Мальовнича даль• 09 августа 2023

Як вберегти близьку людину (чоловіка/дружину) від кримінального переслідування

Я маю на увазі, наприклад, щоб у разі зникнення дружини "з кінцями" її чоловіка не "тягали" і не впаювали йому підозру у причетності, не вибивали через печінку, нирки та інші органи зізнання, що вбив-спалив-попел розвіяв... Які є моменти, які треба передбачити, щоб у чоловіка було стовідсоткове алібі, враховуючи, що зараз війна і він не може виїхати на місяць в Танзанію на той період, у який буде зникнення...
P.S. Велике прохання - без власних припущень і додумок, що до чого... Дякую.
автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Яке попаданя з нікнеймом у саму суть...

Вишневий цвіт• 09 августа 2023
Вибачте, але без власних думок тут не обійтися)
ОйЙой• 09 августа 2023
Ну щоб людина зникла, треба щоб хтось написав заяву до поліції.
От хто теоретично може написати заяву попросити щоб не писав
БоВжеВільна• 09 августа 2023
У нас немного не рашка. И когда пропала девушка, тут тема была, ее муж вещи палил, зашла домой и исчезла. Никто мужа там не отбил. Улик нет.
Ваша тема трольная
Оч@ров@Шк@• 09 августа 2023
Эээ...Я не поняла, это вы хотите в Танзании исчезнуть?
ОйЙой• 09 августа 2023
Того кого можуть підозрювати - поїхати в якийсь готель з камерами. Квитки, підтвердження броні
Дадосвидания• 09 августа 2023
Вы откуда пожаловали? Из лихих 90--х?
Никто почки не выбивает, у нас система правосудия строится по принципу ’нет тела - нет дела’.
Вумна вутка• 09 августа 2023
А жінка не може просто поїхати і все? До чого тут міліція і зникнення. Я так розумію, що чоловік тиран, якщо без кріміналу. Ви можете маму, або друзям розказати, після того, як зникнете. Спочатку зникнути, а потім подзвонити друзям чи знайомим і передати, що пішли від чоловіка. Навіщо такі складнощі? Жінка доросла людина, +18 так точно. Може робити, що схоче.
Прилипало• 09 августа 2023
Брєд налили і не додумуйте, будь ласка, пишіть конкретно! Про що конкретно, про цей брєд?

Шопингмонстр• 09 августа 2023
Если муж не виноват, то не будет улик для этого.
Почитайте про дело Ольги из Павлограда
Ганцю в кєдах• 09 августа 2023
вы там под солями чтоле
Оч@ров@Шк@• 09 августа 2023
И потом, если жена улетела в Танзанию, есть же факт пересечения границы... Муж причем?
Любовь Калистратовна• 09 августа 2023
Він може в цей час бути в іншій області, що підтвердять свідки та навігація
При цьому дружина може забрати речі і написати записку або відео, що прощається
автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Ваша тема трольная
Щодо ’нємного нє рашка’... Історія з мого життя... Був у нашій компанії хлопчина, на візочку (інвалід). Він був одружений, потім дружина його покинула... А через рік десь дружину вбили... І звинуватили його... І прямо з інвалідної коляски його забрали у СІЗО на Лук´янівці... без каляски... просто кинули, а він був неходячий... Якщо що, то дружину було вбито в іншій частині міста у квартирі того мужика, з яким вона на той момент жила... А він на вулицю виїздив за допомогою друзів раз на тиждень, бо зима, обледніле все було... Два тижні аду людині і всім...
’Нємного нє рашка’, кажете?... Ага... ’Знаєм, плавалі...’
Щодо трольної теми... Ідіть з миром, і щоб у вашому житті ніколи не поставала ситуація, коли така ’трольна тема’ виникне...
Котогосподиня• 09 августа 2023
Вы любовница, которая хочет грохнуть жену, но чтобы на мужа не пало подозрение?
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Яке попаданя з нікнеймом у саму суть...
вы жена? запишите видео обращение, в котором уверяете что уходите по собственному желанию и просите никого не винить.
Невловимий Джо• 09 августа 2023
Якщо чоловік буде в ЗСУ, то це буде його алібі.
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
вы все правильно пишете. трудно посоветовать, потмоу что саму ситуацию трудно понять.
автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
Невже якби чоловік був тираном, то була б ціль його вберегти? У вас трішки порушені причинно-наслідкові зв´язки...

Котогосподиня• 09 августа 2023
Хотите уйти от мужа, чтоб он Вас не нашёл и никто не знал, где Вы?
Рожки-да-ножки• 09 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Почитайте про дело Ольги из Павлограда
А чем там все закончилось?
Попельшка• 09 августа 2023
Какая вам разница что будет дальше
..
.
Запасная спина• 09 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Почитайте про дело Ольги из Павлограда
А її так і не знайшли?
Дадосвидания• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Опус какой-то. Инвалид на коляске, который с жертвой больше года не состоял в отношениях, был брошен в подвал СИЗО, истязался, но не сломался. В беспредел верю, в ваши сказки нет. Ни в эту, ни в посте с Танзанией и алиби.
Невловимий Джо• 09 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
А навіщо зникати, якщо чоловік не тиран?
Шопингмонстр• 09 августа 2023
Ответ дляЗапасная спина
А її так і не знайшли?
Нет
Рожки-да-ножки• 09 августа 2023
У вас в теме ничего непонятно, поэтому люди и додумывают

Напишите нормально, по полочкам все разложите, тогда может кто-то что-то и посоветует
автор Мальовнича даль • 09 августа 2023
Ответ дляПопельшка
Какая вам разница что будет дальше
..
.
Велика різниця... Навіщо щоб людина постраждала ще більше, ніж вже постраждає...
Шопингмонстр• 09 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
А чем там все закончилось?
Ничем. Её так и не нашли, никому не выдвинули обвинения. Тела нет, дело висяк
СкрипяСердцем• 09 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Как вариант - отмазать от армии, при условии что есть несовершеннолетние дети 1-2 шт.