Королева спама• 09 августа 2023
Чи можна смажити на оливковій рафінованій олії з додаванням нераф?
Неправильно виразилась в попередній темі. Смажимо на оливковій олії, але сьогодні помітила, що є просто рафінована, а є «рафінована з додаванням нерафінованої». Остання дешевша, чи є різниця на чому смажити? Смажене їмо всією сім’єю і дитина любить, якій ось буде рік
Королева спама
• 09 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Та хоть на солярці, лише б вам смакувало.
Чи не буде шкоди, я про те. Смажать лише на рафінованому чи ні..
Угги в горошек• 09 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Та яка шкода, одна користь.
ОхиИВздохи• 09 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Смажити - це вже шкода )))
Королева спама
• 09 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Смажити - це вже шкода )))
Чому? Якщо на оливковій олії, а не соняшниковій
пані Солоха• 09 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
На смальці корисніше...
пані Солоха• 09 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Рафіноване взагалі не можна вживати...
сою не люблю• 09 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Думаете, реально проводили исследования, как долго здоровы и живы те, кто на оливковой и те, кто подсолнечной? И отдельно РАФ и не раф. И ещё 50/50.
А я думаю, чтоб продать подороже надо просто байки выдумать. Как с шампунем, которым надо дважды мылить
Перекус беру завжди• 09 августа 2023
Справа у запаху просто. Там, де є додавання нерафінованої, він буде сильніше.
Поміркована думка• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Насправді без різниці, смажене на будь-якій шкідливе, хоть на оливковій хоть на кокосовій
Хата на мати• 10 августа 2023
А впевнені, що то справжне оливкове масло? Справжне масло при холоді застигає, а ті що у нас продають взагалі не застигають і як скло прозорі.
Намішають невідомо чого і раді ((
Королева спама
• 10 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
Можна. Але дитині хіба можна в такому віці смажене?
Чому ні? Не розумію чому такі коментарі про смажене… давала смажене з 8 місяців, іла з задоволенням..
пані Солоха• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Поцікавтесь у педіатра чому не можна...перший раз чую що дають смажене 8місячній дитині.
Королева спама
• 10 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
А як готувати оладки?
пані Солоха• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
А як готувати оладки?
На антипригарній пательні?
Це не основна їжа для такого віку! До 3років смаженого не можна,дитячий організм не так сприймає як доросла людина. Задумайтесь!
Королева спама
• 10 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
На антипригарній пательні?
В нас такої немає. Яка різниця з маслом чи без? Все одно смажу
пані Солоха• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Поцікавтесь просто! Інформація у відкритому доступі...