днепра к нему , за всё он платил . Я не потратила ни копейки за поездку .
Свекруховна• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
На щастя ні
А я вже подумала що хтось ’кдюнув’ на нього. Запрошує у львівську область.
Примарочка• 08 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А хто б не хотів?)
Ну мені, наприклад, на етапі знайомства лише з людиною було б навіть незручно брати в неї гроші за квиток,наче я не самодостатня людина. Це ж не більш близькі відносини. Це ж не лише у нього має бути бажання побачитись,але і у Вас теж.
Відповів всім• 08 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Не в гості - а в місто, це різні речі.
Пластилин_Колец• 08 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Не в гості - а в місто, це різні речі.
А в его город он зачем автора приглашает? не к нему в гости? тогда зачем ей ехать туда ?
Відповів всім• 08 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну є різні варіанти - приїдть до мене в гості і приїжджай у Львів, зумтрінемось - погуляємо.