ФруктЕщеТот• 10 августа 2023
Я не собираюсь делать замичания своим детям на отдыхе: сказала мені мамаша …
Три і п‘ятирічних хлопчиків
Сім‘я тільки заселилась в апартаменти, батьки запитали чи їм подобається, ті почали кричати що так під час того запригнули на ліжко і давай обоє стрибати як навіжені, батьки далі продовжували мене розпитувати про нюанси, розраховуватись, тут я не витримала і кажу:
Ви можете попросити своїх дітей не стрибати по ліжку, в нас це заборонено.
- а що станеться з ліжком якщо по ньому буде стрибати трирічна дити?
Я в шоці……
І тут продовження: я не буду робити зауваження двтям на відпочинку.
- ну тоді я не буду вас заселяти ( на годиннику 23.40) прошу на вихід
І тууууут я вислухала всяке різне про мою наглість хамство і тд.
Ну чому так? Ну от чому? Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?
Я в шоці……
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Там була дитина, яка спостерігала як її батьки(напевно в минулому теж діти індиго) обзивалися, матюкалися і мавпували, а потім бігали навшпиньки ) і до чого тут діти в чужому місці? Готель то не благодійна організація і перейматися хто й де там поневіряється не їх клопіт. Може від автора це їм гарний урок на майбутнє, будуть думать про наслідки ц не потраплять в гіршу халепу.
Т.е. оскорбления набросились лично вам, и это не была потенциальная угроза порчи имущества, верно? И еще вопрос, а кто автор такая, чтобы давать ’гарний урок’? Дети что-то сломали, испортили, нанесли какой-то ущерб? Автора задело, что мама не устроила публичную порку. Можно предположить, что это отголоски прошлого, когда автора унижали родители на глазах других людей. Ну, и откровенное жлобство, если уж совсем начистоту. Я все-таки думаю, что полиция не допустила бы того, чтобы детей вышвырнули ночью на улицу. Во всяком случае, хочу на это надеяться.
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ну, и остается все еще открытым вопрос о предоплате, которая несомненно была.
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
та хоча б щось, я ця панянка, яку ви захищаєте, вирішила що вона має право не ПОВЕРТАТИ! її поведінка - це ДНО! маму дітей -не виправдовую, якщо що
А де ви прочитали що я маю таке право?
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Перше питання не зрозуміла.
Автору той урок давати комусь й даром не треба. А ось батьки індиг, якщо пощастить, то зроблять висновки. Автор скасувала угоду, має право. У вас напевно якісь відголоски минулого і звичка терпіти.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Чому їм ночувати на вулиці? Люди при грошах - нічліг знайдуть.
Чудово, тоді взагалі не проблема. Знайшли інше житло і нехай там скачуть на ліжку. Всі задоволені ) тут просто порадниці розвилися про вигнали з дітками на вулицю посеред ночі такнеможна.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Як мене дизлайкають на пропозицію чемно себе поводити) от якби всіх дітей індиго і батьків які не роблять їм зауваження зібрати в одному обмеженому просторі. 🍿🍿🍿
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Перше питання не зрозуміла.
’Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?’.
’Може від автора це їм гарний урок на майбутнє’.
Да-да, у меня отголоски. Вы совершенно правы.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
’Невже людям не хочеться виростити своїх дітей нормальними людьми?’. Всі хочуть? Ну я так думаю.
Урок від автора я пояснила. Розумні зроблять висновки, дурні будуть далі скакати на ліжках а потім з барахлом посеред ночі на вихід.
Так так, терплячі також корисні. Їм можна на шию залізти.
Мию вікна у мороз• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну, собственно, это ваше сообщение и объясняет вашу позицию. Quod erat demonstrandum.
Именно поэтому родителям малышей нужно было вызвать полицию.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Їх право, хто його може обмежити
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А де ви прочитали що я маю таке право?
ви повернули передплату?
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хай в суд ідуть розповідають там про свої небажання робити зауваження своїм дітям)
як смішно) на таку як автор, якщо вона не повернула гроші, найдеться управа і без суду
Щебетуха• 11 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не те щоб ви не праві по суті - хазяїн-барін.
Але виставити вночі родину з малими втомленими дітьми - це великій мінус до карми. Не боїтеся, що інший дуже чемний гість вам клопів привезе до того бізцінного ліжка?
Втомлені діти не стрибають на ліжку вночі.А якщо і стрибають,то батьки мають реагувати,а не заохочувати таку поведінку.
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви про що? Що ви маєте на увазі?
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Вона написала, що матір відмовилася робити зауваження. Але ми не знаємо в якій формі про це Автор просила. Судячи з її манери спілкування тут, навряд чи це було доброзичливо))).
Я не дозволяю стороннім виховувати моїх дітей. Всі претензії до мене, а я вже сама вирішу які з них обгрунтовані.
Дійсно, треба було з посмішкою і поклонитися
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
ви повернули передплату?
Ви хто і чому я вам повинна відповідати і з чого ви взяли що взагалі вона була?
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Так веселять такі чудесні, сама собі придумала факти і сама не ясно на якій підставі вирішила що їй хтось щось винен, закривати який вопрос ппц прям
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Боже
Ну чому світ наповнений такими чудесними? Ще вигадали про неповернення передплати яка по їх словам точно була
ЛісАпетная• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Бо всі вже зрозуміли як то воно було насправді. Бо ваш тон і посил показує рівень інтелігентності і клієнтоорієнтованості.
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ні, не зрузуміли, а посудили по собі, по тому як вчинили б вони.
От ви чомусь біситесь 5 сторінку, це ж говорить багато про що і не найкраще вас характеризує.
Ви чомусь вважаєте що маєте хоч якесь право в мене вимагати якихось пояснень це по перше, а я вже мовчу що воно абсолютно не має відношення до ситуації
Вигадали історію про передплату, про тон, про інтер‘єр.
Хто куди. Лебідь рак і щука
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Совість твоя
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Боже
Чудесна тут тільки ви, раз вже створили тему, то відповідайте, а ви ігноруєте питання. а як не договорюєте, то нефіг взагалі тут звєздеть. Вважаю саме вашу поведінку бидлядською
НаливайКа• 11 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
А Вам принципово щоб мама зауваження зробила, чи щоб ліжко не зламали? Якщо перше, то Ви не маєте рації, тому що лізти у виховні моменти дітей - не Ваша справа. А якщо друге, то варто було б зазначити, що вони повинні будуть компенсувати вартість ліжка, якщо воно буде зламане. І попередити власне про суму компенсації. Все - конфлікту немає! І до речі, у Вас немає комендантської години?
В я при чому тут?))
ФруктЕщеТот
• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Удалено администрацией...
Я_з_Франека• 11 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Добре що не Господь Бог
Коли ви втратите суму у 10 разів більшу ніж ту яку ви не повернули людям, згадаєте мене
ЖующаЯКонфету• 11 августа 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор не виправдала ваших очікувать і ви скотились до вашого звичного жаргону 😁 ой
ЭмчЭндЭм• 11 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Таке виховання у мами тих дітей, автор не повинна влізати
Ну якби вони стрибали десь на вулиці чи на власних диванах, то й не влізав би ніхто. Нарешті ви почали розуміти, що там таки не все гаразд з вихованням.