Да будет так• 10 августа 2023
Здається я зрозуміла що не хочу дітей.
Мені виповнилося 30. І це як якийсь певний рубіж, багато думаю про своє життя, досягнення, невдачі, плани і т.д.
І зрозуміла, що очевидно не хочу дітей.
З юності була якась установка що народити - це як обов´язок.
З першим чоловіком так і не наважилась і думала що проблема в ньому, що не хочу саме від нього.
Зараз маю другий шлюб, чоловік хороший, але відчуття не змінилися. Ні, якщо бути чесною, на ейфорії пристрасті і закоханості у мене були думки, що от від нього - можна було б народити. Але зараз вже одружилися пристрасті вляглися - і не виникає в мене бажання.
Поділіться своїми історіями - чи змінювали ви думку після 30, 35 років? Чи якщо не хочеш молодою, то в більш зрілому віці вже точно не захочеться?
І зрозуміла, що очевидно не хочу дітей.
Брюльтик• 10 августа 2023
я не хотіла ні в 30.ні в 40,ні в 45. маю другий шлюб,чоловік прекрасний_ кохання,повага,достаток..все є..першого покинула сама
Фея_3уровень• 10 августа 2023
Краше не треба. Самі будете мучитись і нова людина від цього життя теж буде мучитись. Нема на цій планеті хорошого серед людей.
Потринділиця• 10 августа 2023
Моя мама родила меня в 39, второй брак. Я поздний единственный любимый ребенок.
Если вашим родителям без вас было 100% лучше,чем с вами, то не рожайте. Кто вас заставляет?
Я только за!• 10 августа 2023
Це добре, що ви це розумієте і свідомо приймаєте рішення не мати дітей. Погано, коли народжують, бо потрібно, а потім розуміють, що і не хотіли тієї дитини.
Куда_бежать• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
я думку ніколи не міняю, ДІТИ - не потрібні!
У вас дитяча травма?
Бойцовская• 10 августа 2023
Зрозуміла, що не хочу дітей, мабуть років у 12. Зараз 36, і жодних коливань у моєму рішенні не було й нема.
Я думаю варто народжувати, коли то тверде, обдумане рішення, справжня мрія та бажання. Коли є сумніви то не варто. Бо ті сумніви можуть справдитися, а дитину вже назад не запхаєш.
Да будет так
• 10 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
Та ніхто не змушує, просто думки в голос.
Щодо батьків - їм реально не треба було дітей. Батько втік від відповідальності і переховувався від аліментів, а мати пальцем не пошевелила, щоб забезпечити дітей найнеобхіднішим, все трималося на бабусі.
Але то окрема історія, то все позаду давно.
Попельшка• 10 августа 2023
Я тоже не хотела. Вообще. Но, залет и так получилось, что были немного месячные и вышло, что пропустила положенные 12 недель на аборт. Родила. Теперь это мой смысл жизни. Самый лучший, добрый, умный в мире ребенок уже 16 лет. Чужих детей не люблю и с трудом переношу их присутствие рядом.
Да будет так
• 10 августа 2023
Ответ дляБойцовская
Тут повністю згодна. Я бачила такі приклади і це жахливо.
Люблю порядок• 10 августа 2023
Я очень хотела ребенка, родила и у меня проснулся материнский инстинкт, даже думала идти работать в дом малютки, но мне отказали без образования, технари им не нужны были. Потом в 30 лет меня снова накрыло и я очень хотела родить, потом пропустило, было много проблем, некогда было об этом думать. Вторая беременность в 35 меня расстроила уже, но все равно родила. Уже не жалею, хотя были моменты когда задавалась вопросом - зачем я это сделала. Поддерживаю людей, сознательно решивших не рожать.
Шукаю стакан• 10 августа 2023
Ответ дляДа будет так
От вам і причина небажання. Загалом, якщо партнер вас підтримує, то не бачу проблеми. А якщо передумаєте, то завжди можна народити
Телефон Рубика• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
О, вот она! Нарисовалась, которая не размножается. Чего в прошлую тему про детей не зашла и не насрала там?
Да будет так
• 10 августа 2023
Ответ дляШукаю стакан
Чоловік не горить бажанням зараз. З ним говорила на цю тему, каже що можливо хоче, але пізніше. Але якщо я категорично проти - то він мене в цьому підтримає і не буде наполягати.
В будь якому разі, він не мій заручник, якщо прямо припече йому дітей- він може розлучитися і знайти жінку, яка захоче.
Дідова баба• 10 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Плохо когда нет материнского чувства
Кому плохо?
Телефон Рубика• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
у мене є мозок і вміння аналізувати
Удалено администрацией...
Да будет так
• 10 августа 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Удалено администрацией...
Чого ви так агресивно? Ну не хоче, то й не хоче, вам що з того?
Попа как у Кардашьян• 10 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
у мене є мозок і вміння аналізувати
Удалено администрацией...
Найщасливіша• 10 августа 2023
Треба розуміти, що дитина- то на все життя.
І це не просто слова. Це час, зусилля, гроші. Якщо родина не заможня, то дитина- це більша частина бюджету
Ну і діти - майже ніколи не виправдовують надій. Якщо вони є в батьків
Якщо людина це розуміє До вагітності- це прекрасно! Ви усвідомлена людина
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
У вас дитяча травма?
очень смешно. вы обозвали автора поста *травмированной* только потому, что ее мысли с вашими не сошлись? на каждое *хочу* и *не хочу* есть свои причины. запомните это.
Телефон Рубика• 10 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Удалено администрацией...
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Плохо когда нет материнского чувства
вам плохо?
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Удалено администрацией...
разберитесь в причине своей агрессии. агрессивные должны плодиться?
КликОЛЬКА• 10 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
У вас дитяча травма?
То есть вы считаете, что с людьми, которые не хотят детей, что-то не в порядке? Обязательно должна быть травма?
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Удалено администрацией...
так вы за этим зашли в эту тему? ну...каждому свое
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
их так научило общество. обязательно должен присутствовать стадный инстинкт...
Да будет так
• 10 августа 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Удалено администрацией...
Тю, то поригайте. Ви якось дуже болісно реагуєте.
Танго утрьох• 10 августа 2023
Ответ дляДа будет так
наверное у нее травма:)))