ФруктЕщеТот• 10 августа 2023
Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Я в шоці……
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляПищалка
І вони моляться Ісусу замість того щоб стрибати по ліжку?
Я атеїстка. Ні я не молюсь, ні мої діти. Але вони й не стрибають на ліжках. Життя бентежне
Пампусик Ирусик• 11 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Знімає на камеру і продає. А тут діти, і не сплять...не буде виторгу з таких гостей, нащо вони треба?
Удалено администрацией...
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляАдминко
У меня неприятное ощущение после поста. Мое ощущение, что ответ той мамы был на указание успокоить детей и судя по словам автора тут, сделала автор это в превосходящей форме, свысока. Для меня было бы важным - договоренность. Люди приехали, нравятся они мне или нет, мы договорились. Я могу попросить, но остальное терпеть, максимум предупредить, что понесут материальные расходы в случае поломки кровати или тут же взяла бы залог. А выставить, как автор...
А автор не схотіла терпіти як ви, упс.
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Чесно, шок
Плигає і плигає ваше виховання і повага до людей
З повагою до людей і вихованням в мене все в порядку. Чому трирічна дитина не може плигати на ліжку- не розумію ?
Пампусик Ирусик• 11 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Это детская площадка, специальное место для игр детей..
Адекватных игр,всему есть предел
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Простите, а какая система воспитания позволяет выставить двоих детей ночью на улицу?
В них є батьки, до чого тут автор?
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Вона написала, що матір відмовилася робити зауваження. Але ми не знаємо в якій формі про це Автор просила. Судячи з її манери спілкування тут, навряд чи це було доброзичливо))).
Я не дозволяю стороннім виховувати моїх дітей. Всі претензії до мене, а я вже сама вирішу які з них обгрунтовані.
Але сторонні накажуть вашим дітям відійти від їх майна або дітей і припинити шкодити їм, щоб ви там в той час не вирішували б собі.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Думаете? Сомневаюсь, что в присутствии наряда автор бы позволила себе вышвырнуть малолетних детей ночью на улицу по причине отказа мамы публично делать замечания детям.
Спокійно. Ще можна одразу звернутися до поліцейських з приводу факту недогляду за своїми дітьми і наражання їх на небезпеку.
Околовита• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ой, я вас прошу…….
Йду писати правила для « адекватних»…
1. Не витихати уй об штору після сексу
2. Не писати дупою по стінах і тд
Йду писати правила для « адекватних»…
1. Не витихати уй об штору після сексу
2. Не писати дупою по стінах і тд
Рівень вашого закладу зрозумілий. Ми до вас і не попадемо).
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
а батьки дітей вимагали повернути передплату.! але автор настільки непорядна людина, що тепер замовчує основне!
тра повертати, тільки відмінусувати послуги з заселення, виселення, зміни білизни і прибирання.
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
та хоча б щось, я ця панянка, яку ви захищаєте, вирішила що вона має право не ПОВЕРТАТИ! її поведінка - це ДНО! маму дітей -не виправдовую, якщо що
Околовита• 11 августа 2023
Ответ дляАдминко
Я теж думаю, що автор в неприпустимій формі швидш за все зробила зауваження. Вже по манері спілкування в цій темі можна зробити висновки.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Вибачте, пропустила пост автора де вона повідомила, що не повертає гроші.
Околовита• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Серйозно? Я теж пропустила цю інфу. Та ні, це не дно, це ДНІЩЕ. Якщо ті люди бронювали через букінг, хай би писали скаргу.
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляBejza
дикуни і не підтримують, згідна
Дикуни як раз підтримують
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Її ставлення цілком адекватне, бо яжемамка заявила, що ніяких зауважень дітям не буде. Тобто те, що автор побачила - тільки початок.
А якщо людей виховували десь в лісі (добре що деякі хоч читати вміють), то тим більше їх треба подалі від нормальних умов тримати.
Таке виховання у мами тих дітей, автор не повинна влізати
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Позволю себе усомниться, если, конечно, ваша уверенность не основывается на личном реальном опыте.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляОколовита
То може її не було і то фантазії)
Околовита• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
То може її не було і то фантазії)
Я думаю, що то вся тема фантазійна). Автор троль. Але перечитувати всі іі повідомлення бажання не має.
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляОколовита
Очень хотелось бы, чтобы вся эта история оказалась бредом воспаленной фантазии форумного тролля. Искренне хотелось бы.
ЛісАпетная• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Або додавати компенсацію за спричинені незручності. Це від бідності люди бронюють всякі халупи, з яких їх серед ночі може виставити незадоволена життям господиня.
Жоден публічний заклад не відмовить у заброньованому житлі без ссилки на правила, які порушуються. Відмова робити зауваження дітям в жодному разі не може бути причиною. Псування майна так, шум так, але не відмова зробити зауваження.
Я так мрію, щоб оцим базовим правилам навчали зі школи. Щоб люди знали свої права і вміли в потрібний момент їх відстояти.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Основивається. Якось одні притрушені викликали на мене поліцію, потім і в мене вибачення просили і з поліцією намагалися домовитися 🤭
Борода• 11 августа 2023
Ответ дляBejza
Вам нормальні готелі, там де дикуни, і ті, хто не привчений до етикету, кожному своє.
Якщо для вас стрибання дитини на ліжку це дикунство, нам немає про що далі вести обговорення
Разгуляшка• 11 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
В нормальном отеле нормальная цена. А те, кто снимает квартиру или небольшой отельчик хотят сэкономить. Поэтому автор и отправила людей в другие нормальные места. И квартира её целее будет и дети смогут в нормальном отельчике переломать всё, что захотят, ведь их родители предварительно заплатят хорошую цену за номер.
Это да, на жилье лучше не экономить, а то и удовольствия никакого, и мозг мимоходом вынесут ))
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
И в вашей истории тоже присутствовали малыши, выгнанные ночью в чужом городе на улицу?
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
А які ще законні варіанти зупинити дітей, крім як не звернувшись до їх законних представників? Представники відмовилися зупинити псування ліжка, от їм і було відмовлено в наданні послуг. В багатому житлі розмова інша була б, там або завдаток або служба безпеки і не повипендрюєшся яжемать
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Там була дитина, яка спостерігала як її батьки(напевно в минулому теж діти індиго) обзивалися, матюкалися і мавпували, а потім бігали навшпиньки ) і до чого тут діти в чужому місці? Готель то не благодійна організація і перейматися хто й де там поневіряється не їх клопіт. Може від автора це їм гарний урок на майбутнє, будуть думать про наслідки ц не потраплять в гіршу халепу.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляОколовита
Однак писати в темі автора бажаєте)
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
АВТОР ПОВЕЛА СЕБЕ ТАКОЖ НЕЧЕМНО! АВТОР ПОВЕРНІТЬ ЛЮДЯМ ЇХ ГРОШІ!
Хай в суд ідуть розповідають там про свої небажання робити зауваження своїм дітям)