Умничка-помощничка• 09 августа 2023
Я хочу дітей, але дуже боюсь народжувати
Бабуся народжувала мою маму, ледве спасли, чуть не померла.
Мама народжувала мене і мою сестру, як мене, то чуть не померла і вона і сестра, а як мене то народжувала 2 доби,куча лікарів і т д після впала в затяжну депресію, перестала виходити на вулицю і захворіла шизофренією
Сестра народжувала, дуже боялась, домовилась з кращими лікарями, щоб робили кесарів розтин, ледве прокинулась, довго відходила, сильно організм пострадав, другу дитину категорично не хоче.
Мені вже 35 років, я хочу дитину, але сильно боюсь.
Я 50 кг, чоловік 110 , всі кажуть дитина може бути велика, таз в мене вузький, чоловік також хоче дитину
No problems• 09 августа 2023
Сурогатне материнство, всиновлення. Або прийміть те, що є. Тим паче, якщо у вас в сімʼї випадки шизофренії.
Пишна молодиця• 09 августа 2023
Повновое КС, если так сильно боитесь.
Его под спинальной анастезмей делают, не под общим
Грибной_Дождик• 09 августа 2023
Бляха у вас уже молится надо чтоб забеременеть и выносить здорового ребёнка. Уже об этом надо боятся
Без образів• 09 августа 2023
Ви точно хочете дитину? Чи на вас суспільство і чоловік тиснуть? Для мене дві вагітності не були «самим щасливим періодом» як всі кажуть. Здоров’я постраждало конкретно.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Що ваш чоловіе має зайву вагу ніяк на вагу плоду не впливає. Узнайте його вагу при народженні і вашу, це буде більш показово.
ПочтальЁнша• 09 августа 2023
Ну медицина часів вашої бабусі і навіть мами все-таки відрізняються від сучасної. Зовсім комфортно не вийде, але забезпечити собі максимально можливо хороші умови ви цілком можете.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
А от щодо шизофренії - поганий знак. Хоча якщо всі інші родичі не мали такого діагнозу, то вірогідно, що могли і помилково поставити. Чи у мами реально були галюцинації?
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Повірте, плоги - чи не найлегше в материнстві :)))
кому как. у меня нарпимер трое детей, младшие погодки.
и лично для меня в жизни ничего старшнее и тяжелее чем сами роды не было.
Виниловая пластинка• 09 августа 2023
Всі ж вижили і Ви виживете. Чи Ви думаєте, що всі легко рароджують і у Вас одна така родина?
язззззь!!!• 09 августа 2023
В мене в мами теж були важкі пологи, такі часи тоді були, я йшла попкою, майже дві доби, але не кесарили((( я вижила хоч народилася по суті мертвою. Потім мама народжувала сестру, теж не кесарили, дитина померла. Я дуже боялася, але в мене діти лежали правильно головою до низу. І народила ну майже без проблем. Коли народжували бабусі і мами ще не всюди було узі, і не завжди робили кесарів розтин навіть якщо дитина лежала не правильно.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Діти вже виросли?
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Діти вже виросли?
старший да, уже работает. младшие еще мелкие.
Оля_с_киркою• 09 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тоді ви дуже щаслива мама, я не з таких. Хвороби, підлітковий вік, боротьба з комплексами і становлнення самооцінки дитини для мене жах жахливий, краще б ще раз народила, до доби помучилася і все, а тут що не день - нові проблеми.
Королева Сарказма• 09 августа 2023
Диагностика анатомически узкого таза основана на его измерении тазомером, магнитно резонансной томографии или ультразвуковой пельвиометрии
Вы все это делали? И у вас это подтверждено? Если нет, то не забивайте голову х. рней и не давайте забивать другим.
Я 50кг, муж 105-106кг. Ребенок родился ЕР 3950, без единого разрыва
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
ой боже болезни это конечно кабзда. мой старший почему то очень болел. даже реанимация была, были болячки когда не могли даже диагноз поставить.
енрвные срывы когда когда сдавал экзамены в школе.
подростковые конфбликты - это тоже песец.
но даже это лично для меня не сравнится с ужасом самих родов.
Поліцейський патруль• 09 августа 2023
Просто рожайте в частном роддоме. Это небо и земля. Я третий раз там рожала, боли не было воооооообще! Ни на схватках ни на потугах. Ни одной трещинки. Специалисты и оборудование на высшем уровне
сказочное_Бали• 09 августа 2023
Кесарево можно сделать. 10 мин и никаких мучений. Если делать у хорошего врача, то все пройдёт гладко. Я вечером уже бегала, а спустя 1,5 месяца живот был плоский и шрам довольно аккуратный.
младокошкина• 09 августа 2023
У моей мамы были сложеные роды. Я так понимаю, началась отслойка, кровотечение, причем врачи прохлопали и сразу не среагировали. Могли и она, и я не выжить.
Я родила сына легко, без каких-либо приключений.
Не факт, что у вас будет так же, как у остальных.
Уходя дверю не хлопать• 09 августа 2023
Нас, детей, у мамы трое, и все роды были тяжёлые. Я худая, узкий таз, муж 100кг ( просто высокий, 196 см). Первого родила сама и быстро, 2800г, второй плановое кесарево, 3600г, всё прошло хорошо.
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляNo problems
Шизофренія передається?
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Повновое КС, если так сильно боитесь.
Спинальна анастезія також не сильно безпечна
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Поясніть чому, будь ласка
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляБез образів
Один момент хочу, а потім я це все згадаю, то вже не хочу.
На суспільство мені все одно
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
В нього немає зайвої ваги,він сам по собі крупний.
І його перша дитина також не маленька народилась
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Були, вона зараз не виходить з квартири, щось їй ввижається
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Всі по різному,я розумію, але щоб прям так всі в сім´ї, не думаю
Умничка-помощничка
• 09 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Зі здоров´ям все нормально у вас?