Смажена полуничка• 09 августа 2023
Варшава. Почему она не нравится?
Девочки, расскажите, тут есть такие, кому не нравится Варшава? Чем именно? Что в ней вам не нравится?
Вот я там прожила год. И я не могу понять, чем и почему…Но она мне настолько не нравится. Что прям вообще…
Смажена полуничка
• 09 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Ну так вона була розроблена,її відстроювали,де там візьметься калорит?
Гданьск вообще был полностью уничтожен. Но там и красота и колорит
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Мені взагалі ні, гарний лише центр, а щоб кудись добратися /доїхати - часто цілий квест
Ну от кажу, кожному своє. Мені легко всюди добиратись
Сусідка знизу• 09 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Поки що я зустрічала дві категорії киян : ті , яким Варшава подобається , тому що в чомусь нагадує Київ , і ті яким не подобається по тій же причині , бо дуже нагадує Київ ))))
Є третя категорія киян, які там не були )))
Така бойова Я• 09 августа 2023
Ответ длякурасаны
Я там не жила, але була кілька разів. У порівнянню з іншими містами Польщі Варшава мені здалася трохи бруднішою, і багато нецікавої забудови. Від столиці очікувала більшого. Але й багато красивого теж є: сади, замок, парки. Мені подобаються Вроцлав та Щецин.
а мені Ґданськ (старе місто) і невеличкі міста. Люблю розглядати архітектуру
Жінка з перцем• 09 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
У меня тоже там депрессия была. Один раз по улице шла и начала плакать…
А почему? Что вам не нравится?
Загальна атмосфера. Мене все там тяготить. Навіть можу на вулицю не виходити,бо не хочу бачити ні людей,нічого....
Польща ніколи і раніше не подобалася,а зараз взагалі(( ні люди,ні варшава не дають хороших вражень
Така бойова Я• 09 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
правда, не повністю, на щастя
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ну вы сравнили, почти черные города и Львов. И в США, и во Франции есть нормальные города для жизни.
Які наприклад?
Позитивна• 09 августа 2023
Якесь воно ніяке це місто, і люди нудні, не яскраві. Їжа несмачна. НУ якесь дуже все просте, безхарактерне навколо.
Сусідка знизу• 09 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
Які наприклад?
Майами - супер город. Юг Франции, у меня там в трех разных городах знакомые живут
120-120-120 (не худею)• 09 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ви перша киянка( яку я знаю),яка проміняла Київ на інше місце. А той факт,що то впршава,взагалі шок
Тоді я буду друга! Мені Київ та Ввршава в деяких місяцях подібні, після рідного Києва саме у Варшаві відчула себе «як вдома». Тепер це мій другий дім.
Варшааа насправді дуже цікаве місто, зелене! Той, хто говорить, що вона сіра та нецікава просто не знає її.
Позитивна• 09 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Киев.
Я не в Варшаве сейчас уже.
Я розділяю вашу думку, що після Києва Варшава ніяка. Немає такого насиченого життя як в Києві.
Сусідка знизу• 09 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Багато киянок минулою весною проміняли Київ на шнші міста, вже й заміж там повиходили
Ответ дляСмажена полуничка
Вы сравнили, конечно…Львов и Варшаву.
Львов - он такой уютный, красивенький, атмосферный и колоритный. Эти его улочки и кафешки. Красота.
А Варшава - ну…серая и безликая. И почему-то от Варшавы пахнет совком.
Где это она серая? Центр очень красивый и уютный
У нас зелёный район тоже очень нравится
Ветер часто из минусов
У нас зелёный район тоже очень нравится
Ветер часто из минусов
120-120-120 (не худею)• 09 августа 2023
Ответ дляМиззери
У нас зелёный район тоже очень нравится
Ветер часто из минусов
У нас зелёный район тоже очень нравится
Ветер часто из минусов
В каком районе живете, если не секрет?
Бабця в мештах• 09 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Гданськ відбудовували по зразках часів середньовіччя , а не довоєнний стан міста .
Позитивна• 09 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
І якось навіть не тягне туди
Разгуляшка• 09 августа 2023
Мой самый любимый город
,я всегда говорю,Варшава- город который любит меня. Прожила там 4 года ,сейчас бываю редко,всегда проездом.
120-120-120 (не худею)• 09 августа 2023
А я очень люблю Варшаву! Тот, кто называет её серой и скучной просто не знаком с ней. Она, как истинная женщина, хранит свое истинное лицо для избранных!
Киев-он велик и могуч, как отец. А Варшава -скромнее и ласковее, как мама.
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Я жила в Орландо, мені Маямі не подобається для життя, як і Флорида в цілому, також жила в Каннах і Де мансі, Канни класно затишно, але скучно зимою
Сусідка знизу• 09 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
В Орландо прикольно на атракціони і в парки поїхати, але таке враження, шо там лише пенсіонери живуть. За Канни чула, шо дуже прекрасно місто!
к.Буланова• 09 августа 2023
Ответ дляГл. Амурная
С мне до омерзения не нравится София. Как впрочем и Бухарест
От це да, погоджуюсь
Смажена полуничка
• 09 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
А чем Варшава похожа на Киев?
Смажена полуничка
• 09 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Флорида, всегда мечтала
Боже, как круто)) Майами, пальмы, океан и арт-деко здания
Така бойова Я• 09 августа 2023
Ответ дляКумася
я не люблб мегаполисы
я теж. Приїхати, погуляти, подивитись - так, але жити - помилуйте