ФруктЕщеТот• 10 августа 2023

Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …

Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
автор ФруктЕщеТот • 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Коли ви втратите суму у 10 разів більшу ніж ту яку ви не повернули людям, згадаєте мене
Серйозно, а з чого ви взяли теорію про сумму і про не повернули?
Для чого приміряти на когось свою непорядність?

Наверняка• 11 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Нет никаких способов)

Я бы тоже не вышла и вы бы до утра со мной ’развлекались’ и запомнили нас надолго))))
У меня бы вы в отделении полиции закончили развлекаться.
ЛісАпетная• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні, не зрузуміли, а посудили по собі, по тому як вчинили б вони.
От ви чомусь біситесь 5 сторінку, це ж говорить багато про що і не найкраще вас характеризує.
Ви чомусь вважаєте що маєте хоч якесь право в мене вимагати якихось пояснень це по перше, а я вже мовчу що воно абсолютно не має відношення до ситуації
Вигадали історію про передплату, про тон, про інтер‘єр.
Хто куди. Лебідь рак і щука
Мене характеризує? То я серед ночі вказувала як виховувати дітей? То я серед ночі людей на вулицю виставила?
Ви не почуєте і не зрозумієте. Я сподіваюся ваші орендарі підуть в податкову, поліцію зі скаргами. А ви вчіться правилам надання громадських послуг, совок давно пройшов. Ви не маєте права ділити орендарів на сорти, або надаєте послугу або ні. Взагалі ні.
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
А я не вказую що вам робити, але коли ви срете на людей зверху ,то гівно буде валитись на вас втричі більше. Бажаю не випливати з гівна вашому готельному бізнесу
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Все просто, непорядно віднеслись до людей- інші люди через вас переступлять і плюнуть. Думайте самі наскільки чиста ваша совість
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А якщо автор не отримувала передплату, то коли втратите щось згадайте автора) цього не станеться, якщо ви не бажаєте поганого іншим. Я добра і справедлива
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
👻

Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
ви давно бронювали житло на відпочинок?
ЛісАпетная• 11 августа 2023
Згадую як років 20 тому ми телефоном забронювали житло в Судаку. Приїхали, 4 дорослих, 2 дітей. Власниця почала розказувати а раптом діти ремонт споганять, а раптом ... і т.д. Ми розвернулися і поїхали шукати житло. Скільки вона репетувала, що в сезон сьогодні на сьогодні нічого не знайдемо, що будемо просити, але вона не пустить. Діти ніц ще не натворили, вони просто були і телефоном ми домовилися, що 4 дорослих і двоє дітей. Але власниця влаштувала шоу, чи то бо більше грошей хотіла, чи просто соціопат. Але ми попрощалися і знайшли супер житло.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
ви давно бронювали житло на відпочинок?
Навіщо цікавитесь?
автор ФруктЕщеТот • 11 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
В податкову і поліцію? І на що вони там будуть скаржитись? На те що не виховані?
автор ФруктЕщеТот • 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Я розумію що ви цим переповнені, аж так з вас пре
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну якби вони стрибали десь на вулиці чи на власних диванах, то й не влізав би ніхто. Нарешті ви почали розуміти, що там таки не все гаразд з вихованням.
Вам щось є? Як я можу розуміти чи сказати чи гаразд у тих людей з вихованням чи ні? Я тих навіть не знаю, по одній переказаній фразі зрозуміти це аж ніяк не можна
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Шо шо?😂😂😂😂
Капшо
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не переживайте, я вас і так не поселю з вашими пригаючими дітьми. Розрізняти адекватних від не дуже я вмію
Але а цей раз чогось ви, така «правильна» і «розумна» не розрізнили
автор ФруктЕщеТот • 11 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Та як не розрізнила, як не поселила.
Просто цікаво, а де ви вчились розмовляти, писати і висловлювати думку?
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ой, я вас прошу…….
Йду писати правила для « адекватних»…
1. Не витихати уй об штору після сексу
2. Не писати дупою по стінах і тд
Так і напишіть, одразу всі будуть розуміти вашу «адекватність»
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Хто куди. Лебідь рак і щука
Про тон нічого вигадувати і не потрібно, по вам зрозуміло вашу манеру спілкування
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
З всіх пре, але свого бревна ви не помічаєте

БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Та як не розрізнила, як не поселила.
Треба з першого слова вигнати, треба було взагалі не пускати їх в номер. Так ж роблять «адекватні» і також потім злорадствовати
автор ФруктЕщеТот • 12 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Не зупиняйтесь
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Однак писати в темі автора бажаєте)
В мене є вільний час , я його проводжу тут. Не цей автор, так інший. Коментарі пишуть реальні люди. Які проблеми? З
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не зупиняйтесь
Як скажете
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляЩебетуха
Втомлені діти не стрибають на ліжку вночі.А якщо і стрибають,то батьки мають реагувати,а не заохочувати таку поведінку.
Перечитайте старт пост. Там мама спитала, діти вам подобається? І діти виразили свою радість: так подобається і пострибали на ліжку. Автор почала робити зауваження, з теми зрозумілим тоном, погрожуючи виселенням. Заісно мама діток відмовилась їм робити зауваження, будь яка в такій ситуаціі відмовилась. Сім’я не замислилась, авториця задовольнила свої амбіції, прям відчула себе господинею життя))) (дуже відчувається в темі, як вона собою пишається). В принципі тут правильно написали, так поводять себе злобні, незадоволенні життям жлобисті заздрісні особи, нічого дивного.
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви хто і чому я вам повинна відповідати і з чого ви взяли що взагалі вона була?
А ви тут тему створили суто похвалитись яка ви крута?))
Ви створили тему на форумі, зрозуміло що будуть люди писати і задавати питання.
А ким треба бути, щоб ви відповіли?😂
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Так веселять такі чудесні, сама собі придумала факти і сама не ясно на якій підставі вирішила що їй хтось щось винен, закривати який вопрос ппц прям
Ви свої коментарі взагалі читаєте перед відправкою? Їх реально розшифровувати треба). Знову ж повернусь до рівня закладу, якщо його власниця думку висловити не може. Жах.
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Навіщо цікавитесь?
Бо ви б знали, що одразу знімається оплата
ЖующаЯКонфету• 12 августа 2023
Ответ дляОколовита
Да??? А як так в мене вийшло це? Дива)
Околовита• 12 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Да??? А як так в мене вийшло це? Дива)
Не знаю звідки цей прайс. Знаю, що на букінгу 90% оплату знімає мінімум за тиждень. Ну і автора декілька разів перепитали. Якби оплату не взяла, то звісно б кричала ще голосніше яка вона порядна, а постояльці - ні).
ЖующаЯКонфету• 12 августа 2023
Ответ дляОколовита
З хотелс ком, аналог букінгу. На букінгу також є така опція) не дякуйте