ФруктЕщеТот• 10 августа 2023
Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Я в шоці……
Масяня Я• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви не виієте читати і розуміти суті
Ви не вмієте відповідати по суті, коли вам показують, що логіки у вас - нуль
Воздух в банке• 11 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Щойно ви купите своє ліжко, а нормальне це від 20 тис., і свій матрас, а це теж від 20 тис., стрибати будете дуже обережно, а швидше за все не будете взагалі. Або до першої поломки і ремонту.
Прикиньте на своей кровати и на своем матрасе и прыгаю. Может нужно качественные кровати и матрасы покупать, чтоб не разваливались от прыгания детей, не говоря уже о взрослых
Зараз на дієті• 11 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ну-ну. Стрибайте далі. В нас всі спальні місця Венето, витримають, в принципі, що завгодно. Але, для стрибків - батути, для спання - ліжка. Адекватність і доречність наше все.
Воздух в банке• 11 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Прыгаем. А вы дальше за свои досочки переживайте
Зараз на дієті• 11 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Вам же сказали... Стрибайте
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
А що значить ’не прописані’? Якщо біля унітазу не написати, що мочитися треба саме в унітаз, то норм, якщо на підлогу справи зроблять? Не написати, що руки витирати скатертиною або шторами неможна - то хай витирають? Не вказати, що шпалери не треба розмальовувати - хай собі малюють? Це що, житло для мешканців іншої планети, які про елементарні речі не чули і їм на все треба вказувати? Якесь елементарне виховання має бути в людей, чи ні?
Треба прописувати не що конкретно не можна роботи, а прописувати, які будуть покарання за скоєну шкоду. А у автора це не прописано, того вона в боїться того, що навіть якщо діти поломають дивин, то клієнти все одно нічого не будут винні, тому що це ніде не написано
ЭмчЭндЭм• 11 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну тобто коли людина знає (чи вважає), що за скоєну шкоду їй нічого не буде, то може робити що завгодно. Дивна логіка.
Якщо автор не хоче морочити собі голову і мати проблеми з поламаними меблями, з´ясуванням суми на ремонт чи їх заміну та потім вибивання грошей з хамовитих клієнтів - це повне її право.
До речі, в усіх готелях, на які так активно посилаються в цій темі, завдану готелю шкоду включають до рахунку.
Воздух в банке• 11 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Вам же сказали... Стрибайте
Я же вам ответила труситесь дальше, что ваша мебель рассыпется от веса в 40 кг
Слухи-руки не распускаю• 11 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Троляка,ага выгнала она на ночь,фантазерша
и предоплату отдала
ага. И название темы на двух языках сразу, шоб еще и мовне питання зачепити мимоходом
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ви дивна. Що такого, що маленька дитина плигає на ліжку? При чому тут вихованість?
Безлім на все• 11 августа 2023
Ответ дляРаспутница
Вот поэтому я на отдыхе только в отелях. Там делай что хочешь, прыгай, бегай и никакой хозяин который за три копейки удавится тебе ничего не скажет
В нормальних готелях при виїзді оглянуть номер і виставлять рахунок до сплати.
При відмові сплачувати, вас просто заблокують на сайті, через який ви бронювали
Распутница• 11 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
Лол, вы мне не рассказывайте про нормальные отели
Потому как я всегда делаю late checkout, спускаюсь и через пять минут меня нет. И за то что кто-то попрыгал по кроватям денег не берут
Ответ дляКликОЛЬКА
Вважаєте, я б вам тоді ТАК відповідала?
Та я б і не вийшла ;) але в мене вже спокійні діти. А я як малі були, то все бувало, но щоб виставити у ночь с дітьми, це треба мати безстрашний характер
Безстрашний? а що мама витягне пістолет і застрілить, бо дитяткові зауваження зробили?
Ответ дляМастер Пис
Нет никаких способов)
Я бы тоже не вышла и вы бы до утра со мной ’развлекались’ и запомнили нас надолго))))
Дивні у вас уявлення про розваги. тобто, ви б мордували всю свою родину цілу ніч? і це краще, аніж просто зробити зауваження хоча б поки власник у квартирі? Тепер я розумію, чому люди скандалити люблять, для них це розваги.
Чижик Пижик• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А яка різниця?
Если ваша, вы правы
Если администратор, вас уволят
Ответ дляХвильоватиша
Мой не прыгает на кроватях из безопасности, что б не повредил себе ничего , если сломается. Мне кажется, автор , что вы что то недоговариваете. Такое чувство, что та мадам в штыки сильно восприняла ваше замечание. На безобидную просьбу такого не бывает обычно
То ви не зустрічали скандалістів - є такі, що тільки і чекають, де б скандал влаштувати. Он коментатор вище написала, що скандалила б цілу ніч і пофіг уже їй на комфорт діточок, яким не можна зауваження на відпочинку робити.
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
Ну понятно, что Вы пуп земли, и весь мир крутится только вокруг Вас и болезней другиx людей.. crazy
кроме перевода стрелок ничего больше не увидела,ни каких конкретных,обоснованных возражений .
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Люди, ви взагалі працюєте чи лише за майданчиком спостерігаєте?)))
я и рада бы и не хотела бы спостерегать за майданчиком,но уровень шума запредельный.больше ,чем на стройплощадке и аэродроме и это жилая зона.
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Якщо хочеться повної тиші, то треба переїжджати у приватний будинок, а не зриватися на дітях на дитячих майданчиках
это жилая зона где есть нормированный,допустимый уровень шума,как днем,так и ночью.если его не нарушать то никаких претензий ни у кого не будет,а для этого нужно воспитывать детей и тогда ни кому ни переезжать ни съезжать ни куда не нужно.
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
О, я знаю мамаш которые против криков и бега на площадкаx. Дети должны сидеть ровно смирно и тиxо играться на протяжении 2-3 часов
об этом речи не идет.не перекручивайте.при чем здесь крайности?! никто не заставляет сидеть их тихо,но всему есть предел.
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ответ дляBejza
У вас дома можуть діти навіть какати посеред лжка і вам це буде норм, іншим не норм, так і стрибки на ліжку, яке для комфортного спання,
Люди орендують житло, платять кошти. Орендна плата має покривати амортизацію і ліжка, і матраса. В чому я неправа?
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
Заспокійливе приймайте, як вам діти на дитячому майданчику заважають
заважають не только мне,а всем здесь живущим в окружающих домах.
Ответ дляИрина Веселуха
А давайте виб*ємо вікна, спалимо меблі, ми ж оплатили аренду, можна і дзюрити в центрі ліжка, бо ми ж дикуни, які оплатили, якесь виховання може бути, чи наче з лісу.
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ерунда это
поставьте у себя под окнами пару каруселей и пару скамеек и вы почувствуете всю прелесть.
грешница кающаяся• 11 августа 2023
Ответ дляМаурита
З Вами так само зрозуміло.
Дитячий майданчик для того він і ДИТЯЧИЙ, щоб там бігали, грались та навіть кричали діти.
От якби вони робили це в кафе чи ресторані (або в іншому громадському місці), то тоді зауваження було би доречне, можна навіть виставити їх було би звідти..
А в Вашій ситуації праві мами,
если он расположен не в жилой зоне либо на отдалении от жилой зоны.ни кто не против дитячих майданчиков.